ajacik
24.01.08,18:55
Vopred sa ospravedlňujem, ak ide o opakovanú tému. Ako je možné sledovať v Alfe "platby FO"?

veľmi pekne dakujem za odpoved
ajacik
24.01.08,17:57
ja sa ospravedlňujem. V tomto momente mi to padlo do oka. Ak by niekto potreboval, je to v: Evidencia - peňažný denník - platby FO (napravo od "tlač doklad").
Maruška54
24.01.08,17:58
Tlač - výkaz - hlásenie platieb...
ajacik
24.01.08,18:14
dakujem. to som tiež nevedela nájsť :)
ajacik
28.01.08,06:38
ešte by som mala jednu otázočku.

podľa papierov viem, že sa mi ma v hlásení zobraziť ešte jeden človek. ale program ho vôbec neberie do úvahy. neviete mi prosím poradiť, kde môžem mať niečo zlé?

veľmi pekne dakujem
Manual
28.01.08,06:56
ešte by som mala jednu otázočku.

podľa papierov viem, že sa mi ma v hlásení zobraziť ešte jeden človek. ale program ho vôbec neberie do úvahy. neviete mi prosím poradiť, kde môžem mať niečo zlé?

veľmi pekne dakujem
Asi ho nemáš zaevidovaného, medzi tými, aby ho SW vedel vybrať. Ak máš otvorenú Alfu, základné okno kde účtuješ, postav sa na riadok, kde si FO vyplatila viac ako 100000 Sk a dole na lište klikni na Platba FO, zadaj tam jeho dáta atď. a potom ti ho vytlačí aj s listom na zaslanie na DÚ.
ajacik
28.01.08,07:05
dakujem, spravila som a funguje. :)
uko
09.03.10,12:08
dakujem za radu. aj ja som to tak spravila a nefunguje :(
malo by mi dat aj platcov DPH, vsak? lebo tych mi nedalo. neviem preco.
Manual
10.03.10,05:17
dakujem za radu. aj ja som to tak spravila a nefunguje :(
malo by mi dat aj platcov DPH, vsak? lebo tych mi nedalo. neviem preco.
Ano, dá ti tam všetkých, ktorým platíš v hotovosti, nie cez BU. A máš tam pri Platba FO u všetkých, ktorých sleduješ takú zelenú fajočku ? Ak áno, tak všetko je v poriadku.
Ak ti ich nezobrazilo, je možné, že platby za rok 2009, nepresiahli sumu 3.319,39 €
uko
12.03.10,13:09
Ano, dá ti tam všetkých, ktorým platíš v hotovosti, nie cez BU. A máš tam pri Platba FO u všetkých, ktorých sleduješ takú zelenú fajočku ? Ak áno, tak všetko je v poriadku.
Ak ti ich nezobrazilo, je možné, že platby za rok 2009, nepresiahli sumu 3.319,39 €
tú fajočku som nemala. ďakujem veľmi pekne