Soňa17
22.01.08,10:36
Tlciem si hlavu o stenu. Pri kontrole som zistila v mzdach chybu a to dost zasadnu. Minuly rok vo februari som zabudla vyplatit zamestnancovi odstupne, na ktore mal narok. Splnal vsetky podmienky. Je mi dost cudne, ale neprisiel sa ani stazovat. Tuto chybu by som chcela napravit, len neviem akym sposobom. V pracovnych pomeroch v programe ho aktualne uz nevediem, je odhlaseny z poistovni. Prosim poradte.
Zoltán Kovács
22.01.08,09:40
Bude to plnenie po skončení pracovného pomeru, z ktorého zraziš iba daň.
Tweety
22.01.08,09:40
Tlciem si hlavu o stenu. Pri kontrole som zistila v mzdach chybu a to dost zasadnu. Minuly rok vo februari som zabudla vyplatit zamestnancovi odstupne, na ktore mal narok. Splnal vsetky podmienky. Je mi dost cudne, ale neprisiel sa ani stazovat. Tuto chybu by som chcela napravit, len neviem akym sposobom. V pracovnych pomeroch v programe ho aktualne uz nevediem, je odhlaseny z poistovni. Prosim poradte.
Odchodné alebo odstupné?, máš v tom rozpor. Ale stále to vieš doplatiť, aj po skončení PP.
Soňa17
22.01.08,10:01
Ospravedlnujem sa, jedna sa o odchodne.

A ako to mam prakticky spravit? Mam ho nanovo zaevidovat do programu ako zamestnanca, alebo ako mozem zaktualizovat jeho pracovny pomer? Rozmyslam, ze mu to dam do decembra 2007 - dane este za december nemam zaplatene.
Tweety
22.01.08,10:04
Ospravedlnujem sa, jedna sa o odchodne.

A ako to mam prakticky spravit? Mam ho nanovo zaevidovat do programu ako zamestnanca, alebo ako mozem zaktualizovat jeho pracovny pomer? Rozmyslam, ze mu to dam do decembra 2007 - dane este za december nemam zaplatene.
Budeš to mať jednoduchšie, daj to do decembra a finito.
Soňa17
22.01.08,10:36
Dakujem pekne za odpovede.
KEJKA
22.01.08,14:02
opýtam sa..... je bezpodmienečne nuté vyplácať odchodné, ak o jeho vyplatenie zamestnanec pri skončení PP alebo bezprostredne po ňom nepožiada?
Tweety
22.01.08,14:03
opýtam sa..... je bezpodmienečne nuté vyplácať odchodné, ak o jeho vyplatenie zamestnanec pri skončení PP alebo bezprostredne po ňom nepožiada?
O odchodné sa žiadať nemusí, je na neho zákonný nárok( samozrejme ak sú splnené predpoklady jeho vyplatenia.)
KEJKA
22.01.08,14:15
O odchodné sa žiadať nemusí, je na neho zákonný nárok( samozrejme ak sú splnené predpoklady jeho vyplatenia.)
hm a čo zákonník práce? ved je to tam uvedené, alebo sa mýlim? § teraz nemám poruke, ale je to pri tom odchodnom, odstupnom.......
Zoltán Kovács
22.01.08,14:18
Zákonník práce
§ 76
Odstupné a odchodné


(6) Pri prvom skončení pracovného pomeru po nadobudnutí nároku na predčasný starobný dôchodok, starobný dôchodok a invalidný dôchodok, ak pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70 %, patrí zamestnancovi odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku podľa § 134, ak požiada o poskytnutie uvedeného dôchodku pred skončením pracovného pomeru alebo bezprostredne po jeho skončení.


Nemusí žiadať, je zo zákona nárok.
Tweety
22.01.08,14:23
hm a čo zákonník práce? ved je to tam uvedené, alebo sa mýlim? § teraz nemám poruke, ale je to pri tom odchodnom, odstupnom.......
Veď práve, že sa držíme ZP, konkrétne §76. :)
KEJKA
22.01.08,14:28
Veď práve, že sa držíme ZP, konkrétne §76. :)
dakujem za upresnenie :)
mimotemy som na Porade a sťažujem sa že "nemám zákon poruke".........?:D
tak som si to uvedomila a citujem

(6) (6) Pri prvom skončení pracovného pomeru po nadobudnutí nároku na predčasný starobný dôchodok, starobný dôchodok a invalidný dôchodok, ak pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70 %, patrí zamestnancovi odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku podľa § 134, ak požiada o poskytnutie uvedeného dôchodku pred skončením pracovného pomeru alebo bezprostredne po jeho skončení.

pýtala som sa na túto vetu - upresnenie nutnosti vyplatiť odchodné....... :confused::confused::confused:
Tweety
22.01.08,14:30
dakujem za upresnenie :)
mimotemy som na Porade a sťažujem sa že "nemám zákon poruke".........?:D
tak som si to uvedomila a citujem

(6) (6) Pri prvom skončení pracovného pomeru po nadobudnutí nároku na predčasný starobný dôchodok, starobný dôchodok a invalidný dôchodok, ak pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70 %, patrí zamestnancovi odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku podľa § 134, ak požiada o poskytnutie uvedeného dôchodku pred skončením pracovného pomeru alebo bezprostredne po jeho skončení.

pýtala som sa na túto vetu - upresnenie nutnosti vyplatiť odchodné....... :confused::confused::confused:

Zadáv. otázky v prísp. č. 1 písala o tom, že splňal nárok na odchodné, iba ona ho nevyplatila.:)
Chobot
22.01.08,15:31
opýtam sa..... je bezpodmienečne nuté vyplácať odchodné, ak o jeho vyplatenie zamestnanec pri skončení PP alebo bezprostredne po ňom nepožiada?


dakujem za upresnenie :)
mimotemy som na Porade a sťažujem sa že "nemám zákon poruke".........?:D
tak som si to uvedomila a citujem

(6) (6) Pri prvom skončení pracovného pomeru po nadobudnutí nároku na predčasný starobný dôchodok, starobný dôchodok a invalidný dôchodok, ak pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70 %, patrí zamestnancovi odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku podľa § 134, ak požiada o poskytnutie uvedeného dôchodku pred skončením pracovného pomeru alebo bezprostredne po jeho skončení.

pýtala som sa na túto vetu - upresnenie nutnosti vyplatiť odchodné....... :confused::confused::confused:


Kejka, všimni si, že to požiadanie sa neviaže k poskytnutiu odchodného, ale k požiadaniu o dôchodok. Ide o to, že má nárok na odchodné, ak v čase skončenia PP už má nárok na dôchodok, alebo ak ešte nie, tak ak o dôchodok požiadal hneď po skončení PP.