al.vlado
21.01.08,15:05
Prosim o radu.......
Kupil som si k notebooku bezdrotovu mys Logitech MX620. Mys je to vyborna, ale mam jeden problem. Pokusil som sa k nej naistalovat obsluzny software SetPoint, aby som si mohol pridavne tlacidla nastavit podla svojich potrieb.
Program sa sice nainstaluje, ale nie plnohodnotne(sekcia na nastavovanie tlacidiel mysi chyba).......pocas instalacie zahlasi nieco v takomto zmysle:
"BOLO DETEKOVANE ZARIADENIE TOUCH PAD, KVOLI PRIPADNYM KONFLIKTOM SA TERAZ SETPOINT NAINSTALUJE LEN OBMEDZENOM REZIME....."
Skusil som teda najprv odinstalovat obsluzny SW touch pad-u a potom som nahodil SetPoint......ale znova ta ista hlaska a rovnaky vysledok. :-(
Neviem, co s tym dalej.
Dakujem vopred za kazdu radu!
Chobot
21.01.08,14:10
Prosim o radu.......
Kupil som si k notebooku bezdrotovu mys Logitech MX620. Mys je to vyborna, ale mam jeden problem. Pokusil som sa k nej naistalovat obsluzny software SetPoint, aby som si mohol pridavne tlacidla nastavit podla svojich potrieb.
Program sa sice nainstaluje, ale nie plnohodnotne(sekcia na nastavovanie tlacidiel mysi chyba).......pocas instalacie zahlasi nieco v takomto zmysle:
"BOLO DETEKOVANE ZARIADENIE TOUCH PAD, KVOLI PRIPADNYM KONFLIKTOM SA TERAZ SETPOINT NAINSTALUJE LEN OBMEDZENOM REZIME....."
Skusil som teda najprv odinstalovat obsluzny SW touch pad-u a potom som nahodil SetPoint......ale znova ta ista hlaska a rovnaky vysledok. :-(
Neviem, co s tym dalej.
Dakujem vopred za kazdu radu!

Neviem, či to pôjde, ale skús b BIOSe vypnúť TouchPad (ak tam taká voľba je). Inak sa budú vždy navzájom tieto zariadenia "biť", ako keby si mal pripojené 2 myši.

Alebo ak nie v BIOSe, tak cez správcu zariadení ho deaktivovať (nestačí len odinštalovať ovládač, lebo pri reštarte si ho Win. automaticky nainštaluje).
al.vlado
21.01.08,14:17
V biose som moznost vypnut TP nenasiel......Skusim este kuk v spravcovi, ako pises.
Braňo
21.01.08,20:01
Ja mám Logitech MX1000, ale nainštalovalo normálne. Používam súčasne touchpad a myš.
chlap
22.01.08,09:43
Prosim o radu...... "BOLO DETEKOVANE ZARIADENIE TOUCH PAD, KVOLI PRIPADNYM KONFLIKTOM SA TERAZ SETPOINT NAINSTALUJE LEN OBMEDZENOM REZIME....."
Skusil som teda najprv odinstalovat obsluzny SW touch pad-u a potom som nahodil SetPoint......ale znova ta ista hlaska a rovnaky vysledok. :-(


nepíšeš, aký máš OS ani aký NB ..... ja mám napr. ASUS, a môj obslužná soft pre TouchPad má voľbu "Vypnúť TouchPad pri zapojení externej myši".

Čiže skús postupovať tak, že si zapneš túto voľbu (ak tam je), zapojíš externú myš bez inštalácie software a skontroluj si, či sa ti TouchPad zablokoval a až potom inštaluj software pre myšku.

Ja som včera zapojil do môjho notebooku kompletný Wireless set od Microsoftu a funguje 100%.

mimotemy (Som hovadsky pohodlný a tak som notebook pripojil na 82" LCD TV, sadol som si do kresla pred telku, Wireless klávesnicu položil na kolená, myšku na stôl vedľa a tak som pracoval :D ).
Barbara
22.01.08,09:53
mimotemy:D:D:D presne tak, ale môj na rozdiel od teba si lahne do postele a odtiaľ myškuje :D:D:D ale je to lepšie a aj oveľa rýchlejšie s tou myškou, ako šuchať tie prsty po booku:---:---