hatapka
22.01.08,23:06
Zamestnanec nastupil do zamestnania 3.12.2007 na kratší pracovný čas 20h týždenne. je odmeňovaný mesačnou minimálnou mzdou pre 2. stupeň čiže 4860,-Sk. Prišiel s tým, že by potreboval mať 3 mesiace čistý príjem 10.000,- Sk kvôli pôžičke. zamestnávateľ mu je ochotný vyhovieť s tým, že by mu dal mzdu v januári, februári a marci, aby mal tento príjem, v apríli by potom pracovný pomer zase prešiel na kratší pracovný čas. ako túto situáciu vyriešiť PZ?
1. ukončiť daný pracovný pomer na kratší pracovný čas a uzatvoriť novú pracovnú zmluvu, s tým, že k nej urobím od 1.4.2008 dodatok o zmene na kratší pracovný čas a inú mzdu
2. urobiť dohodu o zmene pracovnej zmluvy a uviesť zmenu pracovného času a výšky mzdy
Ďakujem.
Olgica
23.01.08,05:41
Zrejme ZĽ za tých 10.000,- chce aby robil na celý úväzok. V tom prípade urobiť dodatok k prac.zmluve o zmene úväzku a plate a od 1.4.08 zase dodatok k zmluve o zmene na kratší úväzok a menšom plate. Ak v skutočnosti nebude robiť na celý úväzok tak len dodatok k PZ o výške mzdy (bude robiť na 1/2 úväzok s platom 10.000,-)
nikulik
09.12.08,19:21
Ahojte, mam takyto problem. Robim vyplaty zamestnancom a šef mi kazal tento mesiac dat niektorym zamestnancom nizsiu sadzbu hodinovu ako maju kazdy mesiac. Priklad, zamestnanec ma hod.mzdu 63Sk/1hod. A teraz mu mam spravit vyplatu s hodinovou sadzbou 58sk/1hod. Da sa to spravit bez dodatku k zmene pracovnej zmluvy? Lebo sef by chcel to zmenit vo vyplate a dodatočne prilozit jeho vyjadrenie ako konatela, z akych dôvodov sa to udialo, presnejsie z dôvodu nedostatocne vyrobenej vyroby. Pomozete mi prosim?
veronikasad
09.12.08,19:26
Ahojte, mam takyto problem. Robim vyplaty zamestnancom a šef mi kazal tento mesiac dat niektorym zamestnancom nizsiu sadzbu hodinovu ako maju kazdy mesiac. Priklad, zamestnanec ma hod.mzdu 63Sk/1hod. A teraz mu mam spravit vyplatu s hodinovou sadzbou 58sk/1hod. Da sa to spravit bez dodatku k zmene pracovnej zmluvy? Lebo sef by chcel to zmenit vo vyplate a dodatočne prilozit jeho vyjadrenie ako konatela, z akych dôvodov sa to udialo, presnejsie z dôvodu nedostatocne vyrobenej vyroby. Pomozete mi prosim?
Ak sa jedná o základnú zložku mzdy, bez podpísaného súhlasu zamestnanca /dohoda o zmene pracovnej zmluvy alebo dodatok k pracovnej zmluve/ by sa nemala znižovať. Samotné vyjadrenie konatela nestačí.
nikulik
09.12.08,19:37
To som si aj myslela, a vo vytvarani miezd som nasla zlozku znizenie zamestnancovi na stravne listky alebo skodu, nemohlo by sa im znizit nejaka suma na vyplate napr. pre nejaku skodu? alebo aj ta skoda musi byt podlozena?
JankaO
09.12.08,19:40
To som si aj myslela, a vo vytvarani miezd som nasla zlozku znizenie zamestnancovi na stravne listky alebo skodu, nemohlo by sa im znizit nejaka suma na vyplate napr. pre nejaku skodu? alebo aj ta skoda musi byt podlozena?
Ku škode musí dôjsť, musí byť ním zavinená a jemu preukázaná.
nikulik
09.12.08,19:48
Dobre, dakujem, toto bude este tazke, ale dakujem pomohli ste mi.