Jajlinka
27.01.08,13:43
ahojte:), nema niekto skusenosti s kozmetikou Avene? Bola som totiz u kozmeticky a tam ma osetrila s pripravkami Avene, a mi ich aj samozrejme odporucala, ta kozmetika nie je lacna..
Ked treba odlicovacie mlieko, pletovu vodu a hydratacny krem.Budem mat 24 rokov, a na tvari sa mi tvoria skôr take vodnate pupence,ktore obcas aj bolia :(. a obcas scervenaju.
Zevraj mam zmiesanu az citlivu plet, tak mi aspon kozmeticka povedala.Ale obcas je aj dost mastna..hlavne rano, samozrejme sa staram o plet, momentalne mam pripravky Nivea.
Rada by som teda vedela ake mate skusenosti s kozmetikou Avene.
Dakujem.
33andrea
20.02.08,08:56
Ahoj,

nemam sice skusenosti s kozmetikou Avene,
ale na Tvojom mieste by som zatial "nevyhadzovala" peniaze na drahu kozmetiku. Neporadim Ti nic nove, ale najskor skus upravit celkovy rezim / zdrava vyziva, pohyb, spanok, dusevna hygiena/ Ja osobne som totiz presvedcena, ze plet treba najskor liecit z vnutra. Stav pleti moze signalizovat nejaky vnutorny problem /chyba-ju Ti nejaky vitamin,..., prip. ochorenie organu,.zapaly,.../ Je toho dost, co ovplyvnuje stav pleti. Ak mas zmiesanu plet a nejake vyrazky- skus sa opatrne naparit nad rumancekom, uvidis ako to na plet zaposobi....pripadne z ludovych receptov skus postihnute miesta natriet medom- taku medovu masku...vitamni b-komplex- dobry na plet, vlasy, .. popozeraj nejake info. cez internet, trebars pouzi google..tam najdes vela info. A z kozmetickych pripravkov, ak nivea nevyhovuje zacni lacnejsimi. To je vsak len moj nazor.
Drzim palce.:)
lorelei
20.02.08,09:02
Ja som kedysi tiez mala kozmetiku Avene - mozem povedat,ze je dobra. Tiez som mala problemy s pletou - mam citlivu a aj zmiesanu vtedy. Ale je dost draha na bezne denne pouzivanie. Inak skusila by som aj rady od 33andrea, co urcite pomaha ako prve.
01domi
28.02.08,18:07
Kozmetiku Avene pouzivam uz asi rok. Velmi mi pomohla na akne (rada cleanece) a pouzivala som aj nejake kremy, ked som mala problemy so znamienkom. Dermatologicka mi odporucila kupit si aj termalnu vodu (stoji cca. 350 Sk). Termalna voda sa da pouzit pri roznych problemoch s citlivostou pleti a pomaha aj v lete, ked sa spalis na slnku :). Samozrejme, okrem toho treba trosku zmenit aj zivotospravu. Najdolezitejsie je dodrziavat pitny rezim (cim viac, tym lepsie), pretoze tym sa najlepsie cisti organizmus.

Kazdopadne, ja mam s kozmetikou Avene velmi dobre skusenosti.
nati22
16.04.08,09:10
Ja používam kozmetiku Avene už 3 roky. Som s ňou maximálne spokojná, lebo mám alergickú až netolerantnú pokožku. Mala som neuveriteľné problémy s pokožkou. Kozmetiku Nivea by som určite nedoporučila nikomu kto má problémy s pokožkou, lebo je parfémovaná. Kozmetika Avene nie je parfémovaná a mne osobne vyhovuje. Len tá cena by mohla byť prijateľnejšia. Jeden krém stojí 600,- SKK
danru
10.06.08,09:08
ako je avene draha tak je aj dobra, ale najskor by som skusila zmenit jedalny listok a hlavne skontrolovat zuby a traviaci trakt ci je vsetko v poriadku...........a vela zeleneho caju bez cukru
Mirka xxxjdsia
05.12.08,14:34
Presne tak, avene kozmetika je neparfemovana a teda je setrna k pleti. Ja kozmetiku pouzivam uz asi rok a pol a som s nou spokojna. Je sice draha, ale co nie je ? za drahe topanky tasky zaplatite bez problemov, ale za starostlivost o plet nie? :) ..
Yena
25.02.09,21:23
Ahojte, aj ja mozem potvrdit, ze Avene je naozaj kvalitna kozmetika. Mam zmiesanu a citlivu plet, ktora prudko reaguje na zmeny pocasia. Roky som nemohla pouzivat ziadny krem, hned som sa vyhadzala s Avene tento problem nemam. A este taka babska rada - na plet ma neskutocny ucinok aj oplachovanie vyluhom cierneho caju. Kazdy vecer po vycisteni pleti si treba umyt tvar ciernym cajom a uz neoplachovat, iba jemne osusit. Poradil mi to kozny lekar.
myara
08.04.09,18:06
ja tiez pouzivam Avene cca rok, ale len krem antirougers, rozhodne je lepsia ako bezna kozmetika, ale momentalne som presla na Biodermu, hlavne na cistenie pleti, a ta sa mi zda este lepsia, ale je rovnako draha ako Avene, nastastie sme boli v Madarsku, a tam som si kupila 3 vyrobky, kazdy bol cca o 100 skk lacnejsi, a dokonca mali akciu, kup 3, zaplat za 2
Evelli
22.05.11,08:31
ahojte:), nema niekto skusenosti s kozmetikou Avene? Bola som totiz u kozmeticky a tam ma osetrila s pripravkami Avene, a mi ich aj samozrejme odporucala, ta kozmetika nie je lacna..
Ked treba odlicovacie mlieko, pletovu vodu a hydratacny krem.Budem mat 24 rokov, a na tvari sa mi tvoria skôr take vodnate pupence,ktore obcas aj bolia :(. a obcas scervenaju.
Zevraj mam zmiesanu az citlivu plet, tak mi aspon kozmeticka povedala.Ale obcas je aj dost mastna..hlavne rano, samozrejme sa staram o plet, momentalne mam pripravky Nivea.
Rada by som teda vedela ake mate skusenosti s kozmetikou Avene.
Dakujem.
ahoj, mám skúsenosť s krémom na tvár melascreen /kozmetika avene/, odporúčala mi ho dermatologička v lekárni Korzo, môžem povedať, že je to totálne klamstvo, krém má ochranný faktor 50 a má zabrániť pigmentovým škvrnám, po mesiaci aplikácie som taká hnedá a škvrny mám rovnaké, ako keby som používala lacný krém bez faktora, a to mám skúsenosti aj s inou kozmetikou napr. bioderma, la roche- posey,
vlasta0707
08.06.11,12:22
Ahojte, aj ja používam Avene kozmetiku a som s ňou veľmi spokojná a Melascreen nie je Avene. Ja ho používam od marca a nemám ani jednu škvrnu neviem či si dodržala dávkovanie, tam so ho dáva až 5 dávok. A na škvrny nestačí iba ráno 50 a opekať sa. Skús od Avene 50 makeup je super a vyživuj pleť na večer, keď používaš dobrú kozmetiku tvár je odolnejšia
Petranal
05.01.17,09:33
Ahoj, ja sice nemam skusenosti so spomenutou kozmetikou ale pouzivam prirodnu kozmetiku Pevonia Botanica, ktora je vhodna na kazdy typ pleti a hlavne na citlivu kedze ma vysoko ucinne prirodne zlozky. Kozmetika je velmi dostupna. Ja ju pouzivam uz dost dlho a som snou velmi spokojna plet mam po nej peknu a bez akne. :)