richardg
26.01.08,15:01
ahojte, čo si myslíte, oplatí sa mi otvoriť svadobný salón, keď najbližší je asi tak 20 km, a má tam dobré drahé veci. Ja si ho chcem otvoriť,ale požičiavanie bude o podstatne lacnejšie.Môj salón bude dostupný aj pre bežných smrteľníkov nie len pre bohatých.:D
Filip Glasa
26.01.08,14:13
skús zistiť viac o regióne a potenciálnych zákazníkoch. Či si už teraz požičiavajú v okolí šaty, koľko svadieb ročne sa koná, či si požičiavajú luxusnejšie, alebo dostupnejšie veci. A hlavne či to už nenapadlo aj niekoho iného a nie je o krok pred tebou.
Bionda
28.01.08,14:54
Pp. aj nejaké služby , ktoré ten salón neposkytuje.
elaurie
17.02.08,16:27
Nie je dôležitá iba výška požičovného, ale aj štýl šiat. Treba ponúknuť niečo iné, ako má ten salón. Alebo možno ponúknuť komplexnejšie služby, napr. nie len požičiavanie šiat, ale aj predaj/požičiavanie doplnkov k šatám, predaj topánok k šatám, predaj vhodnej spodnej bielizne k svadobným šatám atď. (to boli veci, ktoré mi v svadobných salónoch chýbali a ktoré sa inak dosť ťažko nakupujú...)
Igy
18.02.08,15:47
Po minulorocnych skusenostiach s vlastnou svadbou mozem len odporucit. Saty dovez zo zahranicia (USA), najdi si dobru krajcirku ktora ti ich upravy na konkretnu osobu. Doplnkovy tovar ako bol spomenuty vyssie urcite len prospeje. Najlepsie zohnat saty ktore su trendy. Spravit konkurenta sucasnym znackovym salonom a stlacit trochu cenu dole, to potesi kazdu cerstvu nevestu. K tomu skus este postupne pripojit kontakty na sluzby ako je kamera, foto, DJ, starejsi a pod. Mozno ked sa s nimi spojis a dohodnes ze im budes dohadzovat klientov, tak ti daju lepesiu cenu co mozes pouzit ako svoju reklamu. U nas moderne svadobne saty za ferovu cenu a navyse zlavy na ostatne sluzby ktore inde nedostanete. Nieco ako vsetko pod jednou strechou.
A pokial ide o lokalitu. Nevesty su ochotne za satamy precestovat aj pol slovenska...