Ingrid G.
22.01.08,18:11
Prosím Vás, dá sa niekde overiť poistný vzťah zamestnanca? Minulý rok sa dal poistný vzťah overiť na stránke úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, tento rok túto službu zatiaľ neposkytujú. Nie že by som bola až taká zvedavá :), ale chcem sa vyhnúť dodatočným opravám mesačných výkazov atď, z dôvodu že mi niektorí naši zamestnanci skrátka zmenu poisťovne napriek výzvam nenahlásili.
Ďakujem za pomoc.
mysimis
22.01.08,17:18
Napr. na stránke poisťovne Union sa to dá overiť. Skús sa pozrieť na stránku konkrétnej poisťovne.
mysimis
22.01.08,17:20
Pozerala som, funguje to aj na stránke dôvery aj spoločnej zdr. poisťovne.
Ingrid G.
22.01.08,17:36
Ďakujem, ale myslela som, či sa to nedá ako minulý rok na spomínanej stránke úradu pre dohľad. Keďže mám vyše 400 zamestnancov v šiestich ZP, bolo veľmi dobré keď som na jednej webovej stránke napísala rodné číslo a priradila sa mi konkrétna poisťovňa.
Na niektorých stránkach poisťovní sa to overiť dá, ale napríklad na stránke Všeobecnej zdravotnej poisťovne som overenie poistného vzťahu nenašla a práve vo VšZP mám takmer 200 zamestnancov, ktorých by som musela overiť vo všetkých ostatných zdravotných poisťovniach vylučovacou metódou.
katka50
22.01.08,18:02
Dá sa aj vo Všeob.ZP. Klikni si na elektronické služby a potom štvrté zhora je overenie poistenosti.
Ingrid G.
22.01.08,18:09
Ďakujem, našla som.

Pekný večer.
katka50
22.01.08,18:13
Aj ja ďakujem a prajem tiež pekný večer. :)