mystery
24.01.08,08:16
Po stiahnuti a nainstalovani ICQ zo zoznamu.sk, sa mi vyskytol mensi problem. Vzdy ked icq spustim, otvori mi prihlasovaci panel na celu pravu stranu monitora (zhora az dole o sirke asi 4 cm) a vsetky ikony, ktore su pod nim posunie dolava. Teda mi pekne rozhadze zorganizovany monitor.
Ako to opravit?
Dakujem za rady.
Charon
30.01.08,05:04
Niečo som mal podobné ale s iným programom. Chyba bola v tom, že Internet Explorer (áno znie to divne) mal poškodené nejaké knižnice. Všimol som si, že niektoré programy ich využívajú pre svoj chod. Myslím teraz grafickú časť (sledoval som knižnice, ktré program volá).

1) nejakým programom napr. ccleaner si nechajte opraviť registre!
ak nepomôže
2) Odinštalujte ICQ a nainštalujte ho znova
ak nepomôže
3) Stiahnite si najnovšiu verziu IExplorera a nainštalujte ju
Katabaticky
31.01.08,22:17
zabi ICQ a nahod mirandu mas po problemoch potravnych flash reklamach a bordeli v kompe a pamati...
Charon
01.02.08,04:39
No používal som Mirandu. Asi 4 mesiace používam QIP. Je to úžasný program. Vrele odporúčam aspoň skúsiť. Tak ako Miranda, nieje ho treba inštalovať a základný skin sa podobá na ICQ (bez reklám a zbytočných vecí). Najnovšia je teraz beta verzia QIP infinum.
Heni
01.02.08,05:51
v nastaveniach máš zaškrtnuté že "dokovať icq"...
takže nad zoznamov kontaktov klikneš na menu a v položke "dokovať icq" nemaj zakliknuté nič.
Katabaticky
02.02.08,02:09
Infium pouzivam aj ja sporadicky... ale QIP mi pride prilis decky a miranda je ovela pluginovanejsia kdezto QIP mi ponuka balik a koniec... bez moznosti vyberu to mi na nom vadi inak velmi slusne spraveny klient