archie
27.01.08,10:16
mam problem pri spustani hry NBA Live 07.Hra je nainstalovana a v kolonke technical suport stale pise problem s display device a display driver,pritom vlastnim graficku kartu nvidia 7300GS co by malo stacit podla toho co je napisane ku hre,pokial sa ale nemylim.Co sa tyka hier mam takyto problem prvy raz...moze mi prosim niekto poradit?
Ľuboslav
27.01.08,11:09
mam problem pri spustani hry NBA Live 07.Hra je nainstalovana a v kolonke technical suport stale pise problem s display device a display driver,pritom vlastnim graficku kartu nvidia 7300GS co by malo stacit podla toho co je napisane ku hre,pokial sa ale nemylim.Co sa tyka hier mam takyto problem prvy raz...moze mi prosim niekto poradit?

skusit naistalovat inu verziu ovladacov - ta najnovsia nemusi byt najlepsia (nema vychytane muchy, stasie karty skor spomaluje), pozriet verziu v pocitaci nainstalovanych directx, niektore hry pouzivaju na prehravanie zvukov kodeky z win media player (acm...)
archie
27.01.08,20:18
je teda mozne ze problem je len v tom ze nemam windows media player?Pretoze ovladac ku grafickej karte mam nainstalovany z instalacneho cedecka ku karte a aj ked som skusal inu verziu ovladacov nezabralo to.Hra sa nespusti,display ostane tmavy a v spravcovi uloh je potom napisane neodpoveda.Spustene je len intel audio studio
Ľuboslav
28.01.08,10:27
je teda mozne ze problem je len v tom ze nemam windows media player?Pretoze ovladac ku grafickej karte mam nainstalovany z instalacneho cedecka ku karte a aj ked som skusal inu verziu ovladacov nezabralo to.Hra sa nespusti,display ostane tmavy a v spravcovi uloh je potom napisane neodpoveda.Spustene je len intel audio studio

wmp respektive kodeky s nim instalovane by s takto popisanym problemom nemal mat nic spolocne - to by nesiel zvuk alebo by hra obcas padla. ak nejde obraz tak by som sa skor zameral na tu verziu naistalovanych ovladacov ku grafickej karte, directx pripadne ci sa nahodou hra nesnazi spustit v rozliseni ktore crt/lcd nepodporuje.

ale problem moze byt aj inde - teraz som si spomenul ze jednemu znamemu pred par rokmi nieco podobne robil warcraft 3 a nakoniec sa ukazalo ze chyba bola v pametiach - takze babo rad...
archie
05.02.08,20:45
uz viem kde je problem...graficka karta aj ovladace su v poriadku stacilo len prepnut klavesnicu na anglicku a hned to slape.Taka malickost.Ale aj tak dakujem za rady
Katabaticky
05.02.08,20:48
:eek: sk/en ?

to preco mohlo teoreticky? toto mi niekto vysvetli?

pardon za offtopic...
RendezVouz
05.02.08,21:02
Tam môže byť najskôr problém len v grafickej karte.Možno, že na túto hru ti nestačí.;)