ruddon
21.01.08,14:52
prosim vas , o pomoc :
ked chcem napalit filmy vo formate divx alebo avi, na dvd tak mi zacne napalovat - nacita 1% a potom skonci a vyhodi mi dvd z napalovacky, na dvd rw mi to v nere napali bez problemov a vsak ked to chcem skopirovat-prepalit na dvdr tak zase to iste, skusal som napalovanie aj cez ine programy ako nero a robilo mi to iste..???? co s tym ????

dik
Chobot
21.01.08,13:57
prosim vas , o pomoc :
ked chcem napalit filmy vo formate divx alebo avi, na dvd tak mi zacne napalovat - nacita 1% a potom skonci a vyhodi mi dvd z napalovacky, na dvd rw mi to v nere napali bez problemov a vsak ked to chcem skopirovat-prepalit na dvdr tak zase to iste, skusal som napalovanie aj cez ine programy ako nero a robilo mi to iste..???? co s tym ????

dik

A skúšal si tou napaľovačkou napáliť na DVD R nejaké iné dáta? Pokiaľ sa nič nedá napáliť na DVD R, tak môže byť chyba aj v mechanike. Treba všetko poskúšať a zistiť, čo je vadné - či mechanika alebo napaľovací soft. Skôr to vidím na tú mechaniku.

Ako je stará? Skús si požičať inú, či aj tá bude robiť to isté. Ak nie, tak si kúp novú, už sú aj pod tisícku.
ruddon
21.01.08,14:02
napaluje mi cd a na dvdrw mi tiez napalilo- napalovacka je stara rok a 4 mesiace
Chobot
21.01.08,14:12
napaluje mi cd a na dvdrw mi tiez napalilo- napalovacka je stara rok a 4 mesiace

A DVD R (či už DVD-R alebo DVD+R) nenapáli vôbec?
ruddon
21.01.08,14:19
dvd-r nenapali a skusal som rozne znacky dvd +r neskusal som , lebo ich ani nekupujem
Chobot
21.01.08,14:24
dvd-r nenapali a skusal som rozne znacky dvd +r neskusal som , lebo ich ani nekupujem

Tak skús ešte jednu plusku (aj keď - sú univerzálnejšie a viac akceptované zariadeniami). AK to nenapáli, skúsiť inú napaľovačku.
ruddon
21.01.08,14:36
predtym to fungovalo na vsetky formaty- cize niekde musi byt problem......????
Chobot
21.01.08,14:39
predtym to fungovalo na vsetky formaty- cize niekde musi byt problem......????

Môžu sa pokaziť aj ovládače v mechanike. Takže aj tam môže byť problém. Mechanika nie je kus kameňa, tiež sa môže pokaziť.
robovi
21.01.08,16:33
predtym to fungovalo na vsetky formaty- cize niekde musi byt problem......????
Mozno, keby si skusil prepalit firmware by pomohlo.
ruddon
21.01.08,16:59
a to ako urobim???
duves
21.01.08,17:57
a to ako urobim???
Jednoducho, stiahnes si novsi fw na stranke vyrobcu a riadis sa pokynmi. Co mas za model napalky?
ruddon
21.01.08,18:14
LG
ruddon
21.01.08,18:19
HL-DT-ST DVD RAM GSA-H10N
duves
21.01.08,18:26
HL-DT-ST DVD RAM GSA-H10N
celkom dolu mas verzie firmware
http://www.cdr.cz/dvd_rekordery/lge/gsa_h10n.html
ruddon
21.01.08,18:30
DIK
jarko89
22.01.08,14:44
caute mam problem s napalovanim mohol by mi niekto helfnut????
jarko89
22.01.08,14:49
pls pomohol by mi niekto???mam problem s napalovaniiim
jarko89
22.01.08,14:51
Môžu sa pokaziť aj ovládače v mechanike. Takže aj tam môže byť problém. Mechanika nie je kus kameňa, tiež sa môže pokaziť.



pocuj mam aj ja problem s napalovanim vedel by si mi helfnut???
jarko89
22.01.08,14:55
NAjde sa tu niekto kto mi surne pomoze????
jarko89
22.01.08,15:16
to tu neje nikto kto helfne??
Chobot
22.01.08,15:21
to tu neje nikto kto helfne??

To akože vám tu nikto nič negarantuje????

To si skutočne až tak netrpezlivý, že nepočkáš, kým sa niekto ozve? Myslíš, že všetci len čakajú, kedy konečne zadáš otázku, aby sa predbiehali, kto sa ozve prvý? V priebehu pol hodiny 4 urgencie?

A problém si vôbec nepopísal, tak čo ti máme pomôcť?????:eek::eek:
jarko89
22.01.08,15:30
[

A problém si vôbec nepopísal, tak čo ti máme pomôcť?????:eek::eek:
[/quote]


pri vkladani suboru mi vypise chybu tieto subory/slozky neboli na zadanej ceste najdene....a cesta k suboru....
Chobot
22.01.08,15:34
[

A problém si vôbec nepopísal, tak čo ti máme pomôcť?????:eek::eek:



pri vkladani suboru mi vypise chybu tieto subory/slozky neboli na zadanej ceste najdene....a cesta k suboru....[/quote]

Možno napaľovacia aplikácia nedokáže mapovať ten konkrétny adresár. Stalo sa to už aj mne.

Jednoducho vo File Exploreri si prekopíruj tie napaľované súbory na inú jednotku (ak máš napr. D:) alebo si vytvor na C: nový adresár a tam ich skopíruj. Ak to ani tak nepôjde načítať, budeš musieť všetko podrobnejšie popísať.
jarko89
22.01.08,15:38
pri vkladani suboru mi vypise chybu tieto subory/slozky neboli na zadanej ceste najdene....a cesta k suboru....

Možno napaľovacia aplikácia nedokáže mapovať ten konkrétny adresár. Stalo sa to už aj mne.

Jednoducho vo File Exploreri si prekopíruj tie napaľované súbory na inú jednotku (ak máš napr. D:) alebo si vytvor na C: nový adresár a tam ich skopíruj. Ak to ani tak nepôjde načítať, budeš musieť všetko podrobnejšie popísať.[/quote]



som urobil jak si mi vravel...na C som si vytvoril adresar a uz to frci fakt diky...potreboval som to surne
duves
22.01.08,16:25
to tu neje nikto kto helfne??
Doporucujem navstivit priamo odborne diskusie:
http://www.cdr.cz/a/diskuze/1663
http://4um.overclocking.cz/
Urcite tam narazis na vsevedkov, ktory pomozu.
Chobot
22.01.08,21:09
Doporucujem navstivit priamo odborne diskusie:
http://www.cdr.cz/a/diskuze/1663
http://4um.overclocking.cz/
Urcite tam narazis na vsevedkov, ktory pomozu.

Problém bol už vyriešený - ;)
ruddon
24.01.08,11:35
ktore dvd media - cenovo pristupne su najlepsie-kvalitne
Braňo
24.01.08,11:48
Ja mám dobré skúsenosti s médiami : Sony, TDK, Verbatim.
ruddon
24.01.08,11:51
este stale mam problem s napalovanim, kto mal podobny problem a vyriesil ho nech mi poradi -dik, uz som stiahol i firmware, i cistil mechaniku z cistiacim dvd, pouzil rozne znacky dvd a stale je to rovnake- pritom predtym som nemal problem a napalilo mi i take renomovane znacky dvd ako tesco
dik