svetielko01
25.01.08,17:53
Moj 8 rocny syn ma DMO spatsicke dipareza s crtami autizmu a mava uz kazdodennu bolest hlavy a jedneho oka a ja neviem v com je chyba, lebo nevie opisat problem. Nosi okuliare so 6 dioptriami a v poslednej dobe zacal na to jedno oko stala zurkat a zatlacat si ho dovnutra a hned spomenie ze ho boli hlava. V com je problem ? Poradte mi prosim.
kitky
26.01.08,22:25
Moj 8 rocny syn ma DMO spatsicke dipareza s crtami autizmu a mava uz kazdodennu bolest hlavy a jedneho oka a ja neviem v com je chyba, lebo nevie opisat problem. Nosi okuliare so 6 dioptriami a v poslednej dobe zacal na to jedno oko stala zurkat a zatlacat si ho dovnutra a hned spomenie ze ho boli hlava. V com je problem ? Poradte mi prosim.

ahoj, toto je velmi specialny pripad. a bude vyzadovat specialne vysetrenia.
chod so synom k detskej lekarke a ona vas posle za dalsim odbornikom.
KIKA28
27.01.08,16:27
nenechaj to tak ja mám zelený zákal na obe očí a prejavovalo sa mi to bolesťami hlavy a oči ma tiež boleli. bola som podráždená. nenechajte to tak v žiadnom prípade. alebo môže mať aj silné dioprtie. ked som ja bola tak asi 11rokov. zle som si vybrala dioptrie lebo som chcela ísť rýchlo preč od Dr. a už som bola aj domýlená z toľkého prehadzovania skiel pred očami že som nevedela ktoré sú ok.potom ma bolievala hlava a oči takže som ich ani nenosila poriadne
svetielko01
02.02.08,19:22
idem so synom na vysetrenie oci pod narkozou , trosku ste ma vyplasili, ale hadam bude vsetko OK