rena79
21.01.08,11:50
Ahojte! Chcela by som vedieť čo je v MS3 v nadstaveniach,-zoznamy-mzdy- odčítateľné položky- deti mesačne. Aká suma tam má ísť? Predtým som tam mala 1400 a neviem čo to znamená, teraz som si zakladala nový rok a nič mi tam nenatiahlo. Dík za radu!
rena79
24.01.08,14:29
Ahojte! Prosím poradíte mi? Neviem vôbec čo to znamená v programe!
Timka1
24.01.08,14:42
Ahoj, skús napísať jasnejšie kde sa to nachádza, nemôžem sa k tomu dopátrať. Tiež mám MS3 a pozrela by som sa na to.
Zoltán Kovács
24.01.08,14:47
Ahojte! Chcela by som vedieť čo je v MS3 v nadstaveniach,-zoznamy-mzdy- odčítateľné položky- deti mesačne. Aká suma tam má ísť? Predtým som tam mala 1400 a neviem čo to znamená, teraz som si zakladala nový rok a nič mi tam nenatiahlo. Dík za radu!

Nepracujem v MS3, ale podľa sumy usudzujem, že je to suma, čo voľakedy sa dalo uplatňovať na deti ako nezdaniteľná položka. Je to nahradené s daňovým bonusom na deti.
Timka1
24.01.08,14:54
Nezdaniteľná časť sa vyplňovala v inej kolonke a v karte zamestnanca nie v nastaveniach. Daňový bonus sa vyplňuje tiež v karte zamestnanca - mzdy - nezdaniteľné časti - deti - a v čiastke bonusu znižujúceho daň z príjmov zamestnanca sa vyplní suma 555,-.
jessica
24.01.08,15:14
Ahojte! Chcela by som vedieť čo je v MS3 v nadstaveniach,-zoznamy-mzdy- odčítateľné položky- deti mesačne. Aká suma tam má ísť? Predtým som tam mala 1400 a neviem čo to znamená, teraz som si zakladala nový rok a nič mi tam nenatiahlo. Dík za radu!


V položke, o ktorej píšeš má byť správne 0. Tých 1400 už nie je platné.
Daňový bonus sa rieši takto:
Karta zamestnanca-mzdy-nezdaniteľné čiastky-okienko DETI-otvorí sa Zoznam vyživovaných detí-zapíšeš meno atď.- a sumu 555 do okienka "čiastka bonusu znižujúceho daň z príjmov zamestnanca". - nakoniec OK a ešte OK na karte zamestnanca. Tak máš uložený daň. bonus ku konkrétnemu zamestnancovi.

Pekný večer
rena79
29.01.08,13:03
Díky za odpoveď! Ste super!