pkapusta
28.01.08,22:39
Chystame sa tento rok do chorvatska. Ideme 2 rodiny s malymi detmi. Hladame vhodne plaze pre deti.Pocul som o Omisi - Duče.Ale je tam magistrala a niektory hovoria ze to bolo hrozne. Neviete poradit vhodne plaze a popripade aj kontakt na apartmany.
STRELEC
28.01.08,21:45
Skúsim prilepiť foto vizitky, kde sme boli predminulý rok na druhú časť pobytu. Prvá časť mala svoje čaro (predplatená strava a tak), ale druhá sa nám páčila oveľa viac.
STRELEC
28.01.08,21:54
Prikladám tú vizitku. Je na nej dom v ktorom sme bývali. Blízko je uzučká pláž bez ježkov a aj s miestami postupného poklesu dna. O niečo tichšie ako prudko ukričané najväčšie strediská. Blízko dedinský prístav (malý, sympatický). žiadna špina v mori. Čiastočne zachované miestne tradície..... Tá večerná zábava na fotke nie je pre turistov. To bola ich, pre seba. + víno, +rôzni speváci ... hlavne atmosféra.
Môžem pripojiť aj fotky zvnútra. Vychádzka pešo - do centra hluku a zábavy, obchodov a kde-čoho.

Čo sa týka auta: preprava až taký problém nie je, ale klíma v aute sa rozhodne využije. Veľká časť cesty = dialnice. Pri pobreží je obrovský problém s parkovaním. Pri tejto vilke (aj zvnútra je pekná - v r. 2005 rekonštruovaná, plne vybavená - varenie, chladenie, sociálky ) je parkovanie vo dvore pod stromami = tieň!!
Na balkóne pri okne vpravo celkom hore (=dvojizbový byt) chýba slnečník. Bol to môj "stacionár".
BOND
29.01.08,05:31
Odporúčam Zadar časť Borik, piesočnatá pláž, borovicový les ,kolotoče .
petmar
29.01.08,15:58
Boli sme v Omiši-Duče vlani, mám zmiešané pocity. Pláž výborná, piesčitá, sklon do mora pozvoľný, pre deti fajn, ubytovanie výborné, aj okolité stavby ako nové, len ako hovoríš, medzi morom a vilami je "magistrála" t.j. úzka cesta, ktoru ide celá doprava ďalej na juh až do Dubrovníka. Deti v žiadnom prípade nemôžu ísť samé napr. od mora do ubytovne. Niekedy sú tam zápchy. V noci bolo počuť hluk, hlavne v 1. rade, kde sme boli aj my. Ale aj tak sme si o týždeň prikúpili, bol som prekvapený, ako lacno a koľko vlastne berú naše cestovky. V prípade záujmu poskytnem kontakt. Pekné prechádzky peši, autobusom, lepšie autom, do Omišu, Splitu, okolia, natáčal sa tam pri rieke Cetine Winnetou. Všetko potrebné dostať kúpiť . A.T.Ď. Ale ak už urobili ďalší úsek diaľnice na Dubrovník, bude dobre, boli sme obkukávať a už pracovali až niekde pri Baške Vode...
pudlica
30.01.08,07:33
skus: apartmani-hrvatska.com
uz par rokov sa nam tu podarilo najst dobru dovolenku
Krakonoš
04.02.08,12:08
My sa tento rok chystáme s deťmi do Lanterny, pri Poreči.
Nemáte s tým niekto skúsenosti?