Zuziana
22.01.08,17:12
Používala som schránku na gmaili. Doteraz fungovala bez problémov. Dnes sa mi nedá do pošty pripojiť, vypisuje mi že je problém s certifikátom tohto webu - navigácia je blokovaná. Čo robiť aby to znova fungovalo?
Vďaka za rady.
duves
22.01.08,16:23
Neviem o com pises. Tiez tam mam schranku. Pristup z webu a cez MS outlook stale funkcny.
Zuziana
22.01.08,16:59
ja som mala tiež dodnes funkčné..teraz mi vypisuje vyššie uvedené. To isté mi vypisuje pri elektronickej podateľno SP. Ale tam sa dostanem, keď napriek nedoporučeniu návštevy tohto webu tam znovu kliknem.
pachohybskyzbojnik
23.01.08,15:16
ja som mala tiež dodnes funkčné..teraz mi vypisuje vyššie uvedené. To isté mi vypisuje pri elektronickej podateľno SP. Ale tam sa dostanem, keď napriek nedoporučeniu návštevy tohto webu tam znovu kliknem.

rad by som sa spytal pouzivate mozillu alebo internet explorer? pretoze ja explorer pouzivam jednie na spojenie s spodetelnou. inak pouzivam mozillu firefox
Zuziana
23.01.08,20:10
používam IE a doposial som s ním žiaden problém nemala. A gmail na druhom pc mi tiež ide.
pachohybskyzbojnik
24.01.08,16:04
skusali ste znova nainstalovat certifikat? napr z soc. poist, keby nepomohlo treba overit nastavenia exploreru podla prirucky kotoru ste dostali od nich.
Zuziana
29.01.08,18:16
Ak Vás niekoho táto téma zaujala, pokývali ste nad ňou hlavou alebo iným spôsobom sa pozastavili, dávam na vedomie, že problém je už vyriešený:D V PC bol zlý systémový dátum:D:D