janka666
25.01.08,14:31
..prosim poradte...
.. zamestnanec ma minimalnu mzdu, v danom mesiaci mal viac dni dolovenky - vychádza mu mensia mzda, ako je zakonom daná. Co sa týka odvodov, ratajú sa z 8100, tak ako treba. Je problem, ak je mu vyplatena mensia mzda, ako je zakonom dana, cca. 40Sk menej??
Dakujem....
jankasm
25.01.08,13:47
..prosim poradte...
.. zamestnanec ma minimalnu mzdu, v danom mesiaci mal viac dni dolovenky - vychádza mu mensia mzda, ako je zakonom daná. Co sa týka odvodov, ratajú sa z 8100, tak ako treba. Je problem, ak je mu vyplatena mensia mzda, ako je zakonom dana, cca. 40Sk menej??
Dakujem....

Áno, je to problém. Musí dostať hrubú mzdu 8100,-.
Myslím, že v takomto prípade sa navyšuje priemer za dovolenku. Aspoň tak to tu bolo radené. ;)
janka666
25.01.08,13:51
..dakujem..ale ako mam navysit priemier za dovolenku???
Hrubá mzda je 8100 Sk.. ale cistá vychádza menej....
jamis
25.01.08,13:56
Za dovolenku sa priemer navyšovať nemôžeš.
Ak má hrubú mzdu 8.100,-- Sk, tak je to v poriadku. Ak by nemal, doplatíš len rozdiel do minimálnej mzdy.
V softe býva kolónka : doplatok do min. mzdy.
Ak ju nemáš, nie je problém so ju vytvoriť.
janka666
25.01.08,13:58
... otazocka este..aky je minimalny mesacny dovolenkovy priemer, ak je odmenovany zamestnanec mesacnou mzdou???
Tweety
25.01.08,14:00
... otazocka este..aky je minimalny mesacny dovolenkovy priemer, ak je odmenovany zamestnanec mesacnou mzdou???
Priemerku pre náhrady počítame z kvartálu, takže nemôžeme hovoriť o minimálnej a max.sume.
ekopo
25.01.08,14:01
jamis
25.01.08,14:02
Dovolenkový priemer sa ráta za predchádzajúci štvrťrok.
Nepoznám výraz minimálny dovolenkový priemer.
Ja som o ňom rozhodne ešte nikdy nepočula.
Prosila by som o názor / ak by sa dalo /iných pordákov.
jankasm
25.01.08,14:08
..dakujem..ale ako mam navysit priemier za dovolenku???
Hrubá mzda je 8100 Sk.. ale cistá vychádza menej....

No a v čom je potom problém? Minimálna mzda stanovená zákonom je 8100,- a to sa hovorí o hrubej mzde. Koľko dostane na ruku, vlastne už nie je vzhľadom na minimálnu mzdu vôbec podstatné. ;)
janka666
25.01.08,14:35
..a ak mal zamestnanec v danom mesiaci dovolenku.. nevychadza mi hruba mzda 8100... ale menej... mam mu doplatit do 8100,alebo je to tak spravne...
Jana Motyčková
25.01.08,15:07
Dovolenkový priemer sa ráta za predchádzajúci štvrťrok.
Nepoznám výraz minimálny dovolenkový priemer.
Ja som o ňom rozhodne ešte nikdy nepočula.
Prosila by som o názor / ak by sa dalo /iných pordákov.
Pozri Zákonník práce §134:
(5) Ak je priemerný zárobok zamestnanca nižší ako minimálna mzda, na ktorú by zamestnancovi vznikol nárok v kalendárnom mesiaci, v ktorom vznikla potreba priemerný zárobok použiť, zvýši sa priemerný zárobok na sumu zodpovedajúcu tejto minimálnej mzde. Ak u zamestnávateľa nie je odmeňovanie zamestnancov dohodnuté v kolektívnej zmluve a priemerný zárobok zamestnanca je nižší ako príslušný minimálny mzdový nárok (§ 120 ods. 4), zvýši sa priemerný zárobok na sumu zodpovedajúcu tomuto minimálnemu mzdovému nároku.
jankasm
25.01.08,18:02
..dakujem..ale ako mam navysit priemier za dovolenku???
Hrubá mzda je 8100 Sk.. ale cistá vychádza menej....


..a ak mal zamestnanec v danom mesiaci dovolenku.. nevychadza mi hruba mzda 8100... ale menej... mam mu doplatit do 8100,alebo je to tak spravne...

Dávaš nám chaotické informácie.
V jednom príspevku píšeš, že hrubá mzda je 8100 len čistá vychádza menej, a v nasledujúcom pre zmenu, že zamestnanec mal dovolenku a nevychádza mu hrubá mzda 8100. :eek: :confused:
Jednoduchá odpoveď na tvoj problém je, že jeho mesačná hrubá mzda musí byť minimálne 8100,-. Pokiaľ mu vyšla s dovolenkou menej, musíš navýšiť priemerný zárobok tak, aby jeho mzda bola 8100,- /viď príspevok vyššie od Janky Motyčkovej/.