nosina
23.01.08,17:07
som úplne nový nováčik s menom Soňa,som rada že som sa dostala medzi vás a dufam že mi poradíte aký program si mám kupiť na spracovanie JU,lebo stále robím na DOSE a už som všetkým na smiech.dik PS ako sa dávaju ikony medzi slová??? ha ha ha
DanielaSL
23.01.08,16:41
No ja by som si asi vybrala ten istý program v ktorom robíš doteraz ,ale pod win. Ale keď chceš zmeniť na niečo kvalitnejšie...neviem čo máš doteraz, tak by som si vybrala od firmy Kros - Alfu. Ale najlepšie by bolo posťahovať si prístupné demoverzie rôznych softvérov a vyskúšať, ktorý by bol pre teba vyhovujúci. Tu si pozri na inšpiráciu.... http://www.porada.sk/f46-uctovne-softvery.html
VladoaKatka
23.01.08,17:07
som úplne nový nováčik s menom Soňa,som rada že som sa dostala medzi vás a dufam že mi poradíte aký program si mám kupiť na spracovanie JU,lebo stále robím na DOSE a už som všetkým na smiech.dik PS ako sa dávaju ikony medzi slová??? ha ha ha

1. Zisti, či firma od koho používač DOS nemá aj W-čko a prechod by bol jednoduchší.
2. Smejkov dáš, že namiesto písmena s myšou sa nastavíš na toho smejka ktorého chceš a klikneš - a už ho máš.:):---:):mee::cool:
kukučka
23.01.08,17:08
klikni dole na rozšírené možnosti ;)
nosina
24.01.08,18:00
dakujem za vašu odozvu ale smejkovia mi skáču mimo správu a čo sa tyka programu tak vyskušam Alfu
Felinka
24.01.08,21:10
Doporučujem Ti SW POHODA od fi STORMWARE. Absolútna jednotka
danushka
26.01.08,17:22
Doporučujem Ti SW POHODA od fi STORMWARE. Absolútna jednotka
Doporučujem Ti SW OBERON od fy EXALOGIC. Absolútna jednotka s *.
:D:D:D;)

Nosina, takto by asi každý prezentoval a pochválil soft v ktorom pracuje. Však si stiahni demoverzie dostupné na nete a vyber si sama podľa vlastného uváženia, resp. podľa toho, ktorý sa Ti bude zdať jednoduchý na obsluhu a flexibilný podľa Tvojich požiadaviek.
endrju
26.01.08,18:43
Zabudli ste pri radení s výberom softvéru na radu s výberom hardvéru.
Jednoznačne odporúčam bezúdržbové ruské "sčoty". :cool:
Na trhu je to absolútna "jednotka" s dvomi ** :)
Záruku na bezporuchovú prevádzku majú doživotnú (= do konca života účtovníka používajúceho tento hardvér) a poplatky za údržbu a upgrade sú tiež nulové. ;)
Kam sa na taký hardvér "hrabe" akékoľvek iné počítacie "železo"? :D
jamis
26.01.08,18:59
mimotemy


Andrej si jednotka. Toto bolo to najlepšie, čo som dnes počula/čítala/.
danushka
26.01.08,19:05
mimotemy


Andrej si jednotka. Toto bolo to najlepšie, čo som dnes počula/čítala/.

Raz darmo, v tomto sú chlapi fakt dobrí, vedia sa pozerať na veci inak, z iného uhla, než my ženy:D. Po Andrejovom príspevku zvažujem zmenu hardvéru, úplne seriózne;).
endrju
26.01.08,23:33
... Po Andrejovom príspevku zvažujem zmenu hardvéru, úplne seriózne;).
... Zabudol som ešte na jednu prednosť "sčotov". Na "sčotoch" netreba utierať ani oprskaný monitor. Myslím, že to je vážny dôvod na pridanie ešte jednej * tomuto "železu" ;)

Pridám na vyváženie predností aj jeden mimoriadne závážný nedostatok "sčotov".
Všetci programátori (vrátane mojej maličkosti) po hromadnej zmene "železa" uskutočnenej zákazníkmi by zostali bez svojej obľúbenej práce, ktorá im dokáže úspešne vyplniť mnohé bezsenné noci. :cool:
Tanče
27.01.08,09:13
Raz darmo, v tomto sú chlapi fakt dobrí, vedia sa pozerať na veci inak, z iného uhla, než my ženy:D. Po Andrejovom príspevku zvažujem zmenu hardvéru, úplne seriózne;).

mimotemy niekde som tu zahliadla, že sa hovorí z "uhlia pohľadu" :D:D:D
endrju
27.01.08,10:27
mimotemy niekde som tu zahliadla, že sa hovorí z "uhlia pohľadu" :D:D:D
... uhlie nepoužívam - kúrim plynom :cool:
lepka
28.01.08,10:47
... uhlie nepoužívam - kúrim plynom :cool:
A čo takto nejaké obnoviteľné zdroje a k tým"sčotom" a "bezsenným nociam" sčot má ešte tú výhodu že k nemu nemusíš kupovať softvér, buď ho máš na krku,alebo ..........
lepka
28.01.08,10:49
A ozaj veľmi milé nasmiala som sa až sa na mňa prišiel pozrieť syn či nemám záchvat padúcnice(epilepsia)
nosina
28.01.08,15:51
Zabudli ste pri radení s výberom softvéru na radu s výberom hardvéru.
Jednoznačne odporúčam bezúdržbové ruské "sčoty". :cool:
Na trhu je to absolútna "jednotka" s dvomi ** :)
Záruku na bezporuchovú prevádzku majú doživotnú (= do konca života účtovníka používajúceho tento hardvér) a poplatky za údržbu a upgrade sú tiež nulové. ;)
Kam sa na taký hardvér "hrabe" akékoľvek iné počítacie "železo"? :D

Andrejko,dakujem za dobru radu,ale neviem či si "sčot"poradí s 300 Fa za mesiac