Richard
03.05.04,20:47
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
MirkaV
11.05.04,08:20
iba dnes som sa o tejto stranke dozvedela, ale moj prvy dojem je velmi dobry :-) paci sa mi spracovanie - rozdelenie na problematiky a celkovo diskusia :-)

JE TO SUPER
Jozef Mihál
11.05.04,14:41
Pred chvíľou som sa zaregistroval na Vašej stránke. Doteraz som diskutoval na troch weboch - zbierka.sk, sk-dane.sk, dashofer.sk. Vaša stránka má na rozdiel od nich, ako sa zdá, hlavu i pätu. Tak ešte veľa návštevníkov Vám prajem.

12.7.2004:
Po dvoch mesiacoch "práce" na Porade nezostáva nič iné, len potvrdiť, že je to schopný projekt.
Milka
11.05.04,18:40
Už pred dvoma dňami som sa zaregistrovala, nakoľko som skutočne nadšená štýlom a "perfektným" zrozumiteľným vypracovaním do podrobných a hlavne prehľadných detailov.

Musím priznať, že Vám to mysli a určite sa pridajú postupne i ďalší diskutujúci. Skratka, je to super!
Idem Vám urobiť reklamu na ďalších stránkach, pretože ste ich "predbehli" v dizajne.
porfin
12.05.04,04:42
Chcem sa podeliť o skúsenosť s Vašou stránkou, je jednoducho super, budem ju propagovať aj medzi ostatnými, lebo sú v ňej aj odvolania na jednotlivé zákony , no bolo by fajn, keby bl pripojený aj jednoduchý príklad k výkladu zákona, čo by nám - začínajúcim veľmi pomohlo a časom by sme možno pomohli aj my. Veľa internetových návštev a pekný deň
McMarti
12.05.04,04:51
Dnes mi eamilom prisiel link na Vasu webovsku stranku..som rada ze je tu nieco aj pre ludi ktorých zivi ekonomi a v spleti zakonov ktore produkuje tento stat sa niekedy da tazko zorientovat.Verim ze pri rozoberani diskusných prispevkov bude spokojnost na oboch stranach.Prajem vela uspechov v dalsej cinnosti.
Tomi
12.05.04,04:55
:eek: Vasa stranka je vyborna, navstevujem pravidelne iné dikusne fora uz spomenute, ale tato stranka ma vela vylepseni ktoré chybaju inym foram.Paci sa mi dizajn aj prehladnost. Rozne moznosti vyhladávania a uprav. Dakujem za mozmost vymienat si svoje názory.Vasu stranku som objavila len vcera.
Marian
12.05.04,05:34
Stránka ma zaujala. Taktiež chodím na diskusiu v dashoferi. Myslím, že najväčšia výhoda je rozdelenie diskusie do tém, čím sa elimunuje množstvo rovnakých otázok behom niekoľkých dní. Čo mi však trochu vadí, je dlhšia časová odozva a to som na DSL.
Ale napriek tomu hodne zdaru!
Beata
13.05.04,06:03
Mili admini,
včera večer som sa prvýkrát dostala na túto stránku, preklikala som hádam všetky príspevky, ani sa mi nechcelo odísť, tak sa mi tu zapáčilo :). Je síce pár diskusných fór, ktoré navštevujem, ale nie sú tak prehľadné. Tu si každý môže vybrať Poradu, ktorú chce navštíviť, podľa toho akú informáciu práve potrebuje. Navyše je možnosť sledovať tému, komunikovať s členmi Porady... Jednoducho bombastické. Prajem Vám veľa úspechov a všetkým členom i okoloidúcim, nech sa tu dozvedia to, čo potrebujú.
Monika
13.05.04,08:37
Prajem všetkým krásny deň.
O Vašej stránke som sa dozvedela len nedávno, konkrétne na stránke diskusného fóra dashoferu. Stránka sa mi veľmi páči, určite ju odporučím aj svojim priateľom.
Veľa úspechov !
Chudíková Katarína
14.05.04,08:06
Na tejto stránke som iba tri dni, ale sa mi veľmi páči. je prehľadná, graficky pekne urobená a diskusie sú super. Čaute
Richard
14.05.04,11:21
Ďakujem za Vaše názory, zoznam členov som plánoval priniesť na svoje miesto v hlavnom menu (kam samozrejme patrí) niekedy v blízkej budúcnosti.....
Ak je tu však záujem, dám ho tam ;).
Každopádne, každého profil je prístupný aj po kliknutí na meno v príspevku (čo už viacerí využívate....)

Čo sa týka mapy webu, v spodnej časti stránok (okrem hlavnej) je rolovacie menu "prejdi na", ktoré je niečím ako mapou webu a dá sa z neho prejsť na porady aj pri čítaní príspevkov.

Možno je to zastrčené príliš dolu, ale možno si len treba zvyknúť, že to tam je a nezavadzá to v úvodnej časti, kde hľadáme cenné informácie....

Čo vy na to? Založím novú tému.. "Umiestnenie prejdi na", kde mi môžete zanechať Váš dojem a skúsenosti s používaním tejto funkcie.

Časom, ako sa rozbehne fórum budem pridávať ďalšie funkcie a možnosti využívať poradu ako relevantný zdroj informácií.
Budem rád ak táto stránka bude odrážať potreby jej užívateľov a ak sa členovia zapoja do jej rozvoja tak svojimi príspevkami, ako aj spoluprácou na rozvoji a publikovaní užiočných dokumentov, tabuliek atď.

Ešte raz vďaka všetkým
Jozef Mihál
14.05.04,18:24
Páči sa mi rýchla reakcia Richarda a nemôžem si pomôcť, táto stránka sa u mňa stáva návykovou...

Ešte dve otázky
- čo je to avatar
- sme tu tuším všetci členovia označení ako "Junior member". Čo si pod tým máme predstaviť ?
Zuzka
14.05.04,18:33
Vašu stránku som objavila včera, odvtedy som na nej bola niekoľkokrát. Som z nej nadšená. Už som ju odporučila priateľke a môžem Vám povedať, že sa jej tiež páčila.
ekin
14.05.04,19:08
tak dnes som sa konecne dostala k "studovaniu" tejto stranky, ktora ma potesila uz len tym, ze "ktosi" ju vymyslel....vdaka
- troskulinku ma trapi angl. tam, kde sa este objavuje - nie som v nej celkom dobra..hm,hm
- verim, ze casom bude viac prehladnejsia - zakony ci predpisy by mohli byt oddelene od diskusie, alebo priamo diskusia pod zakonmi - napr. DPH pod DPH a podobne...
- držím prsty, aby oduševnenie udrziavat tuto stranku živu - ostalo čo najdlhšie
ekin
14.05.04,19:10
:) avatar je vec buducnosti - aspon podla vzoru na ..inom portali, cize tzv. maskot, ktory moze ziskat člen po dlhšej debatke, ked sa prejavi......
urcite uz teraz existuju kriteria na to, kedy diskutujuci pokrocí o stupienok vyssie...a kedy moze mat svojho avatara....:-))
Richard
14.05.04,19:15
Avatar je momentálne zakázaný,
ale ide o obrázok, ktorý sa môže zobrazovať pod Vašim menom.
Zatiaľ som ho zákázal z troch dôvodov
1. zbytočne sa tu nebudú zobrazovať obrázky, ktoré blikajú, škeria sa a svojím vzhľadom vyrušujú pri serióznej debate....
2. nezaťažujú traffic pre ľudí s pomalým prístupom na internet
3. v krátkom príspevku by zbytočne zväčšovali "telo" príspevku
.... a ako hovorí ekin, možno neskôr ak nájdeme niečo hodiace sa a jednotné...


Junior member, znamená, že každý tu začína ako junior - čiže začiatočník. Ešte to nemám dopracované, ale bude sa Vám pod menom zobrazovať taký názov ako budete pracovať na porade.
Závislosť bude od množstva príspevkov (to je funknčné) a ešte aj podľa hodnotenia ostatných, čiže kvality príspevkov. Bude niekoľko stupňov, pričom najvyšší môže byť napr. PORADCA, alebo ešte neviem....
ekin
14.05.04,20:15
bolo by mozne otvorit temu - pripomienky, navrhy k zakonom?
a potom to zhrnut a skusit poslat kompetentnym? alebo aspon na dan.riaditelstvo? nedavno na inej stranke bola taka moznost pripomienkovat zakony, ale ozvalo sa velmi malo diskutujucich
Novely boli, sú a budú - tak časté a tak rýchle (pomalé)... ale raz sa dočkáme aj my, ktorí so zákonmi denne pracujeme, že zrazu snad budu platiť aspon dva roky bez zmien!! Uz aby to bolo, ale nie tieto nedokonalosti...
Richard
14.05.04,21:33
ekin, rozmýšlal som nad tým, že niečo také môžeme spraviť, ale musí nás byť viac ako nás je teraz... inak sa nad našimi návrhmi iba zasmejú...
každopádne niečo spravím, čím skôr začneme... tým skôr budú výsledky a skúsenosti... počkajme si či sa rozvinie diskusia...

ak chce niekto začať tému o pripomienkvaní konkrétneho návrhu zákona, môže tak urobiť v príslušnej kategórii každej porady "zákony, dokumenty, aktuality"
Zatiaľ to nebudem viac rozkategorizovávať...

takáto diskusia si však vyžaduje aj jasné pomenovanie problému a argumentáciu ku konkrétnym slovám v zákone... inak to bude iba lampáreň...
Jozef Mihál
15.05.04,16:51
Hm, snaha o pripomienkovanie zákonov, to mi niečo pripomína... Niekedy približne v novembri, keď bol prijatý zákon 461/2003 o SP som poslal cca 10 mailov na všetky možné svetové (pardon slovenské) strany s tým, že som sa snažil kompetentných upozorniť na chyby v zákone... To dopadlo. Napr. tajomník výboru NR SR pre SVB (tj. výboru zodpovedného za tento zákon) mi odpísal, že moje pripomienky postúpil Min. práce atď., ktoré je vraj kompetentné k novelizácií zákona. Predseda výboru, veľavážený poslanec Tkáč, mi neodpovedal vôbec. Podobne aktivistka - poslankyňa, dnes členka SF, poslankyňa Navrátilová. Štátny radca na Min. práce mi zasa odvetil, že kompetentní k novelizácií zákona sú poslanci. Sociálna poisťovňa a jej riaditeľ Halmeš - klasický príklad mŕtveho chrobáka. Mimochodom, skúste poslať mail na Frantisek.Halmes@socpoist.sk. Tento pán zásadne nereaguje na akékoľvek maily.
Atď. Nemá zmysel snažiť sa. Čo snáď má význam, je snažiť sa pomôcť neznalým v tejto diskusií.
ekin
16.05.04,12:05
ozaj, zabudla som napisat - mozete vytvorit aj sekciu pre neziskove organizacie? Neviem, ci sa najde dost prispievatelov, ale problemov je tam vela... a mudrych hlaviciek pomenej.. :-) aspon by sme si vymienali nazory na to, co a ako robime...:-)
Richard
16.05.04,15:28
ekin, opäť trefa do čierneho :-)
Pred pár dňami som už oslovil kamoša, ktorý je odborník na neziskovky a dúfam, že to spolu nejak vymyslíme. Chcel by som, aby to bola samostatná časť porady a takisto by som chcel oddeliť ich členov ako samostatnú užívateľskú skupinu.... potom si môže člen porady vybrať do ktorej skupiny chce patriť (môže aj do viacerých zároveň)... takéto rozdelenie je veľmi vhodné z hľadiska operatívneho a účelového poskytovania informácií atď.
Jozef Mihál
16.05.04,19:27
Chcem sa spýtať Richarda - počítadlo "videní" pri jednotlivých témach - ako funguje? Predpokladám, že započítava každému členovi alebo hosťovi maximálne jedno nazretie do témy, teda ak niekto opakovane pozerá do témy, zaráta sa len jediné videnie? Teda počet videní, je vlastne celkový počet ľudí, ktorí nazreli na tému?

A ešte - ako sa dá uzatvoriť téma, máte pripravenú stratégiu pre prípad, že sa počet založených tém začne nebezpečne rýchlo rozrastať ?

Mimochodom - sledujete diskusné fórum na www.auto.cz (http://www.auto.cz) ? Tam sa automaticky archivujú témy, do ktorých počas 14 dní nepribudne žiaden príspevok.
Richard
17.05.04,02:46
Počítadlo videní počíta všetky "videnia", čiže ak je člen alebo aj nečlen na téme 100krát, je tam sto videní. Údaje o videní sa updejtujú každú hodinu.
Má to dve výhody oproti variantu jedného zarátania
1. vidno ako aktívne sa s témou pracuje
2. je to menej náročné pre databázu

Témy sa dajú uzatvárať (moderátorom, al. administrátorom). Uzatvorená téma (nedá sa do nej viacej prispievať) je označená zámkom. Môžete ich nájsť napr. v zákonoch a dokuementoch, alebo dnes som jednu tému kvôli obsahu premiestňoval a na pôvodnom mieste som ju dočasne uzamkol (potom ju odstránim).

Čo sa týka akéhosi archivovania, tak to je na porade vyriešené lepšie ako na spomínanom fóre, pretože pod témamy máte možnosť zobrazenia, kde si vyberiete za aké obdobie dozadu chcete témy pozerať.... a ešte si aj vybrať spôsob zoradenia.....

P.S. Vzhľadom na to, že táto téma narástla, prosím ďalšie otázky typu ako funguje Porada zadávajte ako nové témy (aby neostali pre ostatných užívateľov stratené v jednej téme) v rámci "Ohlasov"
Rovnako odoberiem z názvu časť "návrhy a pripomienky" a bude dobré ak sa tiež budú zadávať ako samostatné témy, kvôli prehľadnosti a prístupu k nim
Ďakujem
andrea
17.05.04,04:03
TUTO STRANKU SOM OBJAVILA IBA MINULY TYZDEN A MOZEM POVEDAT ZE AKO UCTOVNICKE - ZACIATOCNICKE MI DOST DALA. SOM RADA ZE EXISTUJE ZE SI MOZEM PODISKUTOVAT A VEDOMOSTNE OBOHATIT. VDAKA!
vladan
18.05.04,04:24
Dobre ráno.
Na tejto stránke som sa zaregistrovala iba pred niekoľkými dňami. Ešte sa v nej neviem celkom dobre orientovať, ale páči sa mi. Zatiaľ som sa navštívila iba zopár diskusií, ale "porada" sa mi páči. Ešte trošku praxe a budeme všetci svetoví, lebo je tu fakt mnoho ľudí, ktorí sú ochotní pomôcť pri nejakom probléme týkajúcom sa legislatívy. Aktuálny je problém novely zákona o DPH, ale som rada, že môžem porovnať svoje poznatky s poznatkami a názormi iných. Ďakujem tvorcom tejto stránky a verím, že Porada osloví aj ďalších záujemcov o legislatívne informácie.
Jozef Mihál
20.05.04,14:17
Na Porade pribúdajú stále noví členovia, ale ako sa mi zdá, málokto využíva zaujímavé možnosti tejto stránky. Napríklad nevyužíva sa možnosť "hviezdičkového" hodnotenia jednotlivých tém.
Ja osobne mám zábavu pri sledovaní "Kto je online", kde pekne vidno, ako sa kto pohybuje v jednotlivých témach, práve pridáva príspevok a podobne. Zábavná je i možnosť posielania súkromných správ - keď podľa informácie v "Kto je online" viem, komu sa možno priamo ohlásiť.
Zaujímavé je prezeranie profilov členov - kto je kto - len škoda, že veľa ľudí tu prítomných sa tak trošku akoby za seba hanbilo a málo dali o sebe vedieť.
Lenka
21.05.04,05:10
Je to super stranka, prihlasena som od minuleho tyzdna a nie je dna ani hodiny, co by som sem neprisla nakuknut. Vsetko je prehladne a hlavne mooooc ochotnych ludi pomoct a poradit:) Drzim palce do buducna......

Prisla som sem z ineho nemenovaneho fora, v ktorom bol kazdy druhy prispevok ohladom tabulky na stravne listky:mad: ...........



PORADA NEMA KONKURENCIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
tibor
21.05.04,08:09
prajem celému kolektívu, aby vám vydržalo tempo a nasadenie s akým ste nastúpli...
Janca
21.05.04,11:22
Dobry den,

dodatocne Vam chcem gratulovat k vynikajucej stranke. Sice este som vsetky jej moznosti nevyskusala, ale ked som ju otvorila, hned som zacala komunikovat s ostatnymi a Vas som zabudla pozdravit.

Pracujem vo viacerych oblastiach a nazory a rady ludi z praxe mi velmi chybali. Tu sa dozviem veci, ktore Vam nezodpovie ziadne skolenie, ani seminar.

Na Vasej stranke vidno dennodenne problemy, s ktorymi sa ci uz uctovnici, ekonomovia, mzdari, personalisti a dalsi boria.

Otvorit, studovat a odpovedat na vsetko, co sa tu pise by som dala do pracovnych zmluv c. 1 pre ministrov, poslancov, kontrolorov, ale vela raz aj spravcom danovych uradov a ostatnych uradov, kde chyba ludskost.

Prajem Vam, aby Vasa stranka "pukala vo svikoch"

Pekny den Vam aj vsetkym praje Janca
zuzi
21.05.04,11:53
:) Ďakujem za vynikajúcu stránku, odporučila mi ju kolegyňa a odvtedy ju často navštevujem. Pomohla mi a dúfam, že ešte pomôže...:D
juko
29.05.04,18:37
Porada je droga. Odkedy sa objavila, resp. od kedy som ju začal navštevovať, strávim väčšinu času čítaním príspevkov na porade. Ostatné fóra nestačím sledovať z časového hľadiska. Ale tu sa človek dozvie všetko, tak načo chodiť na iné fóra?:p Za tých dva a pol týždňa nárast o 250 registrovaných členov hovorí o všetkom. Len tak ďalej!!!
Naďa
29.05.04,18:53
Na tejto stránke som len pár dní, ale okdedy som ju našla, neprešiel deň, aby som na nej nestrávila kopec času. Poskytuje množstvo informácií i rady "do života". Vďaka za ňu. Hodnotím ju veľmi kladne.
ekin
30.05.04,07:36
Richard, to vylepsenie sa mi velmi paci... hned v titulkoch vidiet prilohy,dokumenty... Je to prehladnejsie :o

Vidím, že sa rozširujeme, vylepšujeme, nestagnujeme...
............Až nás budou milióny... by som si zaspievala, ale staci, ked nas bude menej a budu naše nazory vnímať tí, čo sú za to plateni..:p
andrea
31.05.04,04:28
Chcem vyjadrit svoje uprimne DAKUJEM - najprv tomu kto takuto www stranku vymyslel a potom vsetkym diskutujucim. Vdaka tejto stranke som omnoho chytrejsia a potom pripadam si ako keby som bolo v kruhu najlepsich priatelov. Dakujem vsetkym vam a verim ze si vzajomne vo vela pripadoch ktore su niekedy az neriesitelne pomozeme. Vela navstevnikov, vela dobrych napadov a vsetko dobre prajem KAZDEMU. Pekny den.
Jozef Mihál
31.05.04,06:57
Padajú rekordy - prítomných naraz 45 ľudí - to tu ešte nebolo. Všetci noví, vitajte a cíťte sa ako doma !
ANNA
31.05.04,09:51
juko má pravdu. Táto porada je ako droga. Keď zapnem PC najprv vždy zájdem na PORADU čo nové. Ak mám chvíľu voľna už som tu zas. Ak nie som si istá znovu otváram túto stránku. Veľkou výhodou je pomoc, ktorú ponúkajú skúsenejši diskutujúci. Všetkým patrí veľká vďaka. A začiatočníci sa určite dozvedia veľa nového.
Beata
31.05.04,13:17
Pripájam sa k drogovo závislým - jukovi a anne :)
Katarina
31.05.04,15:41
Na poradu som sa prihlásila medzi prvými.Teším sa spolu s Vami ako sa rozrastá. Som tu každý deň, a cítim sa tu skutočne veľmi dobre.
Dakujem za túto možnosť a prajem veľa nových členov. Cím nás bude viac, tým budeme múdrejší a silnejší.
ekin
01.06.04,06:11
mam taky pocit, ze to je jedina PORADA, na ktoru som sa v zivote tesila :)
- tu sa poucim, nikto mi nevynada, skarede nepozrie, :( a ulohy? Tie si vyberam, ktore chcem. No povedzte, nie je to uzasne? ;)
Susan
02.06.04,06:16
Som nadsena. Kazdy den sa tesim, co si nove precitam, co sa nove dozviem. Na prip. moje otazky dostavam rychlu odpoved. Preto sa aj ja snazim pomoct svojimi odpovedami diskutujucim. Je to super stranka:-)))
jess
03.06.04,08:23
Ja začínam byť "závislá" od PORADY. Vždy si tu niečo nájdem, aj sem-tam prispejem, ak viem. Je to lepšie ako čítať toľko publikácii. Len potom oči valím, keď mi príde účet za internet a telefón.
Ivča
05.06.04,15:06
Zatiaľ som nediskutovala, ešte som na to nedozrela - len sa učím, k čomu mi vaša porada veľmi pomáha a privítala by som rady v oblasti verejnej služby - školstvo. Neviem ani či sa mi toto podarí odoslať.
Jozef Mihál
09.06.04,18:44
V dnešnom (9.6.2004) SME je v sekcií venovanej počítačom zaujímavý článok na tému - ako položiť otázku na internetových diskusných fórach. Odporúčam prečítať si...
ANNA
10.06.04,05:54
Pán Jozef Mihál skutočne poukázal na zaujímavý článok. A komu sa nechce hľadať tu je adresa http://www.sme.sk/clanok-1633183.html
ekin
10.06.04,06:08
ten článok som si precitala...a uz budem aj ja menej "ukecana":(
Lenka
10.06.04,06:41
super clanok, ako pozeram, tak vsetko, co a ako pisem, je presny opak toho, co by som podla clanku mala :) ale to by predsa potom nebola taka zabava........a aj o tom to vsetko predsa je, ci nie?
gaga
10.06.04,07:32
Ekin, ukecaná nemusíš byť, ale na moju otázku ohľadom vloženia zásob FO do PO v téme "PODNIKANIE" by si mohla niečo napísať, a čo ostatní ... tibor, pán Mihál, M3G, atd.??????
Jozef Mihál
10.06.04,08:04
Pardon gaga, tá Vaša otázka nie je moja parketa a nezmysly by som nerád písal...
gaga
10.06.04,08:09
Pre pána Mihála: vďaka za reakciu, gaga
Hlinkovx
10.06.04,10:42
Aj ja s pridavam so svojim nazorom na tutu super stranku a ludi, ktorí v nej nielen dokazu dat otazky, ale aj upresnit nas menej znalých.
Daniela
10.06.04,10:52
Dnes, keď som sa chcela prihlásiť tak som stŕpla hrôzou, lebo moje užívacie meno tam nebolo t.j. Vítajte Daniela. Ale veľmi rýchlo sa mi na môj mail ozval operátor keď som žiadala a poradil nové heslo. Myslela som si, že už tam nemôžem diskutovať. Asi preto, že .... neviem prečo som sa nemohla prihlásiť?
Ináč je to super portál. Nemá chybu. Odporúčam ho každému, kto má prístup na internet.
Janca
10.08.04,04:55
Stranka je super vec, je jedno, ako sa clovek o nej dozvedel, hlavne ze je na nej.
Len "skoda, ze pri nej stravim skoro cele dopoludnie", lebo sa od nej neviem odtrhnut.
Mam rada prispevky ludi, ktori sa chcu podelit o svoje skusenosti bez naroku na "honorar", takych je u nas uz velmi malo. Kazdy sa sprava "moc trhovo" a za vsetko chce odplatu. Verim, ze sa budem moct na Vasu stranku co najdlhsie pripajat. Prajem tejto stranke stale viac a viac citatelov ale hlavne prispievatelov. janca
tana
10.08.04,07:13
O tejto stránke sa dá hovoriť len v superlativoch,naozaj je perfektná.
Ani si už nespomínam kde som zachytila info, ale už som ju aj mnohým odporučila ako super vec. Mne osobne veľmi pomohla pri novej DPH, neviem ako by som bola urobila daň.priznanie za 5/04 nebyť porady.
bazalka
10.08.04,08:07
Asi pred dvoma dňami som sa zaregistrovala. Mala som v tom poriadny hokej, ako na to: zadať otázku, kde, ako ju prečítať( či prišla odpoveď) Dnes mám čas, a tak klikám a klikám. No a neviem sa doklikať a dočítať!!! Je to FANTASTICKÁ stránka!!! Ďakujem všetkým, ktorí sa na nej podieľajú. Dá sa tu nájsť naozaj všetko!!!Zákony som si vytlačila, účtovné postupy..., no hurá do práce!!! Len tak ďalej. :D :D :D
rene
01.10.04,11:39
Na takúto PORADU mám každý deň náladu.
lenkak
01.10.04,14:33
Som veľmi rada, že táto stránka existuje, veľmi rada si tu študujem, hľadám zákony, rady, tipy, názory. Vždy si tu niečo zaujímavé nájdem. Je to tu super. Lenka
Vael
01.10.04,17:29
Dnes som sa prvýkrát dostala na túto stránku, doposiaľ som toho dosť prečítala a môžem povedať, že "klobúk dole" - stránka je perfektná. Myslím si, že v mnohom pomôže. Tak veľa zdaru!!!
Luba
02.10.04,15:18
Je to super, len keby toho casu bolo viac, vsetko sa to tazko stiha. Porada je skvela vec!
valeriam
02.10.04,15:47
Rozmýšľala som, ako dať vedieť Richardovi aká som vďačná za túto stránku, aj keď som tu už pár dní, len teraz som objavila túto možnosť. Je tu totiž toľko tém, čo ma zaujali a spústa úžasných príspevkov, že som to asi ešte všetko neprebádala. Padlo tu už toľko chvály a vďačnosti, a ja sa ku všetkým tým príspevkom pripájam. Má to len jeden háčik- začínam byť závislá a zanedbávam rodinu, ale určite si s tým po čase poradím. Tak len na záver
- V Ď A K A !!!
Danielle369
03.10.04,17:04
S U P E E E E E R !!!!!!
Iveta
04.10.04,11:18
Porada je perfektná!!!
Janette
07.10.04,18:56
Len sa pripojím určite za všetkých. Vedeniu agiend podnikateľom sa venujem už veľa rokov, za ten čas som preštudovala,.. prešla kopec školení.. diskutovaní s kolegyňami v okolí... ale táto porada je moja spása. Konečne niečo čo hľadám veľmi dlho. Vrelá vďaka organizátorom.
alica
14.10.04,11:30
Porada je skutočne výborná, veľakrát mi pomohla a párkrát som dostala strach, že mám niečo nesprávne zaúčtované, pochopené alebo vyrátané. /a aj som mala/. Takže ďakujem Richardovi za skvelý nápad a "mamagement" stránky a všetkým ostatným za dobré rady.
Pista
01.01.05,07:52
Je na ktoru som len nedavno prisiel.Su tu sami ochotni a mudri ludia.Dakujem autorom.Hned na zaciatku mi bolo poradene.Je to super.len tak dalej.
Bubika
01.01.05,13:11
Pripájam sa k ostatným: Poraďáci na Porade sú skrátka super.
fličo
03.01.05,11:59
Stránku som začala navštevovať iba minulý týždeň, ale vďakabohu za to, že som ju našla (priznám sa, úplnou náhodou) :-) Už som z príspevkov čerpala zopár vecí, ktoré mi dosť pomohli. Som rada, že je to široké fórum, ktoré sa nezameriava len na určitú oblasť a nezovšeobecňuje, ale skôr prakticky pomáha zorientovať sa v tej veľkej spleti zákonov, noviel, a pod. :-( Okrem toho, že stránka sa venuje oblasti účtovníctva JU a PU, daňových zákonov, atď, vítam aj možnosť reagovať na problémy neziskovej sféry, k tej sa zväčša ostatné diskusné fóra správajú macošsky. Držím Vám, nám palce !!
Majka
03.01.05,12:00
perfektna stranka.dakujem.
36marika
10.04.05,06:11
Stačí jedno jediné slovo : SUPER !!!
victoria
10.04.05,09:49
No ja si neviem predstavit ako by som urobila niektore danove priznania ale aj bezne problemy s dph alebo mzdovymi vecami, vykazmi keby som sa nemala kde poradit s takymi skvelymi ludmi ako su tu.
Vdaka ze takato skvela stranka existuje.
porfin
10.04.05,09:50
Nedá mi aby som sa i ja vyjadrila. PORADA JE SUPÉÉÉR. Nič sa jej nevyrovná. Mám rada účtovníctvo / čo mnohí nevedia vôbec pochopiť/, a vďaka týmto stránkam sa učím stále niečo nové. I keď tu zisťujem čo všeto ešte neviem a občas sa aj hanbím niekomu povedať, že som účtovníčka / skôr som taký malý účtovníček:o/
Takže PORADA je super a aj vďaka nej sa možno raz budem môcť v kľude predstaviť ako účtovníčka.
Tak sa len všetci držme a pomáhalme si. Vďaka Richardovi za túto skvelú stránku!!!


Zdravím všetkých!!!
babenko1
10.04.05,10:38
Hmm.. tak na túto tému som narazila iba teraz, ale moja vďaka patrí hlavne Richardovi, že mal taký spásonostný nápad niečo takéto SUPER vymyslieť a dať dokopy. Chodím sem už od októbra... veľmi mi už porada pomohla... aj ja som sa snažila pomôcť
M0NIKA
10.04.05,11:03
Veľmi rada sa pridávam k chválam, ktoré som aj ja písala už aj inde....

Som tiež závislák :D a chodím sem nielen po odbornú pomoc, ale napr. aj na recepty...

PORADA je úžasná, Richard, si geniálny!!!!!
andrej_rv
10.04.05,11:15
Ja si tieto stránky tiež neviem vynachváliť. Škoda, že som na PORADU natrafil až v marci tohoto roku, pretože je to najrýchlejšia cesta na vyriešenie resp. vydiskutovanie problémov.
Pre RICHARDA by som mal okrem veľkého poďakovania aj jedno doporučenie - mohol by založiť nejaké občianske združenie alebo neziskovú organizáciu (na podporu účtovníctva :) ), kde mu potom pošleme 2% z dane (alebo nejaký iný sponzorský príspevok), veď z prevádzkovaním stránky má určite náklady. Čo vy nato ?
ALDA
10.04.05,11:21
Aj ja súhlasím.Tiež ľutujrm, že som ju náhodou našla až 29.03.2005.
Ale za túto krátku dobu mi už veľmi pomôhla!!!!!
S U P E R!!!!!
M0NIKA
10.04.05,11:22
Ja si tieto stránky tiež neviem vynachváliť. Škoda, že som na PORADU natrafil až v marci tohoto roku, pretože je to najrýchlejšia cesta na vyriešenie resp. vydiskutovanie problémov.
Pre RICHARDA by som mal okrem veľkého poďakovania aj jedno doporučenie - mohol by založiť nejaké občianske združenie alebo neziskovú organizáciu (na podporu účtovníctva :) ), kde mu potom pošleme 2% z dane (alebo nejaký iný sponzorský príspevok), veď z prevádzkovaním stránky má určite náklady. Čo vy nato ?Tiež som rozmýšľala o tom, ako prejaviť vďaku - toto nie je zlý nápad!

A hlavne - je to stále menej ako školenia. :p
kika:)
10.04.05,11:41
Kto si mysli ze v porade treba nieco vylepsovat?
ja si myslim,ze ano ale je super.
:rolleyes:
evina
10.04.05,12:02
Ja si tieto stránky tiež neviem vynachváliť. Škoda, že som na PORADU natrafil až v marci tohoto roku, pretože je to najrýchlejšia cesta na vyriešenie resp. vydiskutovanie problémov.
Pre RICHARDA by som mal okrem veľkého poďakovania aj jedno doporučenie - mohol by založiť nejaké občianske združenie alebo neziskovú organizáciu (na podporu účtovníctva :) ), kde mu potom pošleme 2% z dane (alebo nejaký iný sponzorský príspevok), veď z prevádzkovaním stránky má určite náklady. Čo vy nato ?
Andrej dobrý nápad, súhlasím
ondrejvla
10.04.05,17:08
Odkedy som našla túto stránku, je mojim veľkým priateľom. Našla som tu správnych ľudí, ochotných pomôcť, poradiť. Našla som tu ľudí, ktorí tak ako ja milujú podvojné účtovníctvo a svoje skúsenosti radi odovzdávajú druhým. Skrátka to tu vonia ČLOVEČINOU!
Som rada, že som našla túto stránku, teším sa na voľné chvíľky, keď si môžem pokecať s priateľmi na Porade.
Milujem túto stránku a moja rodina už žiarli na chvíle, keď som tu, a tvrdí, že som Závisláčka!
A viete, že sa nehanbím priznať, že som.
Zdravím všetkých priateľov PORADY !
Vlasta
Paula
10.04.05,18:00
Som tu asi 3/4 roka a môžem prehlásiť, že mi Porada nonstop zachraňuje život a šetrí čas i nervy. Opakujem sa, viem, ale: Vďaka Richardovi, vďaka všetkým znalcom konkrétnych problémov, ktorí ochotne radia :) .
A tí, ktorí označili v tejto ankete "nie som spokoný" - zamyslite sa nad svojimi vlastnými osobnými kvalitami - ozaj, prispeli ste niekedy sami fundovanou informáciou?
Hlinkovx
11.04.05,09:04
Som tu asi 3/4 roka a môžem prehlásiť, že mi Porada nonstop zachraňuje život a šetrí čas i nervy. Opakujem sa, viem, ale: Vďaka Richardovi, vďaka všetkým znalcom konkrétnych problémov, ktorí ochotne radia :) .
A tí, ktorí označili v tejto ankete "nie som spokoný" - zamyslite sa nad svojimi vlastnými osobnými kvalitami - ozaj, prispeli ste niekedy sami fundovanou informáciou?Pauli...keď si pozrieš počet kusov v " nie som spokojný" tak je tam číslo 0....takže sa asi nikto taký sa tu neobjavil...akorát ten graf vykazuje nejaké nedostatky..
a osobne si myslím, že sa tu taký nikto ani neobjaví...
pretože toto je super stránka..
eviketa
11.04.05,15:58
Ja som tiež nadšená týmto tu, ale ako to čítam, to už asi bude mať aj pomaly ročné výročie ?
kukučka
11.04.05,16:37
Hlásim sa do čoraz väčšej rodiny :) :p :D :) Poraďákov- Závislákov :) ;) :rolleyes: :)
Muška
11.04.05,17:43
Pridávam sa do rodiny. Okrem užitočných rád som tu našla staré aj nové priateľstva. A priateľov nikdy nie je dosť.;)
Takže Richard - VEĽKÉ ĎAKUJEM:) :) :) :) :) :)
rene
11.04.05,17:47
Aj ja Ďakujéééééééééééééééééém, Richardovi, aj Vám všetkým Poradcom !:D
vladoa
12.04.05,05:35
Dobrý deň,
som tu nováčikom, ale podľa prezerania Vašej stránky môžem konštatovať, že je to super!!! Prajem vám veľa úspechov.
Velettka
12.04.05,05:36
Ahojte,
ja sem chodím asi tak mesiac a je to najúžasnejšia stránka akú som doteraz navštívila. Ďakujem, že ste niečo takéto zrealizovali :-)
Beba
12.04.05,06:09
Keď som sa dozvedela o "porade, vyskúšala som, pomohlo mi veľa ľudí a mám pocit, že som objavila poklad. Dobrá rada je nad všetky poklady. Ako sa hovorí, viac hláv - viac vie a na tejto stránke to dokonale funguje. Ďakujem Richardovi a VŠETKÝM poraďákom.
ata
12.04.05,09:51
Mať v dnešnej dobe toľko úžasných ľudí kolo seba, pri vzniknutom probléme je ohromné.
Mám pocit ,že každemu ,hlavne však nám začiatočníkom,pomáha stránka, ktorou je práve porada veľmi veľa.Myslím si ,že každého začiatočníka posunie ďaleko dopredu.
Neviem si predstaviť deň bez porady.Ďakujem Vám všetkým !
Keď máš problém neváhaj,
na poradu utekaj !
BEATA7777
12.04.05,16:01
zo začiatku som tu chodila len sem tam, no teraz som tu každy deň, zistila som , že je to naozaj nevyhnutné každy deň sa tu aspoň pozrieť. Ďakujem všetkým poraďakom
veronica
12.04.05,16:04
Je to tá najlepšia stránka akú som kedy videla, ktorá dokáže pomôcť začínajúcim podnikateľom v akeľkoľvek oblasti....
Som tu každý deň a vďaka super ľuďom (vďaka detská), som sa naučila veľmi veľa....:)
HelaLo
12.04.05,17:07
Ahojte poradaci! Je to skutocne ta najlepsia stranka na slovenskom internete, aka sa kedy zrodila. Chodim na poradu uz velmi dlho, ani neviem akym kliknutim som sa na nu asi pred polrokom po prvy raz dostala, prehrabujem sa v jej prispevkoch beztrestne, aj ked sa aktivne nezapajam do diskusii a mnohokrat dlho do noci. Ale v poslednej dobe sa automaticky po pripojeni na internet i cez den najprv pozriem, co je nove na porade a az potom idem za svojou pracou a spajam sa s bankou... Ak sa tomu hovori zavislost, tak som zavislak od Porady, ale nehambim sa za to. Skutocne su tu velmi dobre prispevky a moze si tu najst odpoved na svoj problem kazdy zaciatocnik alebo skuseny uctovnik. Som presvedcena o tom, ze tuto stranku nam zavidia aj spravcovia takych stranok ako je financnik, o peniazoch, epi alebo ine ekonomicky zamerane. Drzim palce aby to vydrzalo a nestratilo na dynamicnosti. Ste super! Zdravim vsetkych, Hela
Slava2
13.04.05,08:26
Porada je super. Vďaka patrí nielen jej tvorcom, ale aj všetkým prispievateľom. Odkedy ju poznám je môj účtovnícky život jednoduhší a myslím, že nielen môj. Všetkým prajem veľa úspechov.
ALDA
16.04.05,09:06
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Richard, ešte sa neviem dobre zorientovať na Porade,ale dúfam,že to v rámci môjho času a vedomostí dokážem.Inak by som tu nebola.Mám ale jednu prosbu.Bola som zaregistrovaná ako Ečka,pretože som sa nedokázala prihlásiť,tak som sa zaregistrovala nanovo!Ospravedlňujem sa,ale čo už.
Nedá sa tá moja prvá registrácia vymazať.Čo som videla,myslím,že hej.
Doporučila som ďalším túto S U P E R stránku.Ale vidím,že veľa zaregistrovaných sa ani nepýta,ani neodpovedá! Mala som možnosť sa troch spýtať a povedali,že sa hambia pýtať,aby nevyzerali blbo.Nedalo by sa im nejako dať najavo, že na to je táto Porada, aby sa každý odhodlal? Ale veď
sa snažíte a niečo ešte vymyslíte.Ja nemám obavu,nech si myslí,každý čo chce,hlavná vec, že mi to pomôže./ale každý takú povahu nemá/!

Ďakujem a veľa úspechov!!!!
Zita5
16.04.05,09:37
Alda , v dnešnej uponáhľanej dobe sa musíme stále učiť všetci . Já to nepovažujem za hanbu a myslím si , že na tejto porade pomáhame jeden druhému a to je skvelá vec . Sú tu skvelí ľudia, tak nemusí sa nikto hambiť .

Já osobne tiež vzdávam vďaku tomu , že som sa tu ocitla , ani neviem ako som na túto stránku prišla a som nesmierne rada , ba niekedy si myslím až závislá .
Prvé keď prídem do práce sa zapájam na poradu .


Ešte raz srdečná vďaka RICHARDOVI , že nás takto spojil a týmto spôsobom možeme čerpať a rozdávať informácie , ktoré sa nás priamo v našej práci týkajú .
Milanmsk
17.04.05,10:41
Výborná vec "PORADA.SK". Všetkým svojím známym, čo pracujú okolo ekonomiky a personalistiky ju doporučujem. Účastníci dokazujú, že sa dá poradiť aj bez vypisovania príjmových dokladov. Začínam v účtovníctve a už som sa na tejto stránke dozvedel veľa užitočných rád. ĎAKUJEM.
Monica
18.04.05,21:40
Môj názor na poradu?

Na jednej strane vrelá vďaka Richardovi za zrealizovanie tejto stránky a všetkým dobrým ľuďom-Poraďákom za pomoc a za ich rady :) ;) :),
ale na druhej strane sa musím teda posťažovať, že odkedy som túto stránku našla, tak som sa poriadne nevyspala!!!:D Totižto každý večer, keď sa moja rodinka uloží spinkať, ja si tu zasadnem a čítam si,... a čítam,... až si všimnem, že je už 1 alebo aj 2 hodiny v noci. Nakoľko slávne filmové herečky zdôrazňujú, že svojej kráse vďačia dostatočne dlhému spánku, tak teda vedzte, že "vďaka" Porade sa zo mňa stáva škaredá a nevyspatá Baba Jaga...... chi-chi-chi........:D :eek: :D majte sa pá-pá
anto
19.04.05,04:17
Administrátorovi.:

Gratulujem k myšlienke a k realizácií veľmi dobrého nápadu pre informovanie ľudí, ktorí majú rovnaký myšlienkový smer.
Teraz otázka.:
1.: - odkiaľ sa zobral ten nápad urobiť túto stránku,
2.: - ak je možné odpovedať, komu máme poďakovať za to, že umožnil prevádzkovať zdarma server, ktorý má túto stránku uloženú,.
3.: - neuvažujete v budúcnosti s poplatnením tejto stránky, pokiaľ áno, tak to by bola veľká škoda.
Beba
19.04.05,07:47
Môj názor na poradu?

Na jednej strane vrelá vďaka Richardovi za zrealizovanie tejto stránky a všetkým dobrým ľuďom-Poraďákom za pomoc a za ich rady :) ;) :),
ale na druhej strane sa musím teda posťažovať, že odkedy som túto stránku našla, tak som sa poriadne nevyspala!!!:D Totižto každý večer, keď sa moja rodinka uloží spinkať, ja si tu zasadnem a čítam si,... a čítam,... až si všimnem, že je už 1 alebo aj 2 hodiny v noci. Nakoľko slávne filmové herečky zdôrazňujú, že svojej kráse vďačia dostatočne dlhému spánku, tak teda vedzte, že "vďaka" Porade sa zo mňa stáva škaredá a nevyspatá Baba Jaga...... chi-chi-chi........:D :eek: :D majte sa pá-pá
Presne tak, stojí to čas, ale šetrí peniaze. Dík organizátorom stránky i poraďákom za takúto pomoc. Zachránili ma od mnohých chýb a pokút. Je to stránka na nezaplatenie. Prajem všetkým veľa šťastia a úspechov v ďalšej práci. :) :) :)
Richard
19.04.05,08:10
Administrátorovi.:

Gratulujem k myšlienke a k realizácií veľmi dobrého nápadu pre informovanie ľudí, ktorí majú rovnaký myšlienkový smer.
Teraz otázka.:
1.: - odkiaľ sa zobral ten nápad urobiť túto stránku,
2.: - ak je možné odpovedať, komu máme poďakovať za to, že umožnil prevádzkovať zdarma server, ktorý má túto stránku uloženú,.
3.: - neuvažujete v budúcnosti s poplatnením tejto stránky, pokiaľ áno, tak to by bola veľká škoda.
1. ...... nápad som mal dlhšiu dobu, neskôr som sa odhodlal k realizácii
2. za server platím
3. neuvažujem o spoplatnení, hoci ak by ma to uživilo, bolo by tu dosť roboty k zefektívneniu, organizovaniu stránky pretože je toho už dosť a niekedy trvá kým sa človek dostane k odpovedi.... rovnako by stálo zato vypracovať najčastejšie otázky a odpovede, aby sa tu dookola neopakovali "začiatočnícke" otázky ......... ale to sa všetko uvidí, rozhodne neplánujem spoplatniť diskusiu...
andrej_rv
19.04.05,09:51
Richard, aj ja sa pripájam s poďakovaním za vytvorenie a prevádzkovanie tejto stránky, odkedy som na ňu natrafil (bohužiaľ až v marci 2005), na nete nečítam noviny ale PORADU.
Čo sa týka spoplatnenia stránky, neviem, či by to na jej kvalite a návštevnosti pridalo, podľa mňa skôr nie. Ale na druhej strane by som bol zato, aby si nám umožnil nejakou formou sa podieľať na úhrade aspoň časti nákladov, ktoré Ti prevádzkovaním stránky vznikajú. Neviem, aká forma by bola najvhodnejšia - či nejaké občianske združenie, alebo nejaký účet, kam by sme mohli poslať nejaký dobrovoľný sponzorský príspevok alebo niečo podobné. Určite by som nebol sám, kto by na tento účel s radosťou prispel.
Mirka D
20.04.05,07:49
Ja som najšťastnejšia na svete, že porada existuje. Sme malá firma, t.j. kolegyňu podobného zamerania (mzdy, personalistika) nemám a ani žiadnu známu alebo kamarátku, s ktorou som sa mohla poradiť. Sama som sa snažila výjsť zo zákonov ale nikdy som si nebola celkom istá... (žiadna spätná väzba). Tiež ďakujem.
Katarína STR
20.04.05,09:23
Ja sa musím priznať, že bez porady si už ani neviem predstaviť deň. Len škoda, že nemám aj doma internet. Lebo cez víkend by bolo viacej času na pokec, či už na tému - po porade, ale aj hlavne ohľadom zákonov. Počas pracovného času si nestihnem všetky nové témy prečítať a tak sa stane, že mi občas niečo ujde.
Je to perfektná stránka, pri ktorej veľa vecí z vlastnej skúseností viem poradiť, ale pri nej zisťujem, čo všetkéééétko ešte neviem, a musím sa doučiť. A veľa vecí si človek niekedy len potrebuje potvrdiť, pre pokoj duše, a to je tiež veľmi dôležité.
Som bez nej stratená.
Ďakujem
vierkat
20.04.05,10:42
No comment - je proste skvelá!!!
Anonymka
20.04.05,10:57
Poradu som objavila asi tak pred rokom. Vtedy sa mi zdala byť taká komplikovaná, bolo treba sa zaregistrovať, tak som to nechala tak. Potom keď som ju znova navštívila, zistila som, že tu je oveľa viac informácií a oveľa viac odborných rád a že tu proste všetko nájdem, tak som sa zaregistrovala. Od tej doby som na nej závislá, každému radím, že keď niečo nevie, nech skočí na poradu, tam všetko nájde. Proste si bez nej neviem predstaviť svoj život - svoju prácu. Denne mi poskytuje množstvo infomácií. V poslednom čase som nemala možnosť a čas tak často ostať na porade, ako som si to želala.

Jednoducho k tomu, aby som bola informovaná o zákonoch, novelách, o zmenách a o všetkom možnom čo súvisí s mojou prácou, aby bol môj šéf s mojou prácou a mojim výkonom spokojný, PORADU POTREBUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ďakujem Vám preto za NAŠU PORADU, je to super.

;)
Prue
20.04.05,19:38
Ja sa tiež pripájam k spokojným užívateľom porady. Je to fantastická stránka,
kde sa dajú načerpať rady, nové nápady a veľa krát aj vyprchaná energia.;)
Olgica
25.04.05,05:31
Je to dobrá stránka ale je tu čo vylepšovať. Keď som sa prihlasovala, trvalo to dosť dlho kým som zistila ako na to. Je tu strašne veľa tém až ma oči bolia, kým niečo nájdem.
Maria21
18.05.05,18:52
Som veľmi rada, že niekto vymyslal niečo také ako porada. Podnikatelia si tu nájdu príspevky, rady a pomoc pri riešení problémov, ktoré sa pri ich práci vyskytnú. Vďaka za niečo také.
jeso
18.05.05,19:02
na porade nie som dlho, objavila som ju dosť neskoro, ale je k nezaplateniu!!!!!
Ale aj tak dúfam, že ju nespoplatníš!!!!
KON-EKON
19.05.05,05:35
Richard, ďakujeme za túto stránku. Je to niečo čo tvrdím neustále, účtovník, ekonóm, ten čo sedí pri dokladoch, zákonoch, predpisoch a je pri tom sám, potrebuje komunikovať. Vždy som zastávala názor, že účtovníci by mali držať spolu, pretože sa potrebujú. Bez vzájomnej rady a pomoci je to veľmi ťažké zamestnanie. Musíte ho robiť radi, inak je vám príťažou. Táto stránka je to, čo potrebuje každý z tejto oblasti, každý, kto v tejto histérii zákonov dennodenne rieši nejaký problém. Zamyslite sa, každá firma má iný špecifický problém, vždy sa niečo nájde, čo treba riešiť a navyše, zmeny v legislatíve, skúsenosti s kontrolami, kontrolórmi vždy niečo prinesú. Ak sa tu môžeme navzájom podeliť o svoje skúsenosti, pomôcť si ,je to pre všetkých čo to potrebujú, prínos. Navyše je tu aj téma "Po porade", kde sa môžeme rôznym spôsobom podeliť o svoje vedomosti, skúsenosti a radosti, či starosti zo svojho súkromného života. Spoznávame sa spoločne a tvoríme komunitu, ktorá má už krásne výsledky. Pomáha si. Úprimne ďakujem.
jeso
19.05.05,06:11
richard k stránke som sa už vyjadrila,len sa mi nedá hlasovať ....neviem prečo...
Jozef Mihál
19.05.05,06:22
Môj (a nielen môj) názor na Poradu je, že tu treba začať poriadne upratovať. Z pôvodného projektu, budovaného s nadšením, sa stal moloch. Tí, čo ste tu pár týždňov, či mesiacov, asi nechápete o čom hovorím. Starší členovia mi však zrejme dajú za pravdu. Dúfam, že na superstretku na Krahuliach vymyslíme, ako ďalej.
pminarik
19.05.05,06:37
Prajem pekny den,
zaregistrovany som len nedavno a zatial len pozeram a citam prispevky. Stranke je OK. len tak dalej. uz som posielal aj dalsim aby sa registrovali.
vela zdaru
Richard
19.05.05,06:58
richard k stránke som sa už vyjadrila,len sa mi nedá hlasovať ....neviem prečo...Nehlasovala si náhodou už?
Richard
19.05.05,06:59
Môj (a nielen môj) názor na Poradu je, že tu treba začať poriadne upratovať. Z pôvodného projektu, budovaného s nadšením, sa stal moloch. Tí, čo ste tu pár týždňov, či mesiacov, asi nechápete o čom hovorím. Starší členovia mi však zrejme dajú za pravdu. Dúfam, že na superstretku na Krahuliach vymyslíme, ako ďalej.
SÚHLAS! !
Janca
19.05.05,07:46
Stranka je naozaj super, ale ako hovorite, mne sa napr. stalo, ze som tu dlhsi cas nebola a asi som tiez prispela k tomu molochu, lebo som nevedela spracovat tolko neprecitanych prispevkov a tak plna otazok a napadov som sa bezhlavo pytala a aj odpovedala na tu istu temu vlastne vo viacerych temach a teraz to chudak Richard bude musiet po mne upratovat.
Takze ja prajem PORADE menej chaotikov ako som ja. Inak o stranke sa da hovorit len v superlativoch.
balala
19.05.05,08:14
ahojte,

podľa mňa je táto stránka tiež super. Dozvedela som sa o nej len náhodou na nete, a hneď som sa aj zaregistrovala. Som tu zatiaľ krátko, ale našla som tu už veľa podnetných tém, je z čoho sa poučiť a okrem toho je to všetko aj prehľadne zoradené. Dúfam, že to bude takéto super aj naďalej.
ELENAMARINA
19.05.05,10:26
Dobrý deň, chcela by som tiež reagovať na danú tému, som členom Porady len krátky čas, zatiaľ som len pasívne sa prizerajúcim členom, ale Porada mi dáva veľa, je to veľmi dobrý zdroj informácii a rád, ktoré sú niekedy k nezaplateniu.

Toto je moja premiera, je to môj prvý príspevok, dúfam, že to zvládnem poslať a zároveň by som poprosila o bližšiu a podrobnejšiu informáciu ohľadom superstretka na Krahuliach. Ďakujem. Prajem pekný deň.
blcha
19.05.05,11:36
Kto zadal otázku mal by mať právo ju aj uzavrieť, rovnako ako správca stránky. Nie som za cenzúru, ale keď sa niekto na tú istú vec pýta aj 3 x v rôznych témach... Skutočne sem nepatrí reklama á la vizáž, keď, tak v samostatnom oddelení.
Sama som na začiatku robila zmätky, aj teraz mám problém, ako postupne poprečitovať vybrané témy, vždy sa otrocky pelistujem tlačítkom Späť do vyššieho zoznamu. Možno niečo ako rýchlokurz, alebo tipy dňa by vyškolilo začiatočníkov a obohatilo ostatných.
Potešili by aj prázdne formuláre. Kúpila si síce na radu poraďáčky Formika, ale just to moje tlačivo tam nie je (prihláška zamestnávateľa do CHZP Apollo).
Na Poradu jednoducho nemám slov! Nepostrehla som, že sa tento rok zmenil dátum na odovzdávanie ročných hlásení zo závislej činnosti. Vyšťavená po priznaniach som si 31.3. poobede ako relax otvorila Poradu a potom šrotila, aby som do zatvorenia pošty stihla vyrobiť aké-také pehľady a neplatila pokuty. Za nepodanie, všetci viete, 2000,- Sk a posielala som 14 hlásení. Tak si viete spočítať, aká vysoká je moja vďaka. V Ď A K A ! ! ! A nejde ani tak o peniaze (hoci prečo nie?), ale o tú hanbu pred klientami.
George Michael
19.05.05,18:42
PORADA je veľmi dobrým zdrojom informácií pre všetkých, ktorí tu "chodia". Aj ja patrím k skupine, ktorá sa k PORADE dostala náhodou, nejakou upútavkou na inej stránke.
Súhlasím s názorom, že každý člen, ktorý hľadá nejakú informáciu, by mal najprv hľadať a až potom zadávať novú tému alebo dotaz, často sa stáva, že sa ako nová objaví téma, ktorá už bola zadaná skôr, len nie je medzi novými príspevkami.
Takže z vlastnej skúsenosti radím ostatným najprv hľadajte a až potom sa pýtajte. Možno ani nebudete musieť dotaz zadávať.
Sabrina
19.05.05,19:47
Porada je super!!!!!!!!!! Čo by sme robili, keby sme ju nemali ?! Vďaka,

všetkým tvorcom
Jana Motyčková
19.05.05,19:59
Hm, porada je skvelá, len môj manžel si to nemyslí - už videl účet za internet.
Zuziana
20.05.05,12:55
Porada je super. Vyriešila som si tu veľa problémov, vo veľa veciach som sa utvrdila. Navštevujem ju rada a často. Keď viem, rada pomôžem ostatným. Ale zistila som, že do niektorých tém sa mi vôbec nechce. Nie, že by som nevedela.
Takže, milé kolegyne, milí kolegovia, ďakujem Vám a želám Vám i sebe veľa príjemných chíľ strávených na porade.
Vrabcek
20.05.05,13:06
Som na porade nová, ale už som tu našla veľa cenných informácií.http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif Ďakujem http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
sway
21.05.05,13:37
Ako to tu sledujem, trocha ma mrzí "napádanie" nových členov PORADY, trocha (niekedy dosť) príkre odpovede...., tí čo sme tu už dlhšie to máme v "prstoch" - ale aj ja keď idem na nepoznanú stránku, chvíľu mi trvá kým sa zorientujem a viem na nej robiť...
nebime tých nových !, veď sa vytešujeme že PORADU máme a neodrádzajme iných, mne tu vždy bolo fajn a chcela by som aby to tak bolo i naďalej a všetkým....
Trochu tepla v tejto šlaktrafenej dobe si doprajme !!!
Manual
21.05.05,13:56
Som veĺmi rád, že stránka existuje. More informácii, vždy sa tu vyrieši problém. Želám každému, aby na tejto stránke našiel vždy čo potrebuje. Ako sa to spieva v tej piesni ?
ŽI a NECHAJ ŽIŤ !!! Asi tak nejak...
Pekný deň želám...
Hlinkovx
21.05.05,17:31
Tiež mám dojem...že sa tu v poslednej dobe rozmnožil "útok" zo strany "starších a skúsenejších poraďákov " na tak trochu menej zdatných v PC alebo nováčikov na tejto stránke.....
každý raz začína...a začiatky sú ťažké...ale mohli by sme mať k sebe trošku viac úcty..neviem prečo...ale trošku sa to z tejto stránky vytratilo, čo mi je moc ľúto
lenkak
21.05.05,17:40
Ja sa snažím odpovedať každému, a keď je téma rozoberaná viackrát tak sa snažím pripojiť link, kde si to nájdu. Viem, že každý začiatok je ťažký, ale zišlo by sa aj trochu viac poriadku mať na Porade, aby to tu bolo prehľadnejšie. Ja si prajem, aby každý si tu našiel to čo potrebuje, ale aby si tu našiel aj trocha úcty a tolerancie.
DanielaSL
21.05.05,19:21
:) Porada je skutočne dobrá vec, vďaka nej zachytávam veľa dobrých informácií , našla som dobrých priateľov a ďakujem za všetky dnešné predošlé príspevky.:)
pochemi
22.05.05,17:42
Porada je super, veľmi mi pomohla pri mojej práci a je každodenným spoločníkom.:rolleyes:
Bionda
24.05.05,11:05
Môžem vyjadriť spokojnosť, najmä že porada mi poradí, ušetrím tak na zdraví a našla som aj kamarátov pár, pozvem ich aj na pohár.:D
gyongyo
01.06.05,06:56
Takze moj nazor na poradu.... dostala som sa sem uplnou nahodou, lebo som potrebovala pomoct v jednej veci a som uplne nadsena z tejto stranky. Moj pohlad je mozno trochu iny (lepsie povedane z inej strany), nakolko nie som ani uctovnik ani ekonom, ale pracujem v uplne inej oblasti (vyskum), ale nasla som tu tolko zaujimavych veci, o ktorych som ani netusila, ze niekedy mozno budem potrebovat... A nehovoriac o tom, ze su tu super ludia, ochotni pomoct (co dnes nie je take caste), skratka diskusia na urovni... Takze ja tu teraz chodim denne, aj ked sa moc nezapajam (lebo co, ked neviem poradit), ale hlavne studujem, dokonca aj stare stranky a velmi sa mi tu paci. Len tak dalej, ste super....
relisys
05.06.05,18:17
Je vynikajúca, už som odporučila priateľom, aj oni si ju chvália:)
Naďa
05.06.05,19:27
Už som bola v situáciách, keď som pomoc potrebovala a našla som ju. Je nenahraditeľná. Ďakujem.

Ja sa snažím tiež pomôcť, zatiaľ však opatrne. Je tu omnoho viac skúsenejších, ako som ja a nerada by som niekoho nesprávnou odpoveďou zaviedla zlým smerom. Zatiaľ veľa čítam a učím sa.
Nataly
06.06.05,17:43
Túto stránku poznám len niekoľko dní, hneď som si ju uložila medzi obľúbené.
Je to veľmi osožbá stránka so zaújímavými, potrebným a rozumnými postrehmi.
Poraďáci pomáhajme si !
Eva99
07.06.05,06:55
Porada je absolutne uzasna, este som sa so strankou na tak vysokej urovni nestretla... Okrem rad, ktore tu dostanem a ktore su na nezaplatenie, sa tu castokrat aj milo pobavim. Negativa sa sem snad ani nedaju napisat... Je super, ze Porada existuje! Dakujem!!!
evae
07.06.05,06:59
porada je super, zacala som z nej cerpat pred rokom, ked sme odkupili firmu a mne laikovi hodili vsetko na krk. dnes si trufam povedat, ze vsetko zvladnem... aj ked najma vdaka porade! ;)
meki
12.06.05,19:15
Super!!!!!!!!
Predvčerom som to videl prvykrát. Dnes večer som sa zaregistroval. A už sa teším, že do toho aj aktívne vstúpim. meki
lenkak
12.06.05,19:20
Meki, tak sa tešíme na tvoje príspevky, a vítam Ťa v našom kolotoči otázok a odpovedí.
Marianna01
12.06.05,19:39
Je perfektné, že sa môžem opýtať na problém, ktorý neviem vyriešiť (alebo by mi to zabralo veľa času) a tu na porade sa vždy nájdu skvelí ľudia ochotní pomôcť. Alebo si vyhľadám všetko, čo sa o danej problematike popísalo a je to! Ja som veľmi vďačná za túto stránku, poskytla mi už veľa skvelých informácií. Tiež je príjemné, keď niekomu môžete pomôcť svojou troškou. Je to naozaj skvelá stránka a vynikajúci nápad založiť ju. Dokonca si dovolím tvrdiť, že na názor niektorých členov som vopred zvedavá - vysoko si ich vážim a cením si ich rady. Takže aj touto cestou všetkým ďakujem.:)
liba2
03.07.05,07:37
Je perfektné, že sa môžem opýtať na problém, ktorý neviem vyriešiť (alebo by mi to zabralo veľa času) a tu na porade sa vždy nájdu skvelí ľudia ochotní pomôcť. Alebo si vyhľadám všetko, čo sa o danej problematike popísalo a je to! Ja som veľmi vďačná za túto stránku, poskytla mi už veľa skvelých informácií. Tiež je príjemné, keď niekomu môžete pomôcť svojou troškou. Je to naozaj skvelá stránka a vynikajúci nápad založiť ju. Dokonca si dovolím tvrdiť, že na názor niektorých členov som vopred zvedavá - vysoko si ich vážim a cením si ich rady. Takže aj touto cestou všetkým ďakujem.:)

Marianna01 to vyjadrila nádherne. Ja sa k jej názoru pripájam. Porada je výborná vec.
Duša
11.07.05,22:08
Milý Richard,
neviem kto túto stránku vymyslel, tak sa chcem poďakovať Tebe, že táto stránka existuje. Prípadne poďakovanie posuň ďalej. Našla som sa na porade úplnou náhodou, na niečo je aj registratúra dobrá... Chodím sem tak často, ako len môžem. A nie preto, že by som niečo potrebovala vyriešiť, len tak, lebo chcem. Končím väčšinou hlboko po polnoci, hovorím si, už pôjdem spať, len prečítam túto tému a túto tému... Veľmi sa mi páči, že sa tu ľudia rozprávajú ako priatelia. Ešte raz veľká vďaka.
AntekaK
12.07.05,04:56
Milý Richard, táto stránka sa mi veľmi páči. Ako píšu ostatní, aj som už závislá, prvé keď zapnem počítač, si prezriem, aké sú nové príspevky. Aj keď neviem vždy poradiť, pretože vediem účtovníctvo v rozpočtovej organizácii. Ale pomaličky sa na mňa prilepia aj iné vedomosti.
Držím palce, len tak ďalej!
Eva99
12.07.05,05:20
Pripájam sa ku všetkým tým ohlasom, ako nám porada pomáha pri riešení problémov a častokrát zachraňuje život (možno trochu prehnané, ale pracovné miesto určite :D ), no zároveň si myslím, že asi nikto sem nechodí len preto, že niečo potrebuje. Veľa ľudí sem chodí preto, aby pomohli, podelili sa so svojimi skúsenosťami (samozrejme len tak, zadarmo, pre dobrý pocit, čo je skutočne obdivuhodné) a takisto aby si rozšírili svoje vedomosti. Tiež si čítam aj témy, ktoré sa ma netýkajú a ktoré pre svoju prax nepotrebujem, ale rozšíriť si vedomosti nikdy nie je zbytočné a na to je porada ako stvorená! Ďakujem, že ju máme...
GabiZ
13.07.05,06:38
Musím aj ja zareagovať a pripojiť sa k názoru, že hneď ako som sa dozvedela o tejto stránke, prvé čo vždy otvorím, je porada. Je fakt skvelé prečítať si názory ale aj sa poučiť na skúsenostiach ostatných, pretože človek sa učí celý život a nikdy nevieme, kedy aké znalosti budeme potrebovať. Pre mňa sú všetky témy zaujímavé a poučné. Hoci veľakrát sa viac pýtam, ako pomáham, som rada, že v tomto svete sa nájde veľa ešte dobrých ľudí, ktorí sú ochotní pomôcť. Už som sa o tom zmieňovala aj v iných témach. Preto želám porade, aby vydržala v tom, čo začala, aby ľudí naďalej spájala a pomáhala nám všetkým, aby bola naďalej miestom, kde ľudia nájdu odpovede na svoje niekedy zúfalé otázky. Držím palce a za všetkých ďakujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cool: :cool: :cool:
MáriaPaM
13.07.05,07:47
Túto skvelú stránku som objavila na začiatku domácej dovolenky, keď stále pršalo. Ráno vstanem, urobím si kávu a hneď idem na poradu. Takže mi ani nebolo lúto, že tri dni prší. Ale už sa ukazuje slniečko, to je dobré, lebo začínam byť závislá...:rolleyes: budem chodiť večer ;)
Paula
13.07.05,16:52
Oceňujem Poradu vyše roka, som povďačná všetkým "chodiacim encyklopédiam", ktoré nás zahŕňajú skvelými radami, ktoré nielen mne šetria čas a nervový systém :) Nie prvý krát dodávam: v prvom rade veľká vďaka Richardovi , ktorý tento zázrak pre nás stvoril :)
nika.sum
15.07.05,20:28
Porada je super vec, poznam ju len par dni ale nasla som tu viac uzitocnych informacii ako mnozstve drahej literatury. Mam len jednu pripomienku, mozno to je hlupost, ale ja som dost amater co sa tyka PC a zatial aj internetu. Zistila som ako si tu mam vyhladavat temy co potrebujem, ale dnes som to mala stazene tou reklamou na okienku kde vypisem klucove slova. Pozrela som si reklamu, ale aj napriek tomu nezmizla. Nemienim vypisovat ich formular lebo mi to na mail uz chodi a neviem ci sa da toho zbavit aj inak.
Inak ste vsetci super.
nika.sum
18.07.05,06:19
Dakujem velmi pekne
symona
09.08.05,09:10
Ahoj všetci na Porade, k takým náhodným okoloidúcim okolo tejto stránky je viac. A ja patrím k nim. Tiež som Vás našla náhodou, keď som pátrala po akejsi informácii. Je skvelé, že si ľudia dokážu navzájom pomôcť a ten, kto vymyslel Poradu (asi Richard - trafila som?), zaslúži naozaj pochvalu. Ak budem vedieť pomôcť s riešením nejakého problému, určite to urobím. Zatiaľ Vás všetkých pozdravujem.

Symona
encik
12.08.05,10:00
Najprv chcem poďakovať za prijatie za člena porady. Som tu len pár dní a zatiaľ sa učím v nej listovať, myslím si že je to výborná vec, našla som si tu veľa odpovedí na moje nezodpovedané otázky ohľadne účtovníctva. Aj keď momentálne sa venujem podvojnému účtovníctvu len čiastočne, vďaka porade si myslím že budem stále v obraze. Je to super, som rada že som natrafila na takú fantastickú stránku.
Jankaaa
12.08.05,10:15
Ja som sa tiež dopátrala k tejto porade náhodou. Bol to úžastný nápad vymyslieť túto Poradu. Odporučila som ju už všetkým mojím kamarátkam a kamarátom, čo pracujú v tejto oblasti a všetci si ju nevedia vynachváliť. Ďakujem,ďakujem,ďakujem. Je to úžastné, že toľko ľudí je ochotných pomôcť a poradiť.
xena77
12.08.05,14:40
porada je skvela vec !!! myslim, ze taketo vyjadrenie uplne staci:-)
caj
23.08.05,13:31
Je to superstranka!!!


Privítal by som rubriku návody a postupy.
Sú predsa ľudia, čo si preskákali všeličo - a vedia dať súhrnnejšie pohľady na problematiku.

Inak srdečná vďaka za totok všetko.

:-)
lenkak
23.08.05,13:46
Základné postupy nájdeš:
http://www.porada.sk/faq.php?
Evelinkaa
24.08.05,10:59
Myslím, že svoj názor vyjadrím až neskôr, lebo zatiaľ som veľmi milo prekvapená a hovorí sa tomu "nemý údiv" :eek: nad tým, akí ľudia ešte stále existujú... Ochotní pomôcť a poradiť len tak, pre dobrý pocit... :cool: Keď sa zo svojho prekvapenia preberiem, určite sa vyjadrím :) ... A vlastne, toto hovorí za všetko...
Stina
25.08.05,09:04
Bol to skvelý nápad založiť takúto super stránku. Už niekoľko krát mi pomohlo, že som sa dopátrala riešenie prehľadávaním tejto stránky . ďakujem
inge57
25.08.05,09:30
Neviem ako správne vyjadriť svoje pocity, ale musím konštatovať jedno škoda, že som o tejto stránke nevedela skôr. Je to tu super. Odkedy chodím na poradu, tak som si veľa vecí dala do poriadku,dostala som chuť na sebe zapracovať. Veľa vecí som sa dozvedela aj o tom čo sa ma netýka. Je to proste super stránka a ja ďakujem hlavičke, v ktorej tento nápad vznikol.
boitana
25.08.05,10:05
som tu sice velmi kratko ale su tu velmi skvelí pohotoví a mudrí ludia a mate moznost poznat viac nazorov na danu temu,a velmi rychle zareagovanie ked surne nieco porebujete zistit -mam moznost si overit veci a tak zistit ci to robim spravne-je to velmi dobra stranka so super ludmi
VERONIKA6
25.08.05,10:40
Nie som dlho členkou porady, no veľmi ma zaujala hneď ako som ju objavila a taktiež ako sa tu vyjadrili viacerí členovia, aj mne sa stala drogou. Objavila som ju keď som potrebovala poradiť s "Registratúrnym plánom". Samozrejme, že som ho v Porade objavila a veľmi mi pomohol. No našla som tu kopu ďalších zaujímavostí, ktoré mi pomohli v mojej práci a hlavne som sa utvrdila, či správne v mnohých oblastiach postupujem, nakoľko robím mzdovú účtovníčku a aj personálne. Poradu som odporučila už aj svojim priateľkám - mzdárkam. Som veľmi rada, že existuje a pomáha nám všetkým v práci. Nie je deň, kedy do nej nenazriem.
Fakticky pri každom probléme si otvorím Poradu a tam najrýchlejšie nájdem odpoveď.
Všetkých "poraďákov" pozdravujem. Viera
Jaroslávka
25.08.05,10:46
Ďakujem Vám všetkým za poradu, pracujem ako mzd.účtovníčka 39 rokov
a stále sa učím aj keď som dôchodkyňa.
Porada je výborná pomoc.
S úctou za Vašu prácu
Jaroslávka
STRELEC
29.08.05,00:32
Vďaka za myšlienku a vznik PORADY. Trocha som sa rozhliadol ako "quest" a hneď aj nedávno prihlásil. Takéto fórum ekonómov asi na našom nete nie je! Myslím, fórum s duchom spolupatričnosti. Vynikajúci projekt s precíznou etiketou, funkčný, živý. Som rád, že som na Poradu natrafil, lebo (tak trochu egoisticky) verím, že mi pomôže. Vlastne už sa stalo.
katkaBa
06.09.05,05:31
Súhlasím so všetkými názormi na poradu a musím dodať, že veľká a hlboká poklona všetkým, ktorí sa dokážu podeliť so svojimi vedomosťami a nám ostatným, ktorí potrebujú pomoc v tomto chaose zákonov zlepšujú náladu, pretože s poradou to jednoducho ide ľahšie.

Vďaka!
Janiela
09.09.05,17:04
Super.
Super.
Super.
:)
Je to asi najlepší "POKEC". Nestrácam tu čas a ten, ktorý "stratím" je stratený veľmi užitočne. Navyše sa veľa a stále učím, alebo si aspoň porovnávam svoje vedomosti. Pozdravujem všetkých ľudí, ktorí sú ochotní pomáhať, ale aj ukľudniť, tak ako sa mi tu stalo v poslednom čase.
Len tak ďalej.
:):):)
Magda
09.09.05,18:07
Myslím, že je to veľmi dobrá stránka.
zuzla3
12.09.05,09:51
veľmi dobrá stránka, som tu skoro každý deň, vždy sa naučím niečo nové a tiež rada poradím ak viem......ďakujem všetkým ktorý sa na nej podielajú.....
KEJKA
12.09.05,11:31
ja som sa niekde vyjadrila, a teraz len potvrdzujem, že som závislák. Mala by som robiť, mám plný stôl papierov a ja si surfujem na Porade. Ako si s tým poradíte Vy ostatní? Aj sa naučím aj si zopakujem aj poradím, občas neumyselne zavádzam, ale druhí múdrejší ma opravia, je to úžasná stránka..... len nejaký liek na tú závisloť prosíííím.
svobodova
13.09.05,05:36
Táto stránka je perfektná, tiež som na nej úplne závislá. Je to super pomocník. Zaujímalo by kto mal tento skvelý nápad. Zaslúžil by si nejakú cenu. Linda žiadny liek nehľadaj, aj tak Ti to nepomôže. Privodíš iba zbytočný absťáčik.
evina
13.09.05,05:38
ja som sa niekde vyjadrila, a teraz len potvrdzujem, že som závislák. Mala by som robiť, mám plný stôl papierov a ja si surfujem na Porade. Ako si s tým poradíte Vy ostatní? Aj sa naučím aj si zopakujem aj poradím, občas neumyselne zavádzam, ale druhí múdrejší ma opravia, je to úžasná stránka..... len nejaký liek na tú závisloť prosíííím.
Lida bohužiaľ taký liek neexistuje :):)
Jana Acsová
13.09.05,06:44
Evi ... ale zato dobre cielené externé vplyvy ... vedia upraviť negatívnu závislosť na pozitívnu ... (niekedy ...http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif).
endrju
13.09.05,13:58
Lida bohužiaľ taký liek neexistuje :):)
Evi, prečo "bohužial"?:eek: Ja by som radšej napísal "chvalabohu" :D
evina
13.09.05,15:22
Evi, prečo "bohužial"?:eek: Ja by som radšej napísal "chvalabohu" :D Andrej to "bohužiaľ" ma napadlo pri časti vety, ktorú napísala Lida "mám plný stôl papierov a ja surfujem po porade"...:D
evina
13.09.05,15:24
Evi ... ale zato dobre cielené externé vplyvy ... vedia upraviť negatívnu závislosť na pozitívnu ... (niekedy ...http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif).
Keď neviem nájsť tie dobre cielené externé vplyvy ..:D:D
Jana Acsová
13.09.05,15:41
Keď neviem nájsť tie dobre cielené externé vplyvy ..:D:DNikde a na nikom? :eek: :eek: :eek: (Asi si bola dlho na dovolenke.) :D:D:D
evina
13.09.05,15:45
Nikde a na nikom? :eek: :eek: :eek: (Asi si bola dlho na dovolenke.) :D:D:D
Neviem či sme sa dobre rozumeli , ale ja som to brala tak, že žiadny externý vplyv /ani negatívny ani pozitívny/ ma neodradí od porady ...:D..Veď som sem nakukla aj z dovolenky :)
Jana Acsová
13.09.05,15:47
No a ja som zas pozitívnym vplyvom myslela napríklad Teba http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif.
evina
13.09.05,15:52
No a ja som zas pozitívnym vplyvom myslela napríklad Teba http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif. Tak vidíš, to som úplne zle pochopila.... Ja som to brala, že či na mňa nepôsobia nejaké negatívne vplyvy, ktoré by ma uchránili od závislosti ..:)..
:) ďakujem za príjemný kompliment ...:):)
endrju
13.09.05,15:56
Andrej to "bohužiaľ" ma napadlo pri časti vety, ktorú napísala Lida "mám plný stôl papierov a ja surfujem po porade"...:D
Evi, dovolím si v rozpore s pravidlami slušnosti odpovedať dvomi "filozofickými" otázkami:

1. Čo je lepšie:
a) plný stôl papierov,
b) surfovanie na Porade?

2. Treba hľadať lieky proti tomu, čo je lepšie?

:D:p:):cool:
evina
13.09.05,15:57
Evi, dovolím si v rozpore s pravidlami slušnosti odpovedať dvomi "filozofickými" otázkami:

1. Čo je lepšie:
a) plný stôl papierov,
b) surfovanie na Porade?

2. Treba hľadať lieky proti tomu, čo je lepšie?

:D:p:):cool:
Andrej máš pravdu, takže stačí balíček zápaliek :D:D

to AVO: Som na šuťáku ..:D:D
KEJKA
13.09.05,16:53
tak som sa zabavila.... beriem b) ale fakt, že ma berú vycitky, tie zapalky by bolo fajn riesenie. No asi ma caka par nocnych, aby som dobehla zameskane.
MIS
16.09.05,03:08
Som "relatívne" nový člen porady. Musím však povedať, že robíte kus dobrej práce. Už veľakrát mi príspevky z porady pomohli pri rozhodovaní a hlavne pri upozornení na ďalšiu zmenu legislatívy a hroziace pokuty.
Naďa
18.09.05,09:44
Porada jednoducho NEMÁ CHYBU. Je tu vždy, keď ju potrebujem. Ráno, večer, vnoci, pracovný deň, vo sviatok. Chyba je zatiaľ vo mne. Hľadám odpovede, ale nemám odvahu odpovedať, stále mám pocit, že sa učím a nechcem niekoho "zaviesť"
evina
18.09.05,10:56
To tmcomputer:
Dnes si sa zaregistroval, dnes si skoro do všetkých tém, ktoré Ti skočili ako dnešné príspevky napísal inzerát. Musíš si dať prosím námahu a zistiť najprv o čom táto stránka je, ako a kde sa uverejňujú príspevky, lebo takéto konanie nás určite "nadvihne" na stoličke a neprihlási sa Ti aj Ten kto má záujem. Musím povedať, že toto sa tu fakt za celý čas nestalo.
Zyka
20.09.05,08:56
Moj nazor. Porada je fajn, ale v poslednom case sa stava neprehladnou a komplikovanou. Podla mojho nazoru prispevky typu recepty a zazitky zo zivota tu nemaju co hladat, iba zneprehladnuju stale pribudajuce informacie, tak isto nejake sukromne dalekosiahle rozhovory na neekonomicke temy nikoho nezaujimaju. Ja viem,ze zivot nie je len praca ale od tejto stranky ocakavam naozaj odbornu PORADU v oblasti ekonomickej a financnej. ahojte
Valika
20.09.05,09:04
Ľudia na Porade sú super, myslím na tých ktorí veľmi ochotne, rýchlo a správne odpovedajú na položené otázky.
sway
20.09.05,09:08
Moj nazor. Porada je fajn, ale v poslednom case sa stava neprehladnou a komplikovanou. Podla mojho nazoru prispevky typu recepty a zazitky zo zivota tu nemaju co hladat, iba zneprehladnuju stale pribudajuce informacie, tak isto nejake sukromne dalekosiahle rozhovory na neekonomicke temy nikoho nezaujimaju. Ja viem,ze zivot nie je len praca ale od tejto stranky ocakavam naozaj odbornu PORADU v oblasti ekonomickej a financnej. ahojteveď navštevuj iba témy aké Ťa interesujú a ostatné si nevšímaj, na to máme menu: PREJDI na: rozbalíš ho a vyberieš čo chceš pozrieť....
************************************************** ***
mne ostatné témy mnohokrát prinesú fajn relax v tom množstve robotky....:)
Hubka
07.10.05,12:38
Stránka je vynikajúca, vždy si tu nájdem to, čo práve potrebujem.
ozon
07.10.05,17:13
Vyborna vec,ale pre new "Personu" na prvý dojem neprehladne ovladanie
vstupov a vystupov...

motto:
...genialita spociva v jednoduchosti.


Ale klobuk dole aj za toto dielo./www.porada.sk/


ad:Ozon
Richard
08.10.05,09:46
Vyborna vec,ale pre new "Personu" na prvý dojem neprehladne ovladanie
vstupov a vystupov...

motto:
...genialita spociva v jednoduchosti.


Ale klobuk dole aj za toto dielo./www.porada.sk/


ad:Ozon

Súhlasím, ale táto stránka nie je na jedno použitie, takže je urobená tak aby čo najlepšie slúžila pokročilým užívateľom Porady. No a keď hovorím o pokročilých predpokladám, že ovládajú základnú prácu s Poradou.
Je to ako keď prídeš do cudzej krajiny. Ak nevieš ako to tam funguje, môže sa ti zdať že tam žijú divní ľudia. Akonáhle však spoznáš ich kultúru a jazyk, zrazu sa ti otvorí úplne nový priestor.
Tak držím palce v začiatkoch a verím, že neskôr zistíš že je tu omnoho viac ako len "vstupy a výstupy".
P.S. K prehľadnosti patrí aj správne zaradenie otázky .-)
ozon
08.10.05,17:46
Súhlasím ale:

Ako sa mam spravne zaradit v cudzej krajine ktora
nema priehladne znacenie!!!

PRIKLAD:

Treba napr.skusit a zaradit sa v cestnej premavke v Bangladeshy,
kde je vsetko jasne vsetkym len nie cudzincom!

Dobre znacenie sa pozna intuitivne a prechadza sa plynule, ak ste niekdo vodic poznate to kazdy sam ... v cudzom meste!

ad:Ozon
Paula
08.10.05,18:02
Ako sa mam spravne zaradit v cudzej krajine ktora
nema priehladne znacenie!!!

ad:OzonPriehľadnejšiu krajinu, poskytujúcu dennodenne obrovské množstvo pomoci a rád pre ľudí, ktorých účtovníctvo (a nielen účtovníctvo) baví alebo živí som ešte nevidela. Máš lepší tip?
sway
08.10.05,18:12
Súhlasím ale:

Ako sa mam spravne zaradit v cudzej krajine ktora
nema priehladne znacenie!!!

PRIKLAD:

Treba napr.skusit a zaradit sa v cestnej premavke v Bangladeshy,
kde je vsetko jasne vsetkym len nie cudzincom!

Dobre znacenie sa pozna intuitivne a prechadza sa plynule, ak ste niekdo vodic poznate to kazdy sam ... v cudzom meste!

ad:Ozon
:p Vítam Ťa !!!, ale ozon no veď sa nebojkaj - tu Ťa budeme navigovať rukami-nohami a budeme Ti pomááááhať....
čo už je v ekonomike jednoduché? - tak ani stránka nemôže byť jedoduchá... Richard jej dal kus seba, tak ho nebi - nech sa na nás nevykašle....;)
bo bez tejto stránky som v keli....:D :D :D
ozon
08.10.05,18:14
Priehľadnejšiu krajinu, poskytujúcu dennodenne obrovské množstvo pomoci a rád pre ľudí, ktorých účtovníctvo (a nielen účtovníctvo) baví alebo živí som ešte nevidela. Máš lepší tip?

Davam do pozornosti dobry tip na prehladnejšiu krajinu...http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif


http://tusicisny.blog.sme.sk/c/14373/Ako-funguje-Svajciarsko.html


ad:Ozon
Paula
08.10.05,18:25
ozon, som sa len pýtala, či poznáš.......za link vďaka, nekliknem........
ozon
08.10.05,18:27
:p Vítam Ťa !!!, ale ozon no veď sa nebojkaj - tu Ťa budeme navigovať rukami-nohami a budeme Ti pomááááhať....
čo už je v ekonomike jednoduché? - tak ani stránka nemôže byť jedoduchá... Richard jej dal kus seba, tak ho nebi - nech sa na nás nevykašle....;)
bo bez tejto stránky som v keli....:D :D :D

Vzdavam hold a uctu tvorcovy tejto prace /www.porada.sk/
Ale svoj kriticky nazor nie je na zhoršenie ale naopak,
zdrava kritika plodi zdrave ovocie - inac naco by boli
potom vsetky tie porady - kyvkajuce hlavy tu boli 40 rokov
a ako to dopadlo...
Ja si uz nejak poradim ,ale pridu aj tí ktorích to tu odradi ...

ad:Ozon:mee:
emily
08.10.05,18:28
Davam do pozornosti dobry tip na prehladnejšiu krajinu...http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif


http://tusicisny.blog.sme.sk/c/14373/Ako-funguje-Svajciarsko.html


ad:Ozon
:eek::eek::eek: čo to má spoločné s účtovníctvom a ekonomikou? :eek::eek::eek:
emily
08.10.05,18:30
Porada, nakoniec ako každá stránka, má hore vpravo biely krížik na červenom pozadí. Vieš na čo slúži, keď Ti táto stránka nevyhovuje......
ozon
08.10.05,18:49
Porada, nakoniec ako každá stránka, má hore vpravo biely krížik na červenom pozadí. Vieš na čo slúži, keď Ti táto stránka nevyhovuje......

http://www.porada.sk/images/icons/icon4.gif
Sorry nemam take...
...a tvoje hypotezy o nevyhovovani nie su moje
...prosim nepodsuvat.
Emily...
A utocit na nazor novacika v tomto Fore je od teba moc PEKNE
dakujem a zdravim vsetkych na vychode Slovenska.

ad:Ozon

P.S. Prvacika prvy den v skole vyfliaskame a potom sa cudujeme ze tam rad "chodi"...
Inteligentne...


http://www.porada.sk/images/icons/icon13.gif
emily
08.10.05,18:57
http://www.porada.sk/images/icons/icon4.gif
Emily...
A utocit na nazor novacika v tomto Fore je od teba moc PEKNE
dakujem a zdravim vsetkych na vychode Slovenska.

ad:Ozon

P.S. Prvacika prvy den v skole vyfliaskame a potom sa cudujeme ze tam rad "chodi"...
Inteligentne...


http://www.porada.sk/images/icons/icon13.gif
Ozon...ja na nikoho neútočím. Mne to prišlo, že Ty v kuse útočíš na Poradu. Je jasné, že ako začiatočník, môžeš mať problém, ale tu je kopec ľudí, ktorí ochotne poradia.
A ak vieš nejak pomôcť Richardovi, tak daj konkrétny návrh a nie v kuse kritizuješ.
ozon
08.10.05,19:10
Ozon...ja na nikoho neútočím. Mne to prišlo, že Ty v kuse útočíš na Poradu. Je jasné, že ako začiatočník, môžeš mať problém, ale tu je kopec ľudí, ktorí ochotne poradia.
A ak vieš nejak pomôcť Richardovi, tak daj konkrétny návrh a nie v kuse kritizuješ.
Polopate som povedal : genialita spociva v jednoduchosti.
...konkretne:zjednodušiť pristup a ovladanie na tomto fore...
... NAZOR NA Poradu je priestor na dialog a to nie je utok ale nazor ktori niekdo ziadal od navštevnikou...lebo
vytvoril na to tu ten priestor a ja v tomto priestore hovorim konkretne:Treba to tu zjednodušiť a zpriehladniť.AK to nejde tak nejde ja nikoho za to tyrat nebudem...
Ale ja ked napisem svoj nazor tak baf... par jedincov je nespokojných...
PRECO?
Keby sme boli vsecia od zaciatku spokojny dodnes by sme boli v jaskyni!
Nespokojnost je motorom pokroku /OZON/http://www.porada.sk/images/icons/icon2.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon1.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon15.gif

ad:Ozon


http://www.porada.sk/images/icons/icon6.gif
durisovad
08.10.05,19:20
Mily OZON, prezeranie tejto stranky (PORADA) vobec nie je povinne. Mne sa nepacia napr. kadejake reality show a tak sa na ne nepozeram, ale nikoho nekritizujem za to, ze su take, ake su. Vsetci sme sem raz prisli po prvy krat, vsetci sme mali mensie alebo vacsie problemy, ale vsetci, ktori prostrednictvom tejto vybornej stranky komunikujeme, sme bohatsi nielen o vedomosti ale aj o spriaznene duse.
ozon
08.10.05,19:28
Mily OZON, prezeranie tejto stranky (PORADA) vobec nie je povinne. Mne sa nepacia napr. kadejake reality show a tak sa na ne nepozeram, ale nikoho nekritizujem za to, ze su take, ake su. Vsetci sme sem raz prisli po prvy krat, vsetci sme mali mensie alebo vacsie problemy, ale vsetci, ktori prostrednictvom tejto vybornej stranky komunikujeme, sme bohatsi nielen o vedomosti ale aj o spriaznene duse.
A je to tu!http://www.porada.sk/images/icons/icon4.gif

Vsetci ste mali mensie ci vacsie problemy no a ako ste ich riesily
takto...?
http://www.porada.sk/images/icons/icon15.gif
Zdravim uctovnikou na dochodku v Martine,za konkretne vyriešenie
tejto Porady.

ad:Ozon
durisovad
08.10.05,20:41
Ked zlyhaju vsetky pokusy, je nacase pozriet navod. Aj ja som tak riesila pociatocne problemy.
A-propos, myslim, ze sa tu orientujes uz dost slusne, ked vies, ze som dochodkyna z Martina. Za pozdrav dakujem, aj ked v nom citim trochu ironie.
Prajem dalsie uspechy.
ajobs
08.10.05,20:51
Naozaj je to vynikajúca stránka, nájdem tu vždy, čo potrebujem, a aj rýchlu odozvu na problémy, ktoré sa vyskytnú aj u mňa a potrebujem radu.
bepo
08.10.05,21:25
Polopate som povedal : genialita spociva v jednoduchosti.
...konkretne:zjednodušiť pristup a ovladanie na tomto fore...
... NAZOR NA Poradu je priestor na dialog a to nie je utok ale nazor ktori niekdo ziadal od navštevnikou...lebo
vytvoril na to tu ten priestor a ja v tomto priestore hovorim konkretne:Treba to tu zjednodušiť a zpriehladniť.AK to nejde tak nejde ja nikoho za to tyrat nebudem...
http://www.porada.sk/images/icons/icon6.gifKonkrétne kde je niečo neprehľadné a k čomu je zložitý prístup?
Veď sa ti otvorí hlavná stránka Porady a tam máš zoradené témy,stačí kliknúť či ťa zaujíma téma Daň z príjmu,Podvojné účtovníctvo a pod alebo si rovno zadáš do hľadania slovo ktoré hľadáš. Máš nejaký nápad ale konkrétny na zlepšenie?
Richard
08.10.05,22:09
A je to tu!http://www.porada.sk/images/icons/icon4.gif

Vsetci ste mali mensie ci vacsie problemy no a ako ste ich riesily
takto...?
http://www.porada.sk/images/icons/icon15.gif
Zdravim uctovnikou na dochodku v Martine,za konkretne vyriešenie
tejto Porady.

ad:Ozon
ozon, je jasné, že nikto z neba nespadol s tým, že vie čo a ako funguje na tejto stránke...
navyše je to interaktívna stránka, takže ju spraviť úplne jednoducho sa zasa nedá

Ešte raz zopakujem, že Porada nie je na jedno použitie a preto ponúka funkcie navyše. Jednoduché diskusné fórum bolo napr. dane.sk o ktorom môžeme hovoriť už len v minulom čase, pretože zaniklo "na svoju jednoduchosť"
Myslím, že si prijal moju poznámku o tvojom zaradení otázky príliš emotívne (hoci som na teba žmurkol aby si to nebral príliš vážne). Skončilo to "dokážme si" diskusiou...

Podľa môjho názoru chýbajú k prehľadnosti Porady dve veci:
- správne zaraďovanie otázok do jednotlivých Porád
- v rámci témy vecné odpovede a vecné otázky k téme (často sa dajú nájsť otázky totálne mimo témy, alebo otázky-reakcie odkláňajúce diskusiu prečo od pôvodnej témy)
ALDA
09.10.05,07:02
A je to tu!http://www.porada.sk/images/icons/icon4.gif

Zdravim uctovnikou na dochodku v Martine,za konkretne vyriešenie
tejto Porady.

ad:Ozon

Škoda, že si Ty neudal do profilu viac informácií!:D ako durisovad.

A mrzí ma to aj preto, lebo neviem komu sa mám poďakovať , že mi dodal viac sebavedomia tým, že dokážem pracovať na takej zložitej stránke akou je PORADA:) Ešte raz ďakujem:D

Hela
durisovad
09.10.05,08:12
Aj ja si myslim, ze v profile by malo byt viac informacii, podla mna uviest to, ze pochadzam zo Slovenska a mam "ine" povolanie je trochu malo. A tiez si myslim, ze ak clovek o sebe prezradi trochu viac, zavazuje ho to k tomu, aby sa vyjadroval zodpovednejsie.
sway
09.10.05,09:58
:p Ahojte - tuším sme sa nechali zbytočne vytočiť, ozonom, je to nejaký čudný patrón - čudné, že na povzbudzujúce príspevky sa nechytal....:D :D :D
pyton
09.10.05,13:09
Davam do pozornosti dobry tip na prehladnejšiu krajinu...http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif


http://tusicisny.blog.sme.sk/c/14373/Ako-funguje-Svajciarsko.html


ad:OzonJa som si to prečítala, bolo to pekné.
ondrejvla
09.10.05,14:13
A je to tu!http://www.porada.sk/images/icons/icon4.gif

Vsetci ste mali mensie ci vacsie problemy no a ako ste ich riesili
takto...?
http://www.porada.sk/images/icons/icon15.gif
Zdravim uctovnikou na dochodku v Martine,za konkretne vyriešenie
tejto Porady.

ad:Ozon
No ozon, mám pocit, že si taký agent provokatér, namiesto vďaky, haníš!
My sme naše profesionálne problémy riešili spoločne, orientácia je tu jednoduchá, keď si zistil, že sa tu dokážu orientovať aj dôchodkyne.
Myslím, že namieste by tu bolo ospravedlnenie a nie hanobenie. Alebo vieš čo, ak chceš silou mocou niečo študovať, táto stránka ti nevyhovuje, ja by som ti odporúčala zopakovať si gramatiku.
1at1
09.10.05,16:44
Mám pocit, že skutočne je to provokatér, ktorý z dlhej chvíle uráža nielen tvorcov tejto stránky, ale i ľudí, ktorí sú ochotní nezištne poradiť druhým.
Vážim si tu viac ľudí, ktorí sú ochotní odpovedať i na tie najcitlivejšie otázky, ľudí, ktorí napriek svojim problémom riešia i problémy druhých.
Myslím si, že nie každý Kyslík je tým správnym Duchom, alebo dychom?...
Heni
09.10.05,17:19
aaaaale, však vieme, že z času na čas sa tu takí vyskytnú... bud šíria neblahý vzduch... alebo sú smelo nesmelí.... ale hlavne sú anonymní :cool: a sú radi, že sa nimi zaoberáme...
lenkak
09.10.05,17:30
Každý chce niečim zaujať, a poniektorí aj takýmto provokatérskym spôsobom. Nuž ľudia sme rôzni.
durisovad
09.10.05,17:46
No, mozno je to zmrtvychvstaly TERY.
sklenkova
09.10.05,18:08
Je zbytočné venovať pozornosť ľuďom typu OZON,ktorí vedia len všetkých kritizovať a znechucovať,ale pomôcť na to nemajú.
Ďakujem všetkým,ktorí chodia na túto stránku a velakrát mi pomohli viac ako si môžu domyslieť.Keď som túto stránku objavila nevedela som prakticky nič a vďaka práve VÁM všetkým viem veci, ktoré som ani nevedela,že sa ma týkajú.
durisovad
09.10.05,19:21
Toto je svata pravda, PORADA je vyborna stranka, o tom sme presvedceni takmer vsetci, ktori sem chodime. Myslim, ze tohoto aj buducich OZONOV by sme mali ignorovat. Aj ked pripustim, ze hned nam nebolo jasne, ze nas len provokuje.
vladan
10.10.05,05:00
No, mozno je to zmrtvychvstaly TERY.
... toto som nepochopila :eek:
Jana Acsová
10.10.05,06:08
Tak ja som to pochopila. Iba osobu, ktorá to dokáže napísať už vôbec nechápem ... Moje pochopenie sa dostáva na úroveň, že ani Ozóna netreba, ľudí podobného zmýšľania tu máme aj bez vzdušného nicku.

P.S.: a tu asi ani heslo v podpise nepomôže.
účtovník 007
10.10.05,07:57
No, mozno je to zmrtvychvstaly TERY.
O mŕtvych len dobre. Asi by bolo dobré, nechať TÉRYHO už na pokoji.Diskusia týmto smerom nie je žiadúca. Prezrela som si príspevky OZONA a keď dostal odpoveď na svoju otázku, pustil sa do porady....
Johanka
10.10.05,08:43
Podľa mňa je OZON iba slabý odvar z " NUNO ".
elli
10.10.05,09:38
Podľa mňa je OZON iba slabý odvar z " NUNO ".

Johanka: nesuhlasim. Ale mas pravo na svoj nazor, rovnako ako ja na svoj.

OZON: ak niecomu nerozumiem, spytam sa KONKRETNE. Az vtedy mozem dostat KONKRETNU a korektnu odpoved. Aky vstup - taky vystup.

Ale predovsetkym (ak sa mylim, opravte ma:o )na tejto stranke nemame hodnotit clenov, ale PORADU. Na hodnotenie clenov asi treba zalozit novu temu.
Johanka
10.10.05,10:33
Kto ma pozná, vie, že radšej odporúčam pri takýchto vymŕvačoch nemíňať energiu. Zopár príspevkov pred mojím tiež nie sú názor na Poradu, ale na osobu. Ak som sa niekoho dotkla , ospravedlňujem sa.
durisovad
10.10.05,13:43
... toto som nepochopila :eek:Myslela som tym to, ze OZON je niekto, kto sa tu uz dlho dobre orientuje, len pod inym menom skusa nase reakcie. A mozno chce, aby sme sa o Porade vyjadrili v tom zmysle, ze je to nemozna stranka.
Jana Acsová
10.10.05,14:22
Ale predovsetkym (ak sa mylim, opravte ma:o )na tejto stranke nemame hodnotit clenov, ale PORADU. Na hodnotenie clenov asi treba zalozit novu temu.Každá téma je aj o Poraďákoch. Aj táto. Tomu sa nedá vyhnúť, lebo práve Poraďáci tvoria Poradu. Bez nich by nemala zmysel.http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
elli
11.10.05,06:45
Kto ma pozná, vie, že radšej odporúčam pri takýchto vymŕvačoch nemíňať energiu. Zopár príspevkov pred mojím tiež nie sú názor na Poradu, ale na osobu. Ak som sa niekoho dotkla , ospravedlňujem sa.
Ak si to zobrala osobne - sorry, myslela som to uplne na vsetkych. Moj nesuhlas s Tebou bol smerovany na porovnanie NUNA a OZONA.
Jozef Mihál
20.01.06,21:53
Dnes sa hrabem v archívoch Porady a objavil som svoj prvý poraďácky príspevok. Je to príspevok v tejto téme a konkrétne tento:

http://www.porada.sk/showpost.php?p=93&postcount=3
mamina123
25.01.06,17:51
Prajem Vám príjemný večer. Stránku som objavila len včera som veľmi spokojná s poradou,nakoľko som prvý rok SZČO anie som vobec skúsená v papierovačkách myslím si , že túto sránku budem využívať veľmi často.
ajobs
25.01.06,20:30
Prajem Vám príjemný večer. Stránku som objavila len včera som veľmi spokojná s poradou,nakoľko som prvý rok SZČO anie som vobec skúsená v papierovačkách myslím si , že túto sránku budem využívať veľmi často.

Vitaj na Porade, uvidíš, že je tu super.:) :) :)
pyton
25.01.06,20:40
Dnes sa hrabem v archívoch Porady a objavil som svoj prvý poraďácky príspevok. Je to príspevok v tejto téme a konkrétne tento:

http://www.porada.sk/showpost.php?p=93&postcount=3
To je milé. :)
luebchenko
26.01.06,07:32
Richard, zarazili ma slová "je nás málo" - existujú niekde nejaké štatistiky, koľko je na Slovensku ľudí z branže? Ekonomov, účtovníkov, daňovákov, štatistikov.....Ja mám totiž pocit, že je tu celé Slovensko z fachu :D Inak - môj názor na Poradu? Je to čosi "strašné" (ak mám súrnu prácu a chcem dačo aj vyprodukovať, nesmiem sem ani len nakuknúť :p) a verím, že nebude dlho trvať, kým Poradu nezaradia do zoznamu návykových látok!!! Ale budú kvôli nej musieť návykové látky rozdeliť na tie s pozitívnym a tie s negatívnym vplyvom na osobnosť :D:D:D A zákonodarcovia by nám všetkým veľmi uľahčili život, keby novely ekonomických zákonov dávali na pripomienkovanie sem :)
Richard
26.01.06,07:49
Richard, zarazili ma slová "je nás málo" .....

to som kedy napísal?:rolleyes: to muselo byť dosť dávno :-)
sway
27.01.06,12:48
Musím použiť túto témičku,:p
hodila som si relax po tomto 25 - tom som úplne, úplne grogy :mee: a tak sa dnes len túlam, relaxujem a komunikujem, a tak musím dať citom voľný priebeh, som moc rada že sme tu a je to supéééér, všetkých pozdravujem a všetkým prajem móóóc silné nervy až do 31.3.2006 a potom to spolu určite zapijeme - takže NAZDRAVIE PORADE !!!! ;) :) :p
ajobs
27.01.06,12:52
Musím použiť túto témičku,:p
hodila som si relax po tomto 25 - tom som úplne, úplne grogy :mee: a tak sa dnes len túlam, relaxujem a komunikujem, a tak musím dať citom voľný priebeh, som moc rada že sme tu a je to supéééér, všetkých pozdravujem a všetkým prajem móóóc silné nervy až do 31.3.2006 a potom to spolu určite zapijeme - takže NAZDRAVIE PORADE !!!! ;) :) :p

Pozývaš na drink ???:eek: :D :D
sway
27.01.06,12:54
Pozývaš na drink ???:eek: :D :D

nó máš to troška odruky ;) , tak si nalej a štrng!!! - stretneme sa na KRAHULIACH :D - platím!!!!
ajobs
27.01.06,12:56
nó máš to troška odruky ;) , tak si nalej a štrng!!! - stretneme sa na KRAHULIACH :D - platím!!!!

Súhlas, už sa teším !!!!;) :cool: :rolleyes: :D
sway
27.01.06,12:59
Súhlas, už sa teším !!!!;) :cool: :rolleyes: :D

Aj ja ;) :p - len dúfam toho nevypiješ nejako moc :D !!! - ále, to zvládneme !!! :p - BUDE ČO OSLAVOVAŤ!:)
Jozef Mihál
27.01.06,13:01
...a všetkým prajem móóóc silné nervy až do 31.3.2006 a potom to spolu určite zapijeme

...ja prajem všetkým môôôc silné nervy i po 31.3.2006.

A na tých Krahuliach to tak či tak zapijeme.
alušik
31.01.06,10:02
Musím sa pripojiť ku všetkým, ktorí túto stránku chvália. :) Je to super, že niečo takéto vôbec existuje. Mám veľa známych, s ktorými sa môžem poradiť, lebo robia v tejto oblasti, ale táto stránka je fakt na nezaplatenie. Kade chodím, všetkým stránku doporučujem. Akurát, že som to nikdy neurobila cez "odporúčam poradu". Stále mám rezervy, čo sa stránky týka. Je veľa vecí, ktoré objavím len náhodne. Keď niečo skúšam vyhľadávať, nie vždy sa mi darí...:o
Na Poradu však nedopustím. Tiež začínam byť "závisláčik".;) Ak sa ma niekto spýta, odkiaľ mám nejakú informáciu, už ani asi neexistuje iná odpoveď ako - Z PORADY...
Machulka
01.02.06,18:47
:p Chcem sa pripojiť aj ja k ohodnoteniu tejto stránky. Má to svoje výhody a aj nevýhodu. Výhody sú, že naozaj tu nájdem všetko čo potrebujem k riešeniu problémov s účtovaním, ale tá nevýhoda je, že naozaj málo času a strááááááááášne veľa tém, ktoré nestíham ani sledovať. Je to super, lebo naozaj sú tu ľudia, ktorí poradia a sú z branže. Aj školenia som si našla ohľadom zmien v legislatíve práve tu. Takže keď máme to polročné vysvedčenie, tak aj ja ak môžem hodnotím na 1*.:p
endrju
02.02.06,12:04
Takže keď máme to polročné vysvedčenie, tak aj ja ak môžem hodnotím na 1*.

Taká známka patrí aj na všetky predchádzajúce vysvedčenia Porady.
Od jari 2004 ich už Porada má doma asi niekoľko.

Onedlho bude mať dva roky. Dúfam, že s Richardom to náležite oslávime :)
Barbara
09.02.06,06:36
viem, že poraďáci poradia vždy.

Elena[/QUOTE]



úplne s Tebou súhlasím.

Táto PORADA je fakt vynikajúca. Na čele s p. Mihálom, Tweety, ........, len ma napadli len tie mená v tej rychlosti,
ostatní nech mi prepáčia,že som ich nevymenovala, ale to by som musela vymenovať všetkých čo sú tu na Porade.
noooo ešte mi napadlo pár mien.......Endrju, no vlastne aj CHOBOT, Ajobs atd...atd.....

Díky Vám VŠEM :p :p

posielam Vám všetkým velikánsku pusu;)
Tweety
09.02.06,06:49
viem, že poraďáci poradia vždy.
Elena
úplne s Tebou súhlasím.
Táto PORADA je fakt vynikajúca. Na čele s p. Mihálom, Tweety, ........, len ma napadli len tie mená v tej rychlosti,
ostatní nech mi prepáčia,že som ich nevymenovala, ale to by som musela vymenovať všetkých čo sú tu na Porade.
noooo ešte mi napadlo pár mien.......Endrju, no vlastne aj CHOBOT, Ajobs atd...atd.....
Díky Vám VŠEM :p :p
posielam Vám všetkým velikánsku pusu;)[/quote]

Vďaka za pochvalu, ale nebude nám hroziť, že budeme ešte pyšnejší, než sme? :p:p:cool::)
Barbara
09.02.06,07:18
Vďaka za pochvalu, ale nebude nám hroziť, že budeme ešte pyšnejší, než sme? :p:p:cool::)[/QUOTE]



noooooo nezdá sa mi, že by ste boli pyšní, ale keď ste , tak si myslím , že ste právom .
ale potom mi dovolte, aby som aj ja mohla byť trochu pyšná, že mám ten 1 poradabodík!!!!!!!!!!

v duchu som akurát včera nato myslela, že ja kedy už konečne budem mať aspoň ten 1 bodík. som veľmi rada , že som si to zaslúžila.:D :p
tina.mar
25.02.06,21:24
SUPER! Najmä rýchlosť a zaručenie odpovedí. Je tu spoľah.
Terezap
26.02.06,10:39
Svoj názor chcem pripojiť tiež. Poradu som objavila len tento rok a lepšiu stránku na webe nepoznám. Nájdem tu všetko čo potrebujem, keď niečo nenájdem tak sa opýtam, múdre hlavičky mi poradia alebo pošlú link. Som z toho nadšená. Členovia porady mi pripadajú pomaly už ako moja rodina. A ešte jedna vec. Keď som potrebovala rady ohľadom účtovníctva a chcela som sa opýtať skúsenejších účtovníčiek z môjho mesta boli veľmi neochotné, hoci sme sa poznali. A tu mi poradíte aj keď ma nepoznáte. Ste naozaj všetci super. Ďakujem, že Ste!!!
KEJKA
26.02.06,10:55
noooooo nezdá sa mi, že by ste boli pyšní, ale keď ste , tak si myslím , že ste právom .
ale potom mi dovolte, aby som aj ja mohla byť trochu pyšná, že mám ten 1 poradabodík!!!!!!!!!!

v duchu som akurát včera nato myslela, že ja kedy už konečne budem mať aspoň ten 1 bodík. som veľmi rada , že som si to zaslúžila.:D :p
a už nie je 1 ale tri !!! gratulujem
Barbara
27.02.06,06:39
a už nie je 1 ale tri !!! gratulujem


Ďakujem Vám mockrát :D :D :p

budem sa snažiť ich nazbierať, nooooo asi len toľko, koľko tu má 1 nemenovaný pán...hihihi, no toľko asi by som nenazbierala ani za 10 rokov s mojími vedomosťami. :D :D :p
Bez toho pána by sme sa tu určite nezaobišli, že mám pravdu?????;) ;)
no a jeho meno je..................,a jeho meno je......nooooooooooo ...........
áno ..........
pravdaže je to predsa p. MIHÁL.

p. Mihál veľmi si Vás vážime, tuším to kľudným svedomím môžem vyhlásiť v mene nás všetkých a dovoľte, aby sme Vám poďakovali za Vaše príspevky, za Vaše rady a za Vašu ochotu nám vždy pomôcť.
Vrelé díky a prajeme Vám ešte veľa príspevkov a pevné nervy do toho 30.6.2006, aby ste s nami tu vydržali a neutiekli, lebo ja si myslím, že vôbec nebudete stíhať nám odpovedať ohľadne toho RZP.
:p ;) :D
ešteraz Vám vše dobre prajem
aspoň toľko
Díky, Díky Díky:p
Jozef Mihál
27.02.06,06:42
Barbara, ešte je len pondelok ráno, a už ste "v ráži". Klídek. Osobne sa teším, ako ma tu v máji - júni budú tisíce ľudí nie práve s láskou spomínať (pri mordovaní sa s tlačivami RZP).
Barbara
27.02.06,06:49
Barbara, ešte je len pondelok ráno, a už ste "v ráži". Klídek. Osobne sa teším, ako ma tu v máji - júni budú tisíce ľudí nie práve s láskou spomínať (pri mordovaní sa s tlačivami RZP).




:D :D :D :p :p ;) ;) ;)