misomiso
28.01.08,13:27
Ako vo Vista basic vypnut ten zvuk, ktory sa prehrava pri spusteni pocitaca? Vo "zvuky" sa to vobec neda najst, su tam rozne zvuky ale tento tam nefiguruje. Teda ja mam angl. verziu, ale tolko snad po angl viem, aby som to spoznal.
rickman
28.01.08,14:56
Start - Settings - Control Panel - Sound - karta Sounds - fajka Play Windows Startup sound

http://img402.imageshack.us/img402/5029/97625314qg0.jpg
misomiso
28.01.08,15:56
Ale ved presne tam som bol. Su tam vsetky mozne zvuky, iba ten, pri spustani kompu tam nikde nespominaju, teda sa neda ani vypnut !!
luigi72
28.01.08,16:05
Ale ved presne tam som bol. Su tam vsetky mozne zvuky, iba ten, pri spustani kompu tam nikde nespominaju, teda sa neda ani vypnut !!

Start - Settings - Control Panel - Sound - karta Sounds - fajka Play Windows Startup sound

(Play Windows Startup sound - prehraj zvuk spustenia Windows)

slovensky: Ak tam nebude tá fajka (t.j. klikneš na fajku, ktorá v zápätí zmizne) nebude sa prehrávať zvuk pri spustení počítača. :)
misomiso
29.01.08,11:58
Aha . diky, to ma nenapadlo, ze uplne vsetky zvuky budu v ramci jedneho zoznamu a specialne jeden daju amici extra pod to.
andreaS
07.07.08,12:09
tak ked ine zahady, tak napisem tu svoju :)

som uz naucena pracovat v XP-cku s obrazkami cez prieskumnika a tu ked si zvolim typ zobrazenia na "miniatury" tak vidim vsetky ulozene obrazky v nadhlade, lenze vo VISTA to za ten svet neviem najst, aby mi aj tu zobrazovalo obrazky v miniaturach (je tam mala ikona, velka ikona, dlazdice, zoznam a este dake ine, skusila som vsetko ale bez vysledku).

Je tu niekto kto by mi vedel poradit ci to vobec vo VISTA ide a ak ano, tak ako na to :)

dakujem :)
andreaS
20.02.09,12:05
nikto nevie poradit ako dat zobrazenie miniatur v prieskumnikovi vo Viste?
domenico.office
20.02.09,13:29
Ukážka z mojej Visty: Funguje to, ako v starom dobrom XP-čku. skús sem dať obrázok.
andreaS
20.02.09,14:26
takto to mam ja (windows vista home basic)
ivoovi
20.02.09,15:17
takto to mam ja (windows vista home basic)
Skus sa mrknut ako mas nastavene toto, nema to byt zafajknute. Usporiadat->Moznosti zlozky->Zobrazenie
Ak nepomoze toto tak neviem..mozno ,ze nejaky tuningovy nastroj to rozhodil..
andreaS
20.02.09,15:24
umenie bolo najst tuto samotnu tabulku... ale huraaaaaaa podarilo sa!!!!!

velka vdaka! ocenujem :)
ivoovi
24.02.09,19:43
umenie bolo najst tuto samotnu tabulku... ale huraaaaaaa podarilo sa!!!!!

velka vdaka! ocenujem :)

Rado sa stalo :)