WT67
22.01.08,14:59
Pekný deň. Chcela by som poprosiť o radu, či v prípade, že zamestnávateľ dá výpoveď zamestnancovi pre nadbytočnosť a tomuto plynie výpovedná lehota v trvaní 3 mesiacov, tak v prípade, že zamestnanec zostane práceneschopný sa táto výpovedná doba nastavuje /predlžuje/ o čas uvedenej PN. Veľmi pekne ďakujem.:confused:
JAJA11
22.01.08,14:01
Pekný deň. Chcela by som poprosiť o radu, či v prípade, že zamestnávateľ dá výpoveď zamestnancovi pre nadbytočnosť a tomuto plynie výpovedná lehota v trvaní 3 mesiacov, tak v prípade, že zamestnanec zostane práceneschopný sa táto výpovedná doba nastavuje /predlžuje/ o čas uvedenej PN. Veľmi pekne ďakujem.:confused:

O PN sa predlžuje len skúšobná doba, výpoveď nie. Podstatné je aby výpoveď bola daná pred nastúpením na PN. Počas PN sa tuším nemôže dať.
Tweety
22.01.08,14:02
Pekný deň. Chcela by som poprosiť o radu, či v prípade, že zamestnávateľ dá výpoveď zamestnancovi pre nadbytočnosť a tomuto plynie výpovedná lehota v trvaní 3 mesiacov, tak v prípade, že zamestnanec zostane práceneschopný sa táto výpovedná doba nastavuje /predlžuje/ o čas uvedenej PN. Veľmi pekne ďakujem.:confused:Nie.