kalkulka
24.01.08,08:06
Prosím vás, vie mi niekto poradiť ako to robíte, ak máte stravný lístok v hodnote 89,- SK. 55% ´= 48,95 - daňovo uznané náklady, ostatné hradí zamestnávateľ zo sociálneho fondu čiže 40,05 SKK. Zamestnanec nehradí nič.
Rozmýšľam nad tým, či sa nemá niečo zamestnancovi zdaňovať z titulu nepeňažného príjmu. Nemám to riešiť radšej tak, že dáme 90 korunový lístok a 1,- SKK bude zamestnanec doplácať, aby to nevyzeralo, že SL dostáva zdarma?
Potrebujem to ešte dnes vedieť.
Libusa
24.01.08,07:18
Minulý týždeň som sa venovala stravným lístkom a našla som odpoveď aj na takýto príklad môžeš to účtovať tak ako účtuješ . Zamestnanec môže dostať lístok bezplatne ak sa uplatní do daňových nákladov max.48,95Sk a zostatok hradí zamestnávateľ zo SF.Zdaňovať nie. DPH pri stravných lístkoch nie,len pri strave ak je zabezpečované stravovanie prostredníctvom iného dodávateľa. /faktúra za obedy/
kalkulka
24.01.08,07:21
Tak som rozmýšľala. V prípade DPH by sa to zrejme nemalo dodaňovať, lebo základom dane je všetko to, čo tvorí protihodnotu, ktorú za tovar alebo službu dostanem. A v tomto prípade nedostanem nič.
Čiže by to takto aj mohlo zostať. Ďakujem za odpoveď. A neskúmala si to z hľadiska dane z príjmov, či sa to fakt nemôže považovať za naturálny príjem a teda zdaňovať?
andrej_rv
24.01.08,07:24
Prosím vás, vie mi niekto poradiť ako to robíte, ak máte stravný lístok v hodnote 89,- SK. 55% ´= 48,95 - daňovo uznané náklady, ostatné hradí zamestnávateľ zo sociálneho fondu čiže 40,05 SKK. Zamestnanec nehradí nič.
Rozmýšľam nad tým, či sa nemá niečo zamestnancovi zdaňovať z titulu nepeňažného príjmu. Nemám to riešiť radšej tak, že dáme 90 korunový lístok a 1,- SKK bude zamestnanec doplácať, aby to nevyzeralo, že SL dostáva zdarma?
Potrebujem to ešte dnes vedieť.
Podľa § 5 ods. 7 písm. b) ZoDP je od dane oslobodená aj hodnota stravy poskytovanej zamestnávateľom zamestnancovi na pracovisku alebo v rámci stravovania zabezpečovaného prostredníctvom iných subjektov (= stravné lístky). Nie je tam žiadny limit ani obmedzenie výšky príspevku, rozhodujúci vo vzťahu k zdaneniu zamestnanca je účel.
Libusa
24.01.08,07:26
nezdaňovať
andrej_rv
24.01.08,07:32
Zamestnanec môže dostať lístok bezplatne ak sa uplatní do daňových nákladov max.48,95Sk a zostatok hradí zamestnávateľ zo SF.Zamestnávateľ môže hradiť príspevok na stravovanie nad limit ustanovený v zákone aj ako ostatný sociálny náklad z účtu 528 (pripočítateľná položka).
kalkulka
24.01.08,07:43
Zamestnávateľ môže hradiť príspevok na stravovanie nad limit ustanovený v zákone aj ako ostatný sociálny náklad z účtu 528 (pripočítateľná položka).
Tento príspevok je z rozdelenia zisku prídelom do SF, takže tuná 528 nebude.
Ďakujem za pomoc. Už som si preštudovala celú FO v ZDP a prišla som presne na to, čo mi tu radíte. Díky krásne.