idaret
23.01.08,18:45
Ak mozte niekto,prosim poradte mi ako mam poslat prezentaciu? lebo mi to e-mailom nechce ist, asi je priliz dlha,alebo co. DAkujem
Ľuboslav
23.01.08,19:22
binarna kompresia (rar, zip, etc), rozdelenie suboru, nahrat na ftp moznosti je vela
kitky
23.01.08,19:33
binarna kompresia (rar, zip, etc), rozdelenie suboru, nahrat na ftp moznosti je vela

uff tak poviem ti, ze ja by som si poradila mozno , ale toto radit niekomu kto nema sajnu co to je ftp a namiesto ... a tak dalej ... bude hladat etc je zlozite.
skus este nejaku jednoduchsiu moznost aj pre ostatnych. :)
Ľuboslav
23.01.08,19:40
sry za hlupe skratky - zvyk :rolleyes: etc znamenalo et cetera
nahrat na ftp - myslel som tym webove ulozisko (verejne pristupny server kam si mozes docasne ulozit subory)
ale najjednoduchse je nainstalovat win rar velky subor spakovat do samorozbalovacieho archivu s velkostou jednotlivych zloziek dajme tomu 2mb (to by mal zvladnut kazdy mail) a nasledne poslat bud v jednom maily (ak kompresia zmensila subor dostatocne) alebo postupne vo viacerych (ak bolo vytvorenych viac suborov). potom na druhej strane -u prijimatela- staci vsetky subory skopirovat do jedneho adresara a spustit ten s priponou exe
kitky
23.01.08,19:44
sry za hlupe skratky - zvyk :rolleyes: etc znamenalo et cetera
nahrat na ftp - myslel som tym webove ulozisko (verejne pristupny server kam si mozes docasne ulozit subory)
ale najjednoduchse je nainstalovat win rar velky subor spakovat do samorozbalovacieho archivu s velkostou jednotlivych zloziek dajme tomu 2mb (to by mal zvladnut kazdy mail) a nasledne poslat bud v jednom maily (ak kompresia zmensila subor dostatocne) alebo postupne vo viacerych (ak bolo vytvorenych viac suborov). potom na druhej strane -u prijimatela- staci vsetky subory skopirovat do jedneho adresara a spustit ten s priponou exe

:D:D:D vidim, ze si tak hlboko ponoreny v problematike, ze to celkom polopatisticky nevies vysvetlit.:)
luna21
23.01.08,19:46
Pošli to cez http://www.uschovna.cz/.
Pekný večer.
kitky
23.01.08,19:48
Pošli to cez http://www.uschovna.cz/.
Pekný večer.

Super info, netusila som ze take nieco existuje.
Ľuboslav
23.01.08,19:55
:D:D:D vidim, ze si tak hlboko ponoreny v problematike, ze to celkom polopatisticky nevies vysvetlit.:)

prepac - tak skusime postupne...
1.stiahnut win rar - napr. odtialto http://www.rarlab.com/download.htm
2.nainstalovat
3.spustit
4.nastavit sa na subor ktory chcem spakovat
5.stlacit "add"
6.oznacit box v menu general "create sfx archive"
7.v ponuke "split to volumes, bites" vybrat velkost jednotlivychg vystupnych suborov - " 3.5": 1457664 " je vyhovujuca velkost pre tento konkretny ucel (je to velkost 1 3.5" ds hd diskety)
8.stlacit ok
9.bol vytvoreny archiv a nazvom "nazov povodneho suboru".part01.exe pripadne ak bol povodny subor prilis velky tak boli vytvorene aj dalsie archivy s rovnakym menom oznacene ako part.02 az part.xy s priponou .rar
10.vsetky vytvorene subory po jednom poslat adresatovi
11.adresat ich preberie na svoj disk do jednej zlozky/adresara a tam spusti ten s priponou .exe
12.hotovo
kitky
23.01.08,19:57
Super! Tak toto si okopcim a ulozim a v pripade potreby pouzijem. .:)
Chobot
23.01.08,21:27
Ak mozte niekto,prosim poradte mi ako mam poslat prezentaciu? lebo mi to e-mailom nechce ist, asi je priliz dlha,alebo co. DAkujem

Napíš, aká je veľkosť súboru prezentácie v MB.

A luboslav to nepísal zložito. Kto bežne pracuje s PC, nemal by mať problém s pakovaním súborov pomocou WinZip alebo WinRar.

Pre kitky: takých stránok na ukladanie súborov je veľa, napr.

www.upload.skvely.sk
www.rapidshare.com

atď.
robovi
24.01.08,09:15
www.uloz.to (http://www.uloz.to)
www.uploaded.to (http://www.uploaded.to)
www.leteckaposta.cz (http://www.leteckaposta.cz)
idaret
24.01.08,12:30
Dakujem vsetkym. MOja prezencatia ma 65,8 MB. TAkze prosim napiste mi to polopate ako to mam poslat? Lebo ja nie som prosfesional,ale len obycajna jednoducha zienka :-)) Pekny den vsetkym .
Chobot
24.01.08,12:51
Dakujem vsetkym. MOja prezencatia ma 65,8 MB. TAkze prosim napiste mi to polopate ako to mam poslat? Lebo ja nie som prosfesional,ale len obycajna jednoducha zienka :-)) Pekny den vsetkym .

Tak to je naozaj veľká prezentácia. To nemá význam kúskovať cez aplikáciu WinZip, lebo by si musela urobiť 13 súborov každý o max. veľkosti 5 MB, aby to v pohode prešlo e-mailom a následne poslať 13 emailov.

Choď na niektorú z doporučených stránok (najlepšie ak budú slovenské) a tam máš vždy presný návod, ako uložiť súboru na tú stránku. Po uložení súboru sa ti vygeneruje internetový odkaz (ktorý sa ti zašle aj na email a email ľudí, ktorých si určíš) a cez tento odkaz si môžu potom tú prezentáciu stiahnuť. Ale presný návod je vždy na tej ktorej stránke, postup môže byť u každej trochu odlišný.

A prečo je tá prezentácia tak veľká? Čo tam máš také obsiahle? Je tam veľa fotiek? Je tam pripojená nejaká hudba? Lebo prezentácie nezvyknú byť tak veľké súbory, obyčajne sú to súbory o veľkosti 1 - 5 MB.
vyr skalny
24.01.08,19:12
Ja pouzivam pando, vyborny program na posielanie velkych suborov (pando.com). Prijimatelovi pride mail s odkazom, po kliknuti sa zacne stahovat. Vyhoda - posiela subory az do 1GB, po preruseni pokracuje tam kde prestal. Nevyhoda - pando musi byt nainstalovane aj na strane prijimatela takze sa priklanam k nejakemu free webovemu ulozisku.
zanetth
24.01.08,21:11
Ja pouzivam pando, vyborny program na posielanie velkych suborov (pando.com). Prijimatelovi pride mail s odkazom, po kliknuti sa zacne stahovat. Vyhoda - posiela subory az do 1GB, po preruseni pokracuje tam kde prestal. Nevyhoda - pando musi byt nainstalovane aj na strane prijimatela takze sa priklanam k nejakemu free webovemu ulozisku.

Tiež používam pando, som s ním spokojná. Myslím, že ani pre prijímateľa by nemal byť problém nainštalovať ho.
hanelie
16.09.08,07:53
mimotemy mimo hlavnej témy - názov súhlasí
:confused:
Od pana Gordona Pell
Tel: +447031914271


Já jsem pan Gordon Pell z Harlsden, North West London, tady v Anglii. Pracuji pro banky Natwest Corporation Londýn. Píši vám z mé kanceláře, což je obrovská výhoda pro nás oba. V mém oddělení, jako asistent Manager (Krajský úřad pro Velký Londýn, jsem zjistil, opuštěné sumu $ 12,5 milionu dolarů (dvanáct milionů pět set tisíc dolarů USA) v účtu, který patří k našim zahraničním zákazníkům Pozdní Mr.Thompson Morrison Ameriky občan kteří bohužel přišel o život v rovině spadnutí Alaska Airlines letu 261 havaroval v lednu 31 2000, včetně jeho manželka a jeho jediná dcera.


Volba vás kontaktovat isaroused z geograpgical přírodě, kde žijete, zejména dueto citlivost na transakce a důvěrnost zde. Nyní náš bankovní čekalo na jednu z příbuzných, aby vypracovala pro tvrzení, ale nikdo nemá dělat. Osobně jsem byl neúspěšný při hledání příbuzných na 2 roky, mám k hlasování, aby jako nejbližší příbuzný / bude příjemce, aby zemřelého tak, že výtěžek z tohoto účtu oceněn na 12,5 milionu dolarů udělena, aby vás.


To bude zaplacena nebo sdílená v těchto procent, 60% na 40% mě a pro vás. Jsem zajištěné veškeré potřebné právní dokumenty používané k zálohování toto tvrzení děláme. Vše co potřebujete, je na FILLIN své jméno na legalizaci dokumentů a soud ho v tu dokazovat, jak legitimní přijímač. Všechno, co jsem teď potřebují je vaše upřímná spolupráce, důvěrnosti a důvěry k tomu, abychom se podívejte na tuto transakci. Já vám zaručit, že to musí být v rámci legitimním cílem, ochrana proti porušování zákona.


Prosím, dejte mi následující: máme 7 dní na spuštění. To je velice naspěch, prosím.

Celé jméno
Váš přímý telefon
Vaše kontaktní adresu.

Po průchodu metodický vyhledávání, rozhodl jsem se vám v naději, že najdeme tento návrh interesting.Please na Vaše potvrzení této zprávy a uvedením Vašeho zájmu poskytnou vám více informací. Snažit dejte mi vědět vaše rozhodnutí držet mi místo na čekání.

Můžete mi na můj soukromý e-maily; pellgordon28@hotmail.com (http://mail.zoznam.sk/nmail?login=L1knGzsMH2cDdktUflZRAmln&schema=3&sid=464215-iFAKSvOpHEEr8y5wyplO&to=pellgordon28%40hotmail.com)

Pozdravy,
Pan Gordon Pell
Tel: +447031914271