Hit8
21.01.08,18:09
Prosím Vás kto má nejaký podnikateľský plán/zámer tykajúci sa elektrotechniky??? Súrne by som ho potreboval čo najskôr. Budem veľmi vďačný. Ďakujem za pomoc!!! :rolleyes:
JohnSo
26.01.08,21:42
hmm... tento prispevok trocha nechapem... Ty cakas ze tu niekto pracne vypracuje podnikatelsky plan a potom ho niekomu len tak "surne posle"? Uz ti niekto nejaky poslal? By ma to ozaj zaujimalo :) Tak az niekto budete posielat, hodte aj mne kopiu ;)
Muška
26.01.08,23:18
... ale ak dáš do vyhladávača "podnikateľský plán" , tak sa Ti ukáže niekoľko tém aj s pripojeným vzorom.
Napr. klikni http://www.porada.sk/t5332-podnikatelsky-plan.html
DanielaSL
27.01.08,06:14
hmm... tento prispevok trocha nechapem... Ty cakas ze tu niekto pracne vypracuje podnikatelsky plan a potom ho niekomu len tak "surne posle"? Uz ti niekto nejaky poslal? By ma to ozaj zaujimalo :) Tak az niekto budete posielat, hodte aj mne kopiu ;)

No a prečo hneď tá irónia? Možno sa len zadávateľ otázky zle vyjadril...
Muška ďakujem za trpezlivosť..takto si predstavujem pomoc..za takúto odpoveď.
aladin
27.01.08,07:10
Bez ironie... suhlasim s tym ze podnikatelsky plan by mal byt sitý na mieru, na okolie a prostredie a uzemie kde sa bude vykonavat, len vtedy je dobry na 99 percent. Ak chces len nejaky vzor tak zadaj vyhladavanie podnikatelsky plan.Kostra celeho bude jasna z toho a ostatne si musis prisposobit . Este by som podotkol ze pri kalkulacii prijmov a vydavkov treba prijmy skor podcenit a vydavky navysit.Len pre istotu. Lebo nikdy nebol problem napisat na papier nieco bombasticke , ale ide o to aby to bolo realisticke a ziskove
JohnSo
28.01.08,08:33
No a prečo hneď tá irónia? Možno sa len zadávateľ otázky zle vyjadril...
Muška ďakujem za trpezlivosť..takto si predstavujem pomoc..za takúto odpoveď.
Nechcel som aby to vyznelo nejako vysmesne, myslel som to asi tak ako to napisal aladin v predoslom prispevku. Ak niekto hlada vzor, tak to je ine, samozrejme ze sa nieco da najst aj cez vyhladavace. Ale ak by niekto mal zaujem o niekoho podnikatelsky zamer, tak jasne ze by mu pravdepodobne nepasoval a kazdy jeden je jedinecny a aj drobne zmeny polohy, tovaru a cohokolvek, ho vyrazne ovplyvnia, no zneuzit sa da... Mam pocit ze aj keby to niekto potreboval ako vzor, tak (nic v zlom) asi by som svoj podnikatelsky plan len tak nerozdaval, kedze by som vlastne svoj zamer a napad a cele know-how len tak "vyzradil". Naozaj to neberte v zlom, ale podla mna uspech v znacnej miere zavysi aj od jedinecnosti... Asi by nikto nechcel aby niekto cez ulicu podnikal rovnakym sposobom ako vy, a dokonca este podla vaseho planu :)
veronikasad
18.02.22,17:05
nespamuj
willma
18.02.22,17:14
ale spamuje, dať to pod 5 príspevkov je jednoznačne spam :)