Sven
27.01.08,15:08
Ahoj poraďáci, chcel by som od vás poradiť, resp. som zvedavý na Váš názor v týchto "špecifických" prípadoch platieb fyzickým osobám:
1. FO dodala tovar v roku 2007 v sume 150tis. Sk, avšak v hotovosti jej bolo vyplatené iba 50tis., zvyšok bol platený prevodom. Na tento prípad sa vzťahuje oznamovacia povinnosť podľa §32 zák. 511/1992?
2. FO dodala tovar v roku 2007 v sume 150tis. Sk, platba bola uskutočnená priamym vkladom hotovosti na bežný účet FO v banke. Na tento prípad sa vzťahuje oznamovacia povinnosť podľa §32 zák. 511/1992?

Vopred ďakujem za Vaše postrehy.
Johanka
27.01.08,15:11
Ahoj poraďáci, chcel by som od vás poradiť, resp. som zvedavý na Váš názor v týchto "špecifických" prípadoch platieb fyzickým osobám:
1. FO dodala tovar v roku 2007 v sume 150tis. Sk, avšak v hotovosti jej bolo vyplatené iba 50tis., zvyšok bol platený prevodom. Na tento prípad sa vzťahuje oznamovacia povinnosť podľa §32 zák. 511/1992?
2. FO dodala tovar v roku 2007 v sume 150tis. Sk, platba bola uskutočnená priamym vkladom hotovosti na bežný účet FO v banke. Na tento prípad sa vzťahuje oznamovacia povinnosť podľa §32 zák. 511/1992?

Vopred ďakujem za Vaše postrehy.
Ani jeden prípad nepodlieha oznamovacej povinnosti .
Sven
27.01.08,16:55
Ďakujem za promptnú odpoveď