emily 2
23.01.08,20:47
MRP - kniha jazd - vystupy .
Ahojte, robim knihu jazd v MRP -
neviete mi poradiť či sa dá nejako dostať vystup - rozčlenenie jazd podĺa spotreby -jazda v meste ,mimo a kombinovaná - každá osobitne.
Včera som to začala ručne ratať, ale je s tym veľa roboty a nestiham.
Chcem si vypočitať nadspotrebu .

vďaka

milka
lenkak
23.01.08,19:56
možno svojou vlastnou predlohou.
Veď v zostave Ti označí M - ako mesto. Ale máš to v kope.
didrakf
23.01.08,20:05
Dobry den. Zo vsetkych prispevkov sa mi javi ako keby sa nedala ani KNIHA JAZD viest v papierovej podobe. Kedze auto mam 1 a pouzivam ho len niekolkokrat mesacne, urcite nebudem kupovat software a GPS, ked KNIHU JAZD budem robit len pre danovy urad lebo koho. Mozte mi poradit ake tlacivo treba kupit (knihu/zosit), a hlavne, kde sa vobec da - najlepsie na webe - ziskat presne znenie predpisov o vedeni KNIHY JAZD ??
ondrejvla
23.01.08,20:20
Dobry den. Zo vsetkych prispevkov sa mi javi ako keby sa nedala ani KNIHA JAZD viest v papierovej podobe. Kedze auto mam 1 a pouzivam ho len niekolkokrat mesacne, urcite nebudem kupovat software a GPS, ked KNIHU JAZD budem robit len pre danovy urad lebo koho. Mozte mi poradit ake tlacivo treba kupit (knihu/zosit), a hlavne, kde sa vobec da - najlepsie na webe - ziskat presne znenie predpisov o vedeni KNIHY JAZD ??

Nikde nie je napísané, že kniha jázd musí byť vedená elektronicky, dôležité je, že evidencia musí byť. Kúp si knihu jázd v tlačivách, prípadne aj v papiernictve
a podľa predlohy to už dokážeš vyplniť.