misomiso
24.01.08,21:18
Preco mi na noteboku (Win. XP) pri kliknuti na Porade vybehne okno, "Pripojit sirokopasmove pripojenie" napriel tomu, ze SOM PRIPOJENY na DSL??

Ked kliknem na hocico na Porade, tak normalne nacita novu stranku, ale sucasne vybehne to okno. Musim to vzdy zavriet pomocou STORNO. Ak by som potvrdil, ze chcem PRIPOJIT, tak sa tvari, ze "vytaca" pripojenie a ze vytacanie je neuspesne. Ale co vlastne vytaca, ked ide o sirokopasmove pripojenie?

A hlavne - preco sa to takto sprava IBA na Porada.sk a nie na inych strankach?? Nejake cudne nie?
pachohybskyzbojnik
25.01.08,05:44
skus pozret nadstavenie exploreru konkretne odkaz na ploche prave tlacitko>nadstavenie> zalozka connections, (po slovensky to budu asi pripojenia) nema tam byt nic pridane. ak tam nieco pridane mas vsetko odstran. do tychto nadstaveni sa dostanes aj priamo cez explorer cez tools>internet options resp nastroje>moznosti
misomiso
25.01.08,06:44
Diky moc. Ja som tam sice nemal nic okrem sirokopasmoveho pripojenia, ale mal som tam zakliknute "dial" .... ak nejsetvuje spojenie - alebo tak nieco a bolo treba dat "never dial".

Zaujimave, ze to robilo iba na Porade a ako som potom zistil aj na sme.sk, ale na vacsine stranok sa o neprejavovalo.