MIŠO T
21.01.08,14:32
Pozdravujem všetkých. Priatelia, tak som sa zamotal do účtovania ID/vzáj.započtov na koci roka/, že už som z toho na vedľajšej koľaji. JU, ALFA,- po zaúčtovaní všetkých operácii bež. roka/bez vzaj.započt/ mi PD súhlasí na vzorec : príjem pokl+prij banka - PP´= POZD+PNZD a tak isto je to aj u výdajov. Ako náhle zaúčtujem ID už tento vzorec neplatí. Pohyb vo fin. sfére nieje žiadny. Kde robím chybu ?
uzivatel2
22.01.08,08:50
Pozdravujem všetkých. Priatelia, tak som sa zamotal do účtovania ID/vzáj.započtov na koci roka/, že už som z toho na vedľajšej koľaji. JU, ALFA,- po zaúčtovaní všetkých operácii bež. roka/bez vzaj.započt/ mi PD súhlasí na vzorec : príjem pokl+prij banka - PP´= POZD+PNZD a tak isto je to aj u výdajov. Ako náhle zaúčtujem ID už tento vzorec neplatí. Pohyb vo fin. sfére nieje žiadny. Kde robím chybu ?
Robíš to správne, po zaúčtovaní ID je pohyb len na jednej strane, rovnosť prestáva platiť.
Zita5
22.01.08,08:52
Pozdravujem všetkých. Priatelia, tak som sa zamotal do účtovania ID/vzáj.započtov na koci roka/, že už som z toho na vedľajšej koľaji. JU, ALFA,- po zaúčtovaní všetkých operácii bež. roka/bez vzaj.započt/ mi PD súhlasí na vzorec : príjem pokl+prij banka - PP´= POZD+PNZD a tak isto je to aj u výdajov. Ako náhle zaúčtujem ID už tento vzorec neplatí. Pohyb vo fin. sfére nieje žiadny. Kde robím chybu ?

Spoľahnite sa aj na program . Zaúčtovanie ID sa týka nepeňažnej operácie .
MIŠO T
22.01.08,10:36
to viem, že sa stavy financii nemenia.
Ale ak som dobre pochopil- po zaúčtovaní všetkých ID bude strana výdavkov/resp. príjmov/ práve o toľko povýšená, aká je výška sumy ID ?????