anklar
21.01.08,17:10
Viem, že medzi Poraďákmi sú ľudia, ktorí sú v IT zaujatí odborníci.
Ak môžem, rada by som poprosila o vysvetlenie môjho problému. Musím však priznať, že mňa IT neohuruje a vôbec jej nerozumiem. Nemám okolo seba človeka, ktorý by mi mohol polopatisticky vysvetliť, o čo asi ide.
Môj problém:
S dennou pravidelnosťou ma internet odmieta. Vždy medzi 16,30 až 19,00.
Začína sa to tak, že rapídne spomaľuje, až napokon nič nedokážem otvoriť.
V čom to môže väziť? Môže byť, že poskytovateľ "zatvorí kohútik"?;)
Totiž, keď už poriadne napaprikovaná telefonujem zamestnancovi poskytovateľa, že zas nemôžem odoslať poštu a žiadnu stránku nemožno otvoriť, po pár vetách, počas ktorých ma presviedča, že je všetko v úplnom poriadku, zrazu net začne pracovať.
Popisujem svoj problém smiešne, viem, ale nepoznám tento slovník a neviem veci bližšie charakterizovať.
robovi
21.01.08,16:46
V čase, ktorý spomínaš je možné, že sa zahltí kanál, cez ktorý k tebe pretekajú dáta, pretože tvoj poskytovateľ ti môže poskytovať linku neagregovanú, keď si na nej sama, alebo agregovanú, na ktorej vas môže byť viac. Musíš si nájsť vo svojich zmluvných podmienkach, že akú formu ti poskytuje provider. Kedze niektori poskytovatelia su neseriozni, nadupu na jednu linku tolko pouzivatelov, ze ti po case zahltia cele pasmo priepustnosti. Vtedy sa linka spomalí, v horsom pripade aj celkom zastavi. V okamihu, ked zavolas poskytovatelovi, ten aby zahladil stopy zvysi priepustnost linky tvojim smerom, pripadne odpoji tych najaktivnejsich stahovacov. Mimochodom, agregacia hovori, ze kolko ucastnikov moze byt na jednej linke, resp. o kolko sa moze znizit rychlost tvojho pripojenia.
pachohybskyzbojnik
22.01.08,07:05
presne tak, teda pravdepodobne. zmen poskitovatela. Telkom ma dnes pravdepodobne najstabilnejsie pripojenie. program turbo 2 stoji tusim priblizne 600 sk za mesiac a pokial si v telekome tak netusim co robit.
kolbasky
23.01.08,12:44
Ahoj.Mali sme doma podobný problém.U nás na dedine dali internet, ku ktorému nám dali usb-adaptér+anténu.Po roku to odkúpil košický antik a začal sa podobný problém ako máš ty.Nie raz sme sa sťažovalo a nie raz sme pokričali na operátorku, ktorá samozrejme za to nemohla.Nakoniec sme sa s antikom dohodli; vymenili,resp. predali mi nový usb adaptér s väčšou anténou a musím poklopať internet nám fakčí.Zatiaľ....Ale aj tak si myslím, že kábel je kábel.
anklar
24.01.08,07:13
Robovi, Pachohybskyzbojnik, Kolbasky,
veľmi pekne Vám ďakujem za pomoc, oceňujem aspoň takto.
Rozhodne zmením poskytovateľa.
Ešte raz, vďaka.
jana007
24.01.08,07:48
Ja mám ten istý problém. Máme internet od T-Com - DSL a mám podobné problémy. Z ničoho nič prestane fungovať a o chvíľu sa znova spustí. Keď už strácam trpezlivosť volám na zákaznícke číslo T-COmu, tam mi povedia, že je to O.K. Ja im poviem, že mi to nejde, tak oni to tam zresetujú a znova to ide.
Mala som i technika z T-COmu na kontrolu pripojenia a povedal, že je to v poriadku. Vie ma to riadne rozčuliť, pretože mi to robí vtedy, keď tam niečo potrebujem nutne vyhľadať a pod.