kalkulka
20.01.08,11:18
Prosím vás neviete mi odporučiť nejakého dobrého neurochirurga? Máme kolegyňu, ktorá sa vôbec nepreberá z umelého spánku. Mala autonehodu. Mala krvácanie - praskla je cievka v hlave a silný otras mozgu. Už tri týždne sa nepreberá. Prekonala dve operácie /zlomenina stehennej kosti a ruky/.
Nemáte s týmto niekto skúsenosti. Prosím poraďte. Už je to tri týždne a ona sa nepreberá. Najprv bola v umelom spánku, ale teraz by sa už mala prebrať sama a nič. Budem veľmi vďačná, ak sa mi niekto ozve a poradí svojími skúsenosťami.
jasu
22.01.08,10:50
Skus sa nakontaktovat na neurochirurgiu v novych zamkoch na doktora Rudinskeho je podla mna absolutna spicka. mojho ocina dostal z vazneho urazu hlavy. Tak vela zdaru prajem. Jana
kitky
22.01.08,15:27
Prosím vás neviete mi odporučiť nejakého dobrého neurochirurga? Máme kolegyňu, ktorá sa vôbec nepreberá z umelého spánku. Mala autonehodu. Mala krvácanie - praskla je cievka v hlave a silný otras mozgu. Už tri týždne sa nepreberá. Prekonala dve operácie /zlomenina stehennej kosti a ruky/.
Nemáte s týmto niekto skúsenosti. Prosím poraďte. Už je to tri týždne a ona sa nepreberá. Najprv bola v umelom spánku, ale teraz by sa už mala prebrať sama a nič. Budem veľmi vďačná, ak sa mi niekto ozve a poradí svojími skúsenosťami.

Velmi zla situacia, ale pripad od pripadu.Niekedy ani ten najlepsi odbornik nevie povedat co bude.
Jedine co mozete vy a hlavne rodina teraz robit je chodit za nou tak casto ako je to len mozne a hovorit na nu.Prihovarat sa jej a rozpravat jej o vsetkom co ma rada.
Ja verim, ze sluch odchadza posledny a ze nieco z toho k nej do tej temnoty prenikne.
Ked som bola za mojou svokrou, hladkala som ju po hlavicke a hovorila som jej do ucha.Som presvedcena o tom, ze vedela ze som tam a nielen preto, ze jej po lici tiekla slza. Mozno to je niekedy jedine co mozeme urobit.
Treba ale verit , pokial je jej organizmus silny, ma velku sancu dostat sa z toho.
Moja svokra bola ale iny pripad.Tam nebola ziadna sanca.:mee: