Anairda
28.01.08,14:11
Dobrý deň, ešte stále platí, že Pri kúpe auta M1 na leasing sa DPH účtuje v JÚ ako VOZD aj keď kupec nie je platcom DPH?
Milan Benka
28.01.08,15:31
Dobrý deň, ešte stále platí, že Pri kúpe auta M1 na leasing sa DPH účtuje v JÚ ako VOZD aj keď kupec nie je platcom DPH?

Stále to platí. Vyplýva to z §25/6 zák. 595/2003 Zz .