ivancikova
15.01.08,21:40
Dobrý večer, vedel by mi dakto poradiť, kde nájdem formulár "Výkaz o počte zamestnancov" a kto má povinnosť ho vypĺňať? a taktiež musí s.r.o vypracovávať výročnú správu?
veľmi pekne ďakujem
diana_2_2
15.09.09,12:52
Dobry den, ja mam rovnaky problem. nikde som nenasla vykaz o pocte zamestnancov. jedine taky, co sa tyka zdravotnictva a ten vyzera byt obycajnej sro nanic. uz si neviem rady.:( nenajde sa tu nikto co by uz nieco take videl? aspon opis, co taky vykaz ma obsahovat. potrebujem ho surne dat potvrdit soc.poistovni.
dakujem
diana
veronikasad
15.09.09,12:57
Dobry den, ja mam rovnaky problem. nikde som nenasla vykaz o pocte zamestnancov. jedine taky, co sa tyka zdravotnictva a ten vyzera byt obycajnej sro nanic. uz si neviem rady.:( nenajde sa tu nikto co by uz nieco take videl? aspon opis, co taky vykaz ma obsahovat. potrebujem ho surne dat potvrdit soc.poistovni.
dakujem
diana
Pre koho ten výkaz potrebuješ ?
diana_2_2
04.10.09,18:52
bolo to treba dolozit k ziadosti o nenavratny financny prispevok. zatial je to pase... nakolko firma za dane obdobie nemala zamestnancov, vykaz som ziaden nespravila, len mi potvrdili ze zamestnancov nemala. to ale este neviem ci ziadost koli tomu nevratia, no a je pravdepodobne ze to este budem potrebovat pre inu firmu.