lulinka108
25.01.08,20:12
Ahojte všetci...
Chcela by som poradiť...kedysi som si farbila vlasy a strasne sa mi znicili, tak som sa rozhodla, ze si nechám vyrást svoje...myslela som si, že budem mať zdravé krásne vlasy..ale oni sú naopak bez lesku..
Vie mi niekto poradiť nejaké tabletky alebo dobrý šampón na zvýšenie lesku vlasov???
ďakujem:)
lejka
25.01.08,19:31
Vlasy si zmývaj vodou do ktorej prilejes trochu octu,alebo citronovej šťavy.
Vlasy Ti spevnejú a budú aj lesklé.Sme tri sestry/47,45,38/,farbíme si vlasy cez 20 rokov.
lulinka108
25.01.08,19:35
Vlasy si zmývaj vodou do ktorej prilejes trochu octu,alebo citronovej šťavy.
Vlasy Ti spevnejú a budú aj lesklé.Sme tri sestry/47,45,38/,farbíme si vlasy cez 20 rokov.
ďakujem za radu...toto kedysi robila moja mamina...smrdela z octu delá kupelna:)
Ale za pokus to stoji;)
kitky
25.01.08,19:40
Vlasy si zmývaj vodou do ktorej prilejes trochu octu,alebo citronovej šťavy.
Vlasy Ti spevnejú a budú aj lesklé.Sme tri sestry/47,45,38/,farbíme si vlasy cez 20 rokov.

Ja sa priklanam k octu. Vlasy musis poriadne a dlho oplachovat vlaznou vodou, musia ti " vržďať " medzi prstami. To je najdolezitejsie. Niekedy aj slabe oplachnutie sposobuje matnost vlasov. Do pohara aspon pol litroveho si daj vlaznu vodu a polievkovu lyzicu octu. S tym nakoniec prelej vlasy zabal do uteraku, vlasy nesuchaj len jemne z nich vytlac vodu a pokial mas cas nechaj volne uschnut.
Tento stary recept je naozaj ucinny.Vlasy troska razia octom ale ten vyprcha.:)
lujza.j
27.10.11,11:42
ja som si kúpila na vlasy, hlavne proti vypadávaniu Biotín, ale už som ich mala pochválené, že sú pekné lesklé.inak ten Biotín odporúčam:)
http://www.spodan.com/sk/1440.html