mkascak
27.01.08,16:26
ahojte vsetci poradcovia mam mensi problem z internetom.na internete surfujem cez explorer,a nejde mi vobec stahovat programi an nic ine.nevie niekto nahodou co moze byt za chyba.
Zita5
27.01.08,15:38
Ja som po minulo týždňovom probléme musela nainštalovať prehliadač MOZILLA FIREFOX, nakoľko cez explorer absolútne napríklad nemôžem ísť na Poradu.
A ten som ozaj používala 3 roky na notbooku a teraz robí problém .Tiež by ma zaujímalo prečo to robí problém .Nie som v tomto odborník a ťažko sa mi aj k tomu vyjadruje .
Ninna
27.01.08,15:40
ahojte vsetci poradcovia mam mensi problem z internetom.na internete surfujem cez explorer,a nejde mi vobec stahovat programi an nic ine.nevie niekto nahodou co moze byt za chyba.
Mne sa to stalo včera taký čudný prst sa mi tam zobrazoval.
mkascak
27.01.08,15:46
ale ja som skusal napriklad stahovat program ares a vobec mi to nefunguje ani mi to nestahuje.predtym som mal nainstalovanu operu ale aj tak mi to blblo.tak som sa vratil ku explorer a teraz mi nejde nic.stranky mozem pozerat ale niekedy mi nechce otvorit ani podstranku.
JohnSo
27.01.08,18:02
Tieto veci maju zvacsa na svedomi skripty a plug-iny beziace na strankach ktore navstevujete. Isto sa Vam uz stalo ze stranka ktoru ste navstivili sa svojvolne nastavila ako domovska, alebo pozmenila vzhlad ci funkcnost prehliadaca. Ostatne prehliadace mozilla, opera a pod. su trocha imunnejisie a teda menej nachylne k takemuto "utoku" z Webu. Niektore stranky vam "doporucuju" pre spravne zobrazovanie atd. nainstalovat tieto zasuvne moduly, ktore Vam pozmenia Vas IE, niekedy az tak ze je uz nepouzitelny alebo Vas otravuju rozne vyskakovacie okna, zvuky, samovolne navstevy urcitych stranok a reklam... je toho vela. Preto ak mozem poradit, podobne instalovanie a stahovanie tychto modulov zruste ak si nieste isty co stahujete a instalujete, rovnako si prejdite nastavenia IE a zaskrtnite si policka na zvysenu ochranu a upozornovanie na stahovanie a aktivity roznych skriptov a modulov. Niekdy pomoze aj preinstalovanie IE a stiahnutie aktualizacii, aby sa navratila funkcnost prehliadaca.
tornads
11.06.15,10:47
ja doporucujem nainstalovat prehliadac google chrome, a podla mna lepsi ani nenajdes
marjankaj
11.06.15,10:52
Tak toto je kvalita. A vtedy ten google chrome aj existoval?
http://sk.wikipedia.org/wiki/Google_Chrome

História[upraviť | upraviť zdroj]
Prvá oficiálna beta verzia pre systém Microsoft Windows bola vydaná 20. septembra 2008 a to vo 43 jazykoch vrátane slovenčiny.
tornads
11.06.15,10:56
prepac nevidel som kedy bola otazka polozena
marjankaj
11.06.15,11:01
Tvoj prehliadač to nezobrazuje?:eek:
Ale je fajn, že sa snažíš poradiť ako najlepšie vieš.:D
tornads
11.06.15,11:08
ale zobrazuje len som si to nevsimal
misoft
11.06.15,14:23
Mimochodom - G.Chrome - kvalitný síce je, ale je veľký žrút pamäte.
Každá otvorená stránka v prehliadač = nový otvorený proces chrome.exe! Takže 10 stránok = 10 otvorených procesov! Kažný proces si zoberie z operačnej pamäte svoj diel (odhad na proces 25000 kB - 10 procesov = 250000kB). Naproti tomu FF si berie síce okolo 250000kB - ale drží sa pri tejto hodnote i pri otvorení viacerých stránok - jednoducho neaktívne nenačítava priebežne, len pri aktivácii - využíva cookies - načítanie je dosť rýchle).

Takže veta "podla mna lepsi ani nenajdes " - síce tvoj názor, ale nie je to úplná pravda.