tiki
17.01.08,13:26
Chcem sa spýtať, ako by sa malo správne účtovať obstaranie PC zostáv a serverov, keď tieto zostavy sa nakupujú ako komponenty od rôznych dodávateľov na rôznych faktúrach, pričom celková obstarávacia cena (cena použitých komponentov) tej zostavy alebo servera je pod 30 tis.

Tých faktúr je niekoľko pričom na 1 faktúre môžu byť komponenty aj pre 2 a viac zostáv nielen pre 1.

Ako toto správne riešiť? V konečnom dôsledku pôjde o drobný majetok (do 30 tis.), takže sa odpíše hneď celý.
tiki
05.02.08,07:12
Ešte doplním, že z tých komponentov sa niekedy môže poskladať aj zostava, ktorá sa predá zákazníkovi - predaj výrobkov.

Ma napadá riešenie, že obstaranie komponentov vždy robiť ako materiál na sklad. Potom spraviť vytvorenie výrobku z materiálu a teda prijať výrobok na sklad. Následne výrobok predať zákazníkovi ak je pre zákazníka alebo zaradiť do drobného majetku ak je pre firmu.

Lenže si nie som istý či môžem nejakým spôsobom previezť výrobok na drobný majetok. Som našiel žeby to mohlo ísť takto:

1. obstaranie mat:
111 / 321

2. prijem mat. na sklad
112 / 111

3. vytvorenie výrobku
501 / 112 - spotreba materiálu
123 / 613 - vznik výrobku

4. preradenie výrobku do majetku
613 / 123 - úbytok výrobku
112.analyt / 621 - obstaranie drobneho majetku je na 112. špeciálna anlytika

5. zaradenie drobného majetku do uživania
501.anlyt / 112. analyt - opäť špeciálna analytika na 501 - drobný majetok


Je táto moja úvaha - postup správny??
KEJKA
07.02.08,15:35
na základe ss-ky ason stručne,že sa to dá takto účtovať.
Dá sa to aj zjednodušene, podľa rozsahu popísaných nákupov (vzužiť operatívnu evidenciu)
tiki
08.02.08,10:11
Dakujem :)