Livia2
11.03.05,07:26
Ahojte poraďáci,

skúšam šťastie ešte takto, pretože nikde na inzercii som nepochodila. Zháňam šteniatko dlhosrstého jazvečíka - fenku. Má to byť vytúžený a vysnívaný darček k narodeninám, ale ako naschvál práve teraz nikde nie je k zohnaniu.
Nemáte niekto tip? Ďakujem.
ZuzanaA
11.03.05,07:18
Ahoj Livia, tak som ti našla niekoľko jazvečíkov :D :D pozri:

http://www.avizo.sk/search/?s=jazve%E8%EDk&okruh=Drobnochov&rubrika=310&obdobie=
ZuzanaA
11.03.05,07:20
Daj potom vedieť, ako si dopadla :p
andreaS
11.03.05,07:23
prave tento vikend /12-13.3./ je v Nitre vystava psikov. Tam priamo je zakaz predaja steniat, ale ked sa opytate vystavovatelov, tak vam urcite daju typ, kde sa da kupit, alebo kto z nich ma prave steniatka. Budu to sice papierovy psici ale tam mate zaruku ze psik je zdravy a chovany v dobrych podmienkach.

Vela stastia pri kupe. Potom dufam, ze sem date fotografiu noveho clena rodiny. :)
Livia2
11.03.05,07:56
Avízo, inzerat, inzeraty, inzert2000 ... atď. Všetko mám prejdené. Nikde nič, všetky sú predané. To s tou výstavou je dobrý nápad. Vďaka.
andreaS
11.03.05,08:00
potom doporučujem pozrieť www.nitracanis.sk (http://www.nitracanis.sk) a pozrieť si ktory den budu jazveciky... ja idem v sobotu, lebo idem kuknut americkych kokrov. Popripade mrknem ja kedy su jazveciky a dam vediet.
Livia2
11.03.05,08:11
Sú v sobotu. Už som si to pozrela. Tak ty si na kokrov, aj ja mám jedného doma, anglického.
andreaS
11.03.05,09:03
veru som do nich az moc zblaznena... ja mam doma "americana" teraz bude mat akuraz rok a stale sa ho neviem nabazit. zakazdym urobi nieco nove, smiesne. Ale sme si aj vytrpeli. Ma operovane ocko a teraz mu budu vyberat daku hrcku z nozicky, no to bude az ked budem moct byt s nim doma. Nechcem ho nechat sameho.. skoda ze na psika sa nevztahuje OCR :)

toto plemeno mi tak prirastlo k srdcu, ze uvazujem o zalozeni chovnej stanice.. no kedy sa mi tento sen splni to veru netusim.. ale dufam, ze raz ano .. no najskor to chce kupit papieroveho hafana a ziskat tituly...