Richard
17.01.08,10:59
V rámci poriadkových upozornení vysvetlených v téme http://www.porada.sk/t67886-p4-spravanie-a-poriadok-na-porada-sk.html som zaviedol zobrazovanie červených a žltých kariet za tieto upozornenia.

Zobrazujú sa v dolnej lište príspevku. Príklad nájdete napríklad v dnešom príspevku za spamovanie: http://www.porada.sk/t69708-rekonstrukcie-bytovych-jadier-a-rd.html
Erika 1982
18.01.08,11:46
Dobrý nápad Richard, oceňujem.
Tie karty kto bude rozdávať?
Jeden človek, alebo si zahráme poker všetci?
:-)
m.hladka
18.01.08,11:55
Je to dobry nápad, ale nerozumiem, ktorá farba je dobrá a ktorá je zlá, alebo čo znamenajú.
mysimis
18.01.08,12:02
Asi si sedím na "kábli", ale nerozumiem tomu....
blondy
18.01.08,12:03
žltá - upozornenie
červená - vyhadzov?
ako vo futbale? si myslím :confused: . Dobre si myslím???
kitky
18.01.08,12:22
žltá - upozornenie
červená - vyhadzov?
ako vo futbale? si myslím :confused: . Dobre si myslím???

Ano moja. Tak si velmi dobre rozmysli, za koho budes kopat. :D
blondy
18.01.08,12:31
Ano moja. Tak si velmi dobre rozmysli, za koho budes kopat. :D
ja sa teda hlásim do mužstva(alebo ženstva): účtovníkov :D:D:D
Tanče
18.01.08,15:24
a kde sa vlastne zobrazi ta cervená karta, ked clovek uz bude vyhodeny a nebude prispievat? Alebo sa rozsvieti pri vsetkych jeho predoslych prispevkoch?
Richard
18.01.08,21:56
karty sa zobrazia v príspevku, ktorý porušuje pravidlá a za ktorý je udelená karta. (viď príklad čo som uviedol :) )

žltá je menší priestupok, červená väčší (neznamená vylúčenie, ale keď sa nazbierajú tak môže)
lenkak
19.01.08,12:41
ako sa ja dozviem, že mám udelenú takú kartu? Keď je viditeľná pri príspevkoch?
willma
19.01.08,14:43
rekonstrukcie bytovych jadier a RD v úvodnom príspevku vpravo dole ak sa nemýlim
liba2
19.01.08,16:27
ako sa ja dozviem, že mám udelenú takú kartu? Keď je viditeľná pri príspevkoch?
Lenka, potešujúca správa :D, ešte ju nemáš !!
lenkak
19.01.08,17:41
si si istá? Ako vieš?
Tanče
19.01.08,18:31
karty sa zobrazia v príspevku, ktorý porušuje pravidlá a za ktorý je udelená karta. (viď príklad čo som uviedol :) )

žltá je menší priestupok, červená väčší (neznamená vylúčenie, ale keď sa nazbierajú tak môže)

Takže ju nebude vidieť aj v profiloch?
Zoltán Kovács
19.01.08,19:08
si si istá? Ako vieš?

Tak, že nie je vidno pri tvojích príspevkoch.
lenkak
19.01.08,19:09
ale mne sa nechce hrabať medzi mojimi všetkými príspevkami, najlepšie by bolo, keby sa karty zobrazili aj pri profile.
Tanče
19.01.08,19:10
Tak, že nie je vidno pri tvojích príspevkoch.

to si si preťukol všetky jej príspevky?
Zoltán Kovács
19.01.08,19:11
to si si preťukol všetky jej príspevky?

To nie, ale žlté karty som pochopil tak, že sa to bude zobrazovať permanentne pri každom príspevku. A nie iba pri jednom konkrétnom. Mýlim sa?
Tanče
19.01.08,19:15
karty sa zobrazia v príspevku, ktorý porušuje pravidlá a za ktorý je udelená karta. (viď príklad čo som uviedol :) )

žltá je menší priestupok, červená väčší (neznamená vylúčenie, ale keď sa nazbierajú tak môže)


To nie, ale žlté karty som pochopil tak, že sa to bude zobrazovať permanentne pri každom príspevku. A nie iba pri jednom konkrétnom. Mýlim sa?

mýliš.
Ja som si preťukla ten príspevok ako príklad a nezobrazí sa ti karta ani ked si dáš vytiahnut všetky príspevky, jedine ak ich pootváraš všetky.
Preto padla moja otázka, či sa to zobrazí v profiloch. Inak to bude "verejnosti" dosť ťažko viditeľné. Ale možno to Richard nechápe ako "verejné" pokarhanie ale ako výstrahu individuálne. ???
lenkak
19.01.08,19:23
ale môže sa zobraziť pri danom príspevku, nemusí byť v profile, to je ok, ale aby dotyčný aj vedel, aby bol upozornený, že dostal kartu.
Tanče
19.01.08,19:31
ale môže sa zobraziť pri danom príspevku, nemusí byť v profile, to je ok, ale aby dotyčný aj vedel, aby bol upozornený, že dostal kartu.

Veď ona sa aj zobrazí pri danom príspevku. Ide o to, či to má byť verejné pranierovanie alebo len individ.
O tom upozornení nam to Richard ešte neobjasnil, alebo to nechá na nás aby sme si kontrolovali vlastné príspevky.
Sná´d sa tu objaví a objasní nam to...
Melnick
19.01.08,19:37
No ak vidím pri niekom červenú kartu , tak pravdepodobne uvidia aj iní pri mojom príspevku tie farebné kartičky.... mimochodom mám na to svoj názor a určite sa líši od názoru ostatných.:mad:
Tanče
19.01.08,19:46
No ak vidím pri niekom červenú kartu , tak pravdepodobne uvidia aj iní pri mojom príspevku tie farebné kartičky.... mimochodom mám na to svoj názor a určite sa líši od názoru ostatných.:mad:

áno vidíme ich všetci, ale len pri tom jednom príspevku, nie pri tvojom mene aj v ostatných príspevkoch a zatial ich nevidno ani v profile ani v zozname tvojich príspevkov jedine keď ich všetky rozbalís. A ešte tu polemizujeme či nas Richard na nu upozorní, lebo v tej "záplave" príspevkov sa môže stať, že si niektorý neusleduješ a bum, môže tam byť zlta lebo cervená vizitka.:eek:
kukučka
19.01.08,21:00
až tak veľmi túžite vidieť ich? :eek:
Melnick
19.01.08,21:23
Túžim nevidieť ich pri žiadnom nicku.:mee: žltú.....červenú....žiadnu!
kitky
19.01.08,21:27
Hlavne vydrzte chvilu, vysvetlenie urcite pride.
Niekedy sa nove veci riesia za pochodu a kym pride k ich trvalemu pouzivaniu, potrebuje to nejaky cas. Treba to domysliet aj technicky, tak , aby sa to potom nemuselo menit.
Myslim si ze aj toto je dovod, preco Richard hned nereaguje.
kitky
19.01.08,21:31
Túžim nevidieť ich pri žiadnom nicku.:mee: žltú.....červenú....žiadnu!

Melnick ja tiez nie, ale ked uz su zavedene tak si zelam len jedno, aby boli spravodlivo odstupnovane a aby nikto nemal po ich udeleni pocit krivdy.
Aby boli zadefinovane jednoznacne a aby kazdy, kto ich " schyta" bol uzrozumeny s tym, preco kartu dostal.
Preto to potrebuje trochu viac casu.
kukučka
01.10.08,10:43
až tak veľmi túžite vidieť ich? :eek:


dnes určite, čo poviete?
misomiso
01.10.08,10:50
Aby boli zadefinovane jednoznacne a aby kazdy, kto ich " schyta" bol uzrozumeny s tym, preco kartu dostal.
Preto to potrebuje trochu viac casu.

Citam knihu "Konec reklamy, jak jsme ji doposud znali" od Sergio Zymana. Na jednom mieste tam pise, ze niekdy v 60 rokoch sa americky Ustavny sud pokusal presne definovat, co je to "obscennost". Zyman k tomu s usmevom dodava, ze netusi, co to je, ale ked ju uvidi, zarucene ju spozna. :)
kukučka
02.10.08,17:49
misomiso nikde v pravidlách tejto stránky sa o obscénnosti nehovorí, prečo dávaš takýto príklad? Lepšie by si bol urobil, keby si si viac korigoval svoju tému, tam totiž padali urážky.
No nevidím tam ani žlté, ani červené karty, dokonca ani to, o čom tu hovorím. Jednoducho zmazané. Pričasto sú kvôli niekomu mazané príspevky aj celé témy.
milanko222
03.10.08,01:16
Túžim nevidieť ich pri žiadnom nicku.:mee: žltú.....červenú....žiadnu!


Ja nesúhlasím.



Melnick ja tiez nie, ale ked uz su zavedene tak si zelam len jedno, aby boli spravodlivo odstupnovane a aby nikto nemal po ich udeleni pocit krivdy.
Aby boli zadefinovane jednoznacne a aby kazdy, kto ich " schyta" bol uzrozumeny s tym, preco kartu dostal.
Preto to potrebuje trochu viac casu.



SÚHLASÍM




No nevidím tam ani žlté, ani červené karty, dokonca ani to, o čom tu hovorím. Jednoducho zmazané.


Mne vadí , že mi občas niekto maže=cenzuruje príspevky.

ALE TAKÚ SÚŤAŽ V POČTE ZÍSKANÝCH KARTIČIEK - to vítam.

Milan
liba2
03.10.08,05:01
Mne vadí , že mi občas niekto maže=cenzuruje príspevky.Počítadlo ukazuje počet 29 príspevkov. Toľko ich máš aj v evidencii - čítala som ich :)
Vymazať príspevok ti mohol jedine moderátor alebo admin (no mne sa to ešte nestalo, pokiaľ som si ho sama nevymazala)
Melnick
03.10.08,05:09
To milanko222


Túžim nevidieť ich pri žiadnom nicku.:mee: žltú.....červenú....žiadnu!

Ak som to napísala, stojím si za tým . A znamená to iba jedno: kultúrne sa správať = žiadna karta.
No pre niekoho je to zrejme veľký problém.:)
Richard
03.10.08,06:11
Skúste napísať o čom to tu je. Tri dni som tu nebol :) Bol som s Jozefom na školení v Tatroch :)
Melnick
03.10.08,06:27
Neviem, z mojej strany to bola iba reakcia na nesúhlas s mojím príspevkom.:):):) Zrejme ide o udeľovanie kariet v inej téme.
mimotemy Ale ,ak by si sa Richard rozhodol prideľovať bankové karty a s tučným kontom, nezabudni prosím potom na môj nick.:D
Melnick
03.10.08,06:35
Jééééj, zabudla som napísať: na farbe nezáleží.:D:D:D:D
Halli
03.10.08,06:57
Skúste napísať o čom to tu je. Tri dni som tu nebol :) Bol som s Jozefom na školení v Tatroch :)

Richard, nič sa nedeje, ak si sa "otrávil" čerstvým tatranským vzduchom :D nenechaj sa otravovať poradohandrkovačkami :D;)


"poradohandrkovačky" od slova handrkovať sa na porade pre sprostosti- to je odkaz pre niekoho kto to nepochopil a .... napísal mi ss...a - no nič!;)...už sme si to vysvetlili :D;)
kukučka
04.10.08,10:29
Skúste napísať o čom to tu je. Tri dni som tu nebol :) Bol som s Jozefom na školení v Tatroch :)

Boli s tebou aj všetci moderátori?
bepo
04.10.08,13:41
Boli s tebou aj všetci moderátori?
Určite nie
Danila
04.10.08,13:50
To milanko222



Ak som to napísala, stojím si za tým . A znamená to iba jedno: kultúrne sa správať = žiadna karta.
No pre niekoho je to zrejme veľký problém.:) No keď si Ty stojíš za tým, tak ja sa od teraz na tú moju žltú nehnevám. Vždy keď kliknem do profilu privíta ma so zdihnutým prstom: No,no,no, Danila!!!!:):D:) A vidíš, má to účinok. Som poslušná.:):):)
Eulalia
04.10.08,15:09
No keď si Ty stojíš za tým, tak ja sa od teraz na tú moju žltú nehnevám. Vždy keď kliknem do profilu privíta ma so zdihnutým prstom: No,no,no, Danila!!!!:):D:) A vidíš, má to účinok. Som poslušná.:):):)
Počkaj, a to ju máš na doživotie?:eek::confused: Ja som myslela, že to je len mesačná sadzba:eek::eek::eek::confused::confused::confused :
Danila
04.10.08,15:23
Počkaj, a to ju máš na doživotie?:eek::confused: Ja som myslela, že to je len mesačná sadzba:eek::eek::eek::confused::confused::confused :Ešte som nepožiadala o výmaz z registra trestov.:D:)
Eulalia
04.10.08,15:31
Ešte som nepožiadala o výmaz z registra trestov.:D:)
Fííííha, to je tu tuším tvrdšie ako v Trestnom zákonníku:---;):) A ak môžem, poradím Ti odbornú terminológiu - nie výmaz trestu, ale po odpykaní je možné požiadať o zahladenie:) (teda, dúfam, že odkedy som robila štátnice z trestu sa to nezmenilo:eek:)
Melnick
06.10.08,14:41
No keď si Ty stojíš za tým, tak ja sa od teraz na tú moju žltú nehnevám. Vždy keď kliknem do profilu privíta ma so zdihnutým prstom: No,no,no, Danila!!!!:):D:) A vidíš, má to účinok. Som poslušná.:):):)
Dani a to sú tie karty skryté? Lebo ja pri Tvojom nicku žiadnu nevidím, ja tam vidím iba vysoko kvalitné odpovede.
Danila
06.10.08,15:34
Dani a to sú tie karty skryté? Lebo ja pri Tvojom nicku žiadnu nevidím, ja tam vidím iba vysoko kvalitné odpovede.

Majka, nerob sa, že nevieš, kde ju mám.....;) :) :D
Eulalia
06.10.08,16:06
Majka, nerob sa, že nevieš, kde ju mám.....;) :) :D

Vidíš Majka, a ja viem dokonca o troch miestach, kde ju asi má....:D:D:D:D:D:D