ajacik
12.03.05,08:37
Kto bude další?

Strašne držím palce Miklovi, že to bude práve on
Sany
12.03.05,21:18
ja tiež, otras....keby pohľady vraždili, tak je po Haberovi, a keby to šlo cez telku tak hádam aj my ostatní...
bodliak
12.03.05,21:29
Hlasoval som za Roba, ale musim priznat, ze mam velke obavy o Zdenku.
emily
14.03.05,05:32
presne ako bodliak
babenko1
14.03.05,06:45
Ja som tiež za Miklu... Ved necháme sa prekvapiť...
Armola
14.03.05,07:52
Ja som zatial nehlasovala. Najradsej by som bola keby vypadne Mikla ale bojim sa toho, ze to bude Zdenka. Preto som ani nehlasovala. Lebo na otazku "Kto vypadne?" fakt neviem koho mam zadat.

Aj ked mi Mikla nie je sympaticky, myslim si, ze to dotiahne daleko kvoli pubertieckam, ktore este nevedia ohodnostit kvalitny spev.

Ja sa len toho bojim, ze na ukor takych vypadnu aj tí dobri spevaci, ktori tam zostali http://www.porada.sk/images/icons/icon9.gif
AlaNR
14.03.05,12:34
Tiež mám tušáka, že Mikla tam ostane len preto, lebo "mlade neintelektuálne publikum" je z neho hotove.
Vraj niekde hovorila teta Vilma Jamnická, že nakoniec v trojke zostane Šindlerová, Bezdeda a Mikla. Kombinacia jak fras. Keď sa toto splni, pôjdem si dať predpovedať výhru v športke!
Katarína STR
14.03.05,12:44
No ja som hlasovala za Katku, lebo si myslím sice, že vie spievať, ale naposledy ma moc nepresvedčila. Dosť spievala falošne s Mirom. Fakt
A to by superstár nemala. Podľa mňa Katka vo viacerých kolár spievala falošne.

Zato Martina podľa mňa okrem malých zaváhaní uspieva skoro všetko. V jej speve nepočujem moc falošného. To by bola u mňa favoritka na výťaza.
Lenuška
14.03.05,12:46
všimli ste ako pripravovali Katku - že to nie je len súťaž o spievaní a ona je

super speváčka? Myslím, že jej hrozí .....ale no neviem.
Chcem veriť že pôjde MIkla. Už tam bol ozaj pridlho.
Katarína STR
14.03.05,12:49
Hmm, neviem kto ešte okrem mňa hlasoval za vypadnutie Katky.

Ale je fakt, že tiež by som bola rada, keby už vypadol Mikla. To nie je superstár, len ma moc fanúšikov.
Armola
14.03.05,13:00
No ja som hlasovala za Katku, lebo si myslím sice, že vie spievať, ale naposledy ma moc nepresvedčila. Dosť spievala falošne s Mirom. Fakt
A to by superstár nemala. Podľa mňa Katka vo viacerých kolár spievala falošne.

Pre mna je Katka neutralna osobka. Nevadilo by mi keby vypadne ani keby sa dostala do finale. Myslim si, ze ona nevypadne. Ona ma takych fanusikov, ktori ju podrzia. (co aj spominala) a pre tu "vrstvu" je ona superstar.
No ja si zas myslim, ze vie lepsie spievat ako Zdenka... Aj ked sa mi aj ona velmi lubi zacina mi vadit niekedy ten jej spev. Take useky, ked si myslim, ze uz to zo seba nedostane. Co nie je ani afro ani nic prijemne.
coneek
16.03.05,15:19
Vypadne ten, kto má najmenší fanklub. Osobne si myslím, že je to Katka. Aby bolo jasné, nemám proti nej nič ale v Superstar sa žiaľ nehlasuje za najnesympatickejšieho ale naopak. Mikla je v tomto silný a možno pôjde až do finále (s Bezdedom!).
Súhlasím. Podľa mňa Katka a Zdenka patria k tej skupinke, ktorá sa musí spoliehať na svoje aktuálne výkony. Keď v nejakom kole nezaspievajú dobre, hrozí im vypadnutie. Zvyšok finálovej skupiny (Bezdeda, Šindlerová,Mikla) sa môžu po pódiu prechádzať aj s nanukom namiesto mikrofónu, svoje hlasy majú vždy isté. Želal by som si, aby išiel Mikla, ale skôr to vyzerá na niekoho z dvojice Katka - Zdenka...
Jozef Mihál
16.03.05,15:20
Vypadne ten, kto má najmenší fanklub. Osobne si myslím, že je to Katka. Aby bolo jasné, nemám proti nej nič ale v Superstar sa žiaľ nehlasuje za najnesympatickejšieho ale naopak. Mikla je v tomto silný a možno pôjde až do finále (s Bezdedom!)...
Sany
16.03.05,15:41
Nestrašte....
iva
16.03.05,16:39
Môj typ : tento týždeň vypadne Robo (konečne), do finále sa dostane Martina a Tomáš.
ajacik
16.03.05,17:05
ja si tiež myslím (a dúfam), že tento týžden pôjde Mikla. Súbežne s hlasovaním v piatok sa ľudia snažia hlasovať aj na www.superstar.sk
mikla je tam tiež posledný. takže nám neostáva nič iné, len veriť
jeso
16.03.05,20:31
no v to aby vypadol Mikla dúfajú viacerí-ale bojím sa aby sme nezostali prekvapení...
Abies
16.03.05,21:11
ja len dufam, ze Zdenka vydrzi, fakt sympaticke dievca
Daniela
17.03.05,05:40
Pre mňa je to dobrá zábava "lepšia ako Mojsejovci", aj keď proti gustu žiaden ...

Je to o sympatiách a možno o talente. Zabavím sa.
miriza
17.03.05,05:50
Dúfam, že Mikla a bude veselý víkend ako keď vypadol Jaroš
Zuzka
17.03.05,05:53
Daniela - Pre mňa je to dobrá zábava "lepšia ako Mojsejovci"


... tí vraj dajú zo svojho voľné dva milióny, nechápem prečo sa na kasting neprihlásil nejaký miestne príslušný DÚ
:confused:
AlaNR
17.03.05,06:06
Dnes malo byť v "bulvarnom denníku", že sa Mikla na 19 hodín stratil, ožral a že ho asi vylúčia!
Na moje veľké prekvapkanie, titulka skutočných novín je úplne iná!
Namiesto Miklu je tam Predná a niečo o nej.
To vypadá, ako keby to na poslednú chvíľu zmenili aby to Miklovi nepokazili...
Pozrite si www.bleskovky.sk
coneek
17.03.05,06:39
Dnes malo byť v "bulvarnom denníku", že sa Mikla na 19 hodín stratil, ožral a že ho asi vylúčia!
Na moje veľké prekvapkanie, titulka skutočných novín je úplne iná!
Namiesto Miklu je tam Predná a niečo o nej.
To vypadá, ako keby to na poslednú chvíľu zmenili aby to Miklovi nepokazili...
Pozrite si www.bleskovky.sk (http://www.bleskovky.sk)
hmm, ked to tak citam, tak ma napada, ze asi pred dvoma tyzdnami mi prisiel mail, v ktorom sa pisalo, ze Mikla bude robit co sa da, aby sa nedostal do prvej trojky. Ze vraj finalisti v prvej trojke su maju okrem ostatnych este osobitne povinnosti a do tych sa mu velmi nechce, pretoze by mu zvazovali ruky v jeho dalsej "kariere".

Ale pravdivost tejto informacie neviem ziadnym sposobom overit, takze si s nou robte co chcete:)
Nika
17.03.05,11:52
Mikla je mi ukradnutý, ale tomu bulvárnemu denníku neuverím ani slovo, ani keby tisíckrát písali pravdu.
rosemary
17.03.05,12:13
Mne sa Mikla páči. Už aj muž sa na mňa hnevá, že nerozumiem hudbe. Ale ja viem, že namá hlas na superstar, ale keby nemal niečo do seba dotiahol by to tak ďaleko? To čo hovorí Habera mi je volné, lebo je to namyslený panák, hovorím to preto, lebo ho poznám osobne.
Mám také tušenie, že vypadne Katka. Ja osobne neposielam sms nikomu, lebo nechcem byť nespravodlivá. Všetci sú dobrí.
Lucy
17.03.05,18:15
Tiež mám tušáka, že Mikla tam ostane len preto, lebo "mlade neintelektuálne publikum" je z neho hotove.
Vraj niekde hovorila teta Vilma Jamnická, že nakoniec v trojke zostane Šindlerová, Bezdeda a Mikla. Kombinacia jak fras. Keď sa toto splni, pôjdem si dať predpovedať výhru v športke!Potvrdzujem, teta Vilma Jamnická to písala v Pravde, A je to tak. Škoda, ja som myslela, že tam ostane Katka, ale tá je PES. A to podľa jej predpovede, nemá šancu :(
babenko1
17.03.05,20:53
Dnes som bola v NTC na čajíčku...a kohože som tam nestretla? Môjho miláčika Samka Tomečka. Okrem toho aj Haberu, ako pokrikoval na niekoho zo štábu. Hmm.. A do toho v dave fanyniek Ibrahim.. Ale k tomu kto vypadne. Pozerali ste magazín? Tak to som veeľmi zvedavá, ako zvládnu zaspievať taký Beatles alebo Elvisa. Na tom pohorí Mikla, lebo mal veľmi ťažkú voľbu, že čo spievať.
S21
18.03.05,10:58
adamt
18.03.05,11:02
škoda mohol to dohrať....
...ale mi vyhodňare trimeme paľce a posilame SMS-ky - Katke...takže nabice si mobily, aby sce večir boli "ready" :), :)
Lucia7
18.03.05,11:10
Takže myslím, že za Miklu už netreba hlasovať.... vyriešil to za nás. Zdroj www.bleskovky.sk (http://www.bleskovky.sk)
ivetas
18.03.05,11:13
máme taky pocit ze vsetci su proti nemu, len nechapem ako sa mohol dostat az tak daleko :confused: to mi je teda zahadou
Iveta
18.03.05,11:23
Mikla odstúpil sám zo súťaže - práve to hlásili na Exprese a je to na Bleskovkách.
emily
18.03.05,11:27
a čo bude dnes s hlasovaním.....veď v tom sú miliony:D
Iveta
18.03.05,11:29
V rádiu povedali, že je v štádiu riešenia, či dnes vlastne niekto vypadne - všetka sa dozvieme večer v priamom prenose.
Monica
18.03.05,11:38
Ja si myslím, že on ako človek nie je zlý. Neviem, či si uvedomuje, ako si svojím životným štýlom šodí. Ale za svoje "genetické informácie" nemôže. Ktovie kto sú jeho skutoční rodičia. No títo adoptívni si od neho toto určite nezaslúžia. Na margo toho nemenovaného bulváru: sakramentsky sa snažia formovať názory ľudí. Dnes je na titulke Mikla s holým zadkom,minule bol s predkom. Normálne si viem predstaviť špehujúceho fotografa,ktorí opitému Miklovi s radosťou zaplatí,len aby sa vyzliekol.
emily
18.03.05,11:45
Bulvár je taký, preto ho nečítam
Iveta
18.03.05,12:37
Pravda píše, že sa bude dnes normálne hlasovať - www.pravda.sk (http://www.pravda.sk)
tibor
18.03.05,12:38
myslím, že celé je to umelo vykonštruované aby sa večer ešte viac zvýšila sledovanosť...
porfin
18.03.05,12:48
No ja neviem , pred chvíľou bol ROBO MIKLA na radiu Expres a aj dáky chlap s STV a dosť jasne hovorili , že dnes Mikla nebude?
Žeby ho niekto nahradil.... veď majú termíny až do apríla a takto im jeden termín padne.... no uvidíme večer.
Jozef Mihál
18.03.05,14:19
Tak ako to bude dnes večer? Mikla skutočne dobrovoľne odstupuje?
Helenah
18.03.05,15:03
Už sa tak stalo, dnes ho konečne vylúčili!! Čo hovoríte na Mojsejovcov? To je ale trapas a pod úroveň!!!!
Jozef Mihál
18.03.05,15:08
Mojsejovcov ako správny salónny intelektuál pozerám pravidelne a občas sa aj bavím. Už sa teším na tie striptízy v ich vile. Dobrý program to bude, uvidíte. Len by to chcelo menej cenzúry. Keď už, tak už a nech to vysielajú po 22:00.
Jozef Mihál
18.03.05,15:09
Aha, ešte dodám, že teda bohvieaký vkus milí M. nemajú s tými ich mercedesmi. Za tie peňeži by som si vedel predstaviť lepšie obývanú garáž. Vzorový príklad je ich to M-ko - v časoch, keď na trhu máme Range Rover, X-5ku, či Volvo XC-90ku, sa voziť na starom M-ku je trapas.

Prepáčte za exkurz do sveta motorizmu.
sway
18.03.05,15:35
Miklovi som fandila - škoda:(
Evanka
18.03.05,15:41
Mojsejovcov ako správny salónny intelektuál pozerám pravidelne a občas sa aj bavím. Už sa teším na tie striptízy v ich vile. Dobrý program to bude, uvidíte. Len by to chcelo menej cenzúry. Keď už, tak už a nech to vysielajú po 22:00.Este som Mojsejovcov nevidela a ako spieva Miro "nemam zaujem". Priala by som im prave nulovu sledovanost, to sa mi ale nesplni http://www.porada.sk/images/icons/icon8.gif. Takze este na tom riadne "vydoluju". Co sa tyka dnesneho vecera, tusim, ze vypadne Zdenka, napriek tomu, ze mne sa paci. Doteraz mi moje "tusaky" vzdy vysli. Bolo mi luto vsak za kazdym jednym, ktory vypadol. Este aj za tym Robom mi je luto. Tie decka su ozaj talentovane. Budem sa tesit z kazdeho ich spevackeho uspechu. Ved dufam, ze tuto drahu nezanechaju ani po skonceni sutaze.Uf, ale som sa rozpisala (a vecera nikde).
sway
18.03.05,15:46
Este som Mojsejovcov nevidela a ako spieva Miro "nemam zaujem". Priala by som im prave nulovu sledovanost, to sa mi ale nesplni http://www.porada.sk/images/icons/icon8.gif. Takze este na tom riadne "vydoluju". Co sa tyka dnesneho vecera, tusim, ze vypadne Zdenka, napriek tomu, ze mne sa paci. Doteraz mi moje "tusaky" vzdy vysli. Bolo mi luto vsak za kazdym jednym, ktory vypadol. Este aj za tym Robom mi je luto. Tie decka su ozaj talentovane. Budem sa tesit z kazdeho ich spevackeho uspechu. Ved dufam, ze tuto drahu nezanechaju ani po skonceni sutaze.Uf, ale som sa rozpisala (a vecera nikde).
Súhlas s Tebou!!!!! - Mojsejovovcov som omylom raz pozerala a vydržala som asi 3 minúty.... hrôôôôza!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nika
18.03.05,20:22
Ja Mojsejovcov vydržím sledovať len pár sekúnd. To keď ide uputávka na ich program, tak to pozerám než nájdem ovládač. A aj z tej chvíľky je mi na .....
Zuzka
18.03.05,20:27
..to sú dve vymetené hlavy ..... IQ húpací koník
učty
18.03.05,21:27
Coneek s tým nanukom to bolo dobré :D :D :D :D No musí to byť pre tie decká riadna zaberačka, Miklovi odišiel aj tak biedny hlas, ani Martinin a Zdenkin sa mi dnes nezdal. Škoda že tam už nie je Samo, myslím že " Jéééstdéééj " by dal skvelo. Najviac energie a radosti mala dnes Katka. Ta bo šicke na vychodze je maju vecej a dodneška pametam jaku mala Janka Guzová. ak dnes nezmenia pravidlá je na rade Zdenka.
bodliak
18.03.05,22:48
Mojsejovcov ignorujem - uplne. Mozno, ked bude nalada nad 1.5 promile, sa znizim aj k takej uchylke.
Co sa tyka superstart, neviem, preco si z nas robili "dobry den" s postupujucimi a vypadavajucimi, ked postupili vsetci.
Navyse, je takmer jasne, ze nabuduce Zdenka postupi, pretoze vyhecovali jej fanusikov.

Nemozem si pomoct, ale "kseft" z toho smrdi viac, ako zabava. Posielajte smsky, posielajte, posielajte, ...
Muška
18.03.05,23:26
Veď to bolo jasné, že nik nevypadne. Majú podpísanú zmluvu na počet vysielaní s majiteľom práv a nemôžu ju porušiť. Trochu im to Mikla zavaril. Ale tomu to už neako ani trochu nespievalo.
A nepozerátu našu "kolegyňu" Nóriku:D ? Ja pozerám, zo zvedavosti. Toľko pošliapanej ľudskej dôstojnosti tu už dávno nebolo. Čo prinúti človeka, aby sa dobrovoľne ponížil. Neviem. Asi iba ak by išlo o život mojej dcéry.
slavka1
19.03.05,06:45
Zbytočne to naťahovali Adela s Pycom, že kto vypadne , zbytočné bolo posielať smsky , ale biznis je biznis. Každa smska prinesie korunku do tel. vrecka .
A Mojsejovci sú trápní , ako mi hovoríme na Východe gažovia , z topánkoch im stirči slama .Čauko držte prsty Katke.
Všetko naj Jozefom.
Monica
19.03.05,06:46
Pošliapaná ľudská dôstojnosť ? Moja bývalá šéfka nám s radosťou po nej šliapala a my,jej podriadení, sme ani nemali sľúbené 2 melóny. Tí, ktorí sa do tej súťaže prihlásili, sú na ich úrovni,ba možno aj na nižšej.
gabri
19.03.05,08:37
[A nepozerátu našu "kolegyňu" Nóriku:D ? Ja pozerám, zo zvedavosti. Toľko pošliapanej ľudskej dôstojnosti tu už dávno nebolo. Čo prinúti človeka, aby sa dobrovoľne ponížil. Neviem. Asi iba ak by išlo o život mojej dcéry.[/QUOTE] = toto som citovala, len sa mi nepodarilo....
____________________________________

...mne sa zdá, že tú dôstojnosť majú pošliapanú práve Mojsejovci. Samy musia byť šokovaní zo zloženia účastníkov-ešte si takých primítívov nasťahovať do domu, no, neviem. Musia byť zhnusení - svojim spôsobom ich aj ľutujem, iste si predstavovali úžasnú slávu a obdiv, dopadlo to takto-neslávne, hnusne...asi si aj Markíza na nich zgustne-zmetú ich totálne.
Mimochodom, my tu v meste máme takú pani mojsejovú - dať tak tie dve dokopy, to by bola realityšov :D
Majte sa všetci pekne, príjemný preddaňový víkend!!!
luba3
19.03.05,09:12
Včera som sledovala superstar prvýkrát.Počula som spievať Katku-bola výborná,Tomáša-náročná pesnička/musel spievať aj počúvať skupinu,čo spievala s ním/.Držím palce Tomášovi,lebo je Žilinčan,ale Katka je výborná.Ostatných som nepočula spievať a pri Miklovi to ani neľutujem,lebo čo som sa pozerala včera na internete na fotky jeho holého zadku-niet ani čo ľutovať.