Olinka1
23.01.08,10:23
Ahojte všetci!!! Prosím Vás o radu. V programe MRP, keď robím potvrdenie o zdan. mzde pre dohodára, tak mi pekne ukáže aj vyplatené prijmy, z ktorých sa vyberá zrážková daň. Ale keď to chcem aj vytlačiť, tak tá zrážková časť sa neobjavý v tabuľke. PREČO ??? ROBÍM NIEČO ZLE ???
Zoltán Kovács
23.01.08,09:48
Ahojte všetci!!! Prosím Vás o radu. V programe MRP, keď robím potvrdenie o zdan. mzde pre dohodára, tak mi pekne ukáže aj vyplatené prijmy, z ktorých sa vyberá zrážková daň. Ale keď to chcem aj vytlačiť, tak tá zrážková časť sa neobjavý v tabuľke. PREČO ??? ROBÍM NIEČO ZLE ???

Mne to pekne ide. AKú vystupovú zostavu máš zvolenú?
Olinka1
23.01.08,09:58
V parametroch tlače som našla niečo takéto : OZDANMZD.000
Asi potom toto bude zle...
Zoltán Kovács
23.01.08,10:01
V parametroch tlače som našla niečo takéto : OZDANMZD.000
Asi potom toto bude zle...

Mal som na mysli to, že keď si chceš dať vytlačiť tú zostavu, resp. potvrdenie, tak v názve dokumentu v zátvorke musí byť rok 2006 a nie 2005.

01 Potvrdenie o zdaniteľnej mzde (2006)

Lebo zostava 02 Potvrdenie o zdaniteľnej mzde (2005) ti nebude tlačiť zrážkovú daň.
Zoltán Kovács
23.01.08,10:13
V parametroch tlače som našla niečo takéto : OZDANMZD.000
Asi potom toto bude zle...

Teraz rozmýšlam či náhodou nemáš DOS verziu? Ak áno, tak tie moje rady sú nanič, je to totiž pre win verziu. :(
Olinka1
23.01.08,10:19
Isto som sprostá, ale neviem o čom hovoríš. Ja potrebujem vytlačiť tabuľku
POTVRDENIE o prijmoch FO zo závislej činnosti, o preddavkoch na daň, o dani vyberanej zrážkou z týchto príjmov a o daňovom bonuse na vyživovabé deti
(daňový bónus) za obdobie ........ .

A tu nikde nie je rok 2006 ani 2005 ani 2007
Olinka1
23.01.08,10:21
Áno mám DOS verziu, ale aj tak by si mi mohol poradiť !!! Prosííííííím !!!!!!!!!!!!
Zoltán Kovács
23.01.08,10:21
Isto som sprostá, ale neviem o čom hovoríš. Ja potrebujem vytlačiť tabuľku
POTVRDENIE o prijmoch FO zo závislej činnosti, o preddavkoch na daň, o dani vyberanej zrážkou z týchto príjmov a o daňovom bonuse na vyživovabé deti
(daňový bónus) za obdobie ........ .

A tu nikde nie je rok 2006 ani 2005 ani 2007

Máš dos alebo windows verziu programu?
Zoltán Kovács
23.01.08,10:26
Áno mám DOS verziu, ale aj tak by si mi mohol poradiť !!! Prosííííííím !!!!!!!!!!!!

V dose nerobím už asi 3-4 roky, ale skús vtejto téme, je tam súhrm otázok a odpovedí:

http://www.porada.sk/t24753-mrp-mzdy-suhrn-otazok.html
Olinka1
24.01.08,06:41
Nedalo mi to pokoja a skúšala som dovtedy, kým som na to neprišla. Stačí ak do parametrov zadáte : OZDANMZD.006
Ak to niekomu pomôže budem veľmi rada...
megyzah
25.01.08,04:18
Prosím Vás ak zamestnanec mal v našej firme príjem z pracovného pomeru zdanený preddavkovou daňou a zároveň aj príjme z dohody zdanený zrážkovou daňou, môžem mu urobiť ročné zúčtovanie? Potvrdenie o zrážkovej dane mu nebudem k ročnému zúčtovaniu pripájať. Stále prosím vás platí, že kto si chce uviesť aj zrážkovú daň tak si musí urobiť daňové priznanie? Ďakujem