rdb
24.01.08,14:33
Už tri týždne spracovávam pracovný poriadok spoločnosti. Všetko je OK len právnička má výhrady voči tomu ako sú spracované nadčasy. POMOOOOOC.
Základné info sú:
- fond pracovného času sa sleduje ako týžddňový. Teda 40 hodín týždenne
- nočná práca - NIE
- výkonný zamestnanci majú nárok za nadčasy vyberať náhradné voľno
- vedúci zamestnanci nemajú nárok na nič
- za nadčasy chceme považovať len to keď je v práci viac ako 40 hodín za mesiac a má to nariadené.
Furt je niekde problém asi už starnem a blbnem. Nemáte niekto dobre spracovanú časť nadčasov v pracovnom poriadku aby som sa mohol inšpirovať?
Ďakujem
Zoltán Kovács
24.01.08,13:37
Už tri týždne spracovávam pracovný poriadok spoločnosti. Všetko je OK len právnička má výhrady voči tomu ako sú spracované nadčasy. POMOOOOOC.
Základné info sú:
- fond pracovného času sa sleduje ako týžddňový. Teda 40 hodín týždenne
- nočná práca - NIE
- výkonný zamestnanci majú nárok za nadčasy vyberať náhradné voľno
- vedúci zamestnanci nemajú nárok na nič
- za nadčasy chceme považovať len to keď je v práci viac ako 40 hodín za mesiac a má to nariadené.
Furt je niekde problém asi už starnem a blbnem. Nemáte niekto dobre spracovanú časť nadčasov v pracovnom poriadku aby som sa mohol inšpirovať?
Ďakujem

Neviem ti poradiť, len som sa pozastavil nad definíciou nadčasov. To akože, keď bude v práci naviac mesačne 39 hodín - teda nad rámec prac.fondu, tak nedostane ani korunu zaplatené z toho?
rdb
25.01.08,11:14
ale nie, nie naviac 40 hodin ale viac ako 40 hodin. Takze naviac 39 je spolu 79.
A veru tak ak je to vrcholovy manazer tak nedostane ani korunu.
.
Islo o to, ze ak je jeden den v praci 10 hodin a druhy den 6 tak nema ziadne nadcasy, lebo spolu bol 2 dni a 16 hodin. :)