Olice
29.01.08,06:17
Vyskúšajte...
šebka
29.01.08,06:54
Ďakujeme, je to super, len začať variť...
Katuľka
29.01.08,07:22
čavte poraďaci, nemôžem otvoriť priložený súbor napr. na receptíky na kur. mäso. Som zaregistrovaná. Katuľka
Olice
29.01.08,07:28
čavte poraďaci, nemôžem otvoriť priložený súbor napr. na receptíky na kur. mäso. Som zaregistrovaná. Katuľka

mimotemyAk Ti nejde otvoriť takýto súbor, tento konkrétny je vo Worde, tak skús kliknúť
na súbor pravou stranou myšky a daj uložiť napríklad na plochu a potom skús otvoriť.
Katuľka
30.01.08,07:27
Vďaka za radu, vidno recepty som si vytlačila, vyzerajú byť vyborné, keď ich vyskúšam ozvem sa. Katuľka
Praktik Market
30.01.08,08:38
Super recepty
beba13
30.01.08,15:05
No mne to nejde pretože nemám načo kliknúť je tam len vyskúšajte...... a to je všetko žiadny súbor
lepka
30.01.08,15:13
Drahá vráť sa na začiatok tesne pred to čo ti píše iba vyskúšajte a tam nájdeš spinku na tú si klikni a budeš to vidieť:)
beba13
30.01.08,15:51
Drahá vráť sa na začiatok tesne pred to čo ti píše iba vyskúšajte a tam nájdeš spinku na tú si klikni a budeš to vidieť:)
Neviem či som slepá
beba13
30.01.08,15:53
Drahá vráť sa na začiatok tesne pred to čo ti píše iba vyskúšajte a tam nájdeš spinku na tú si klikni a budeš to vidieť:)
Dík už som to zbadala bolo to v pravom dolnom rohu
anklar
30.01.08,16:40
Olice, škoda, že ťa nemôžem oceniť. Aspoň takto teda: vysoko oceňujem!
A tá navigácia, aj s obrázkovým sprievodom ... no teda, si naozaj perfektná! Ďakujem.
subard
30.01.08,18:29
V prilohe Kurca 214x dobru chut
otázka
30.01.08,19:31
V prilohe Kurca 214x dobru chut
Veľká škoda :mee:, toto by si bod zaslúžilo.
subard
31.01.08,09:24
Ďakujem Drak tak ho oceň
Bastian
31.01.08,09:32
Vyskúšajte...
Fakt to je pekné a zaujímavé. Už to len začať piecť. To si Ty dala dokopy?
Vďaka Ti :)
VladoaKatka
31.01.08,10:11
Super recepty, každý si vyberie. Asi v sobotu niečo z toho skúsim.

mimotemy aspoň tu miekto poradí, čo ukuchtiť, od mojej polovičky dostávam odpoveď: však niečo dobré sprav, a keď sa rozhodnem, tak zase...a čo ja viem, niečo iné... tak teraz bude INÉ:---
Olice
31.01.08,10:18
Olice, škoda, že ťa nemôžem oceniť. Aspoň takto teda: vysoko oceňujem!
A tá navigácia, aj s obrázkovým sprievodom ... no teda, si naozaj perfektná! Ďakujem.


Fakt to je pekné a zaujímavé. Už to len začať piecť. To si Ty dala dokopy?
Vďaka Ti :)

Vy ste zlatí :), ale to počítačové spracovanie nie je moje dielo, takže tá chvála by mala smerovať niekde inde, len sama neviem presne komu, pretože som to dostala mailom od priateľky a keďže sa mi to zdalo tiež zaujímavé tak som vám to posunula. Ale teším sa, že ste sa inšpirovali. Tak sa potom pochválte, ktoré jedlo vám chutilo najviac. Ja vyskúšam ako prvé to s tou mozarelou a paradajkami. Bastian a už ti nezostáva nič iné, len prekvapiť manželku, určite sa poteší;)
Bastian
31.01.08,10:33
Vy ste zlatí :), ale to počítačové spracovanie nie je moje dielo, takže tá chvála by mala smerovať niekde inde, len sama neviem presne komu, pretože som to dostala mailom od priateľky a keďže sa mi to zdalo tiež zaujímavé tak som vám to posunula. Ale teším sa, že ste sa inšpirovali. Tak sa potom pochválte, ktoré jedlo vám chutilo najviac. Ja vyskúšam ako prvé to s tou mozarelou a paradajkami. Bastian a už ti nezostáva nič iné, len prekvapiť manželku, určite sa poteší;)
V kuchyni rád experimentujem - hlavne s mäsom... ale priznám sa už dlho som nič neukuchtil. Momentálne prerábame kuchyňu, ale keď ju dokončím, tak sa hneď do niečoho pustím. Potom napíšem ako to dopadlo.
anklar
31.01.08,11:28
Vy ste zlatí :), ale to počítačové spracovanie nie je moje dielo, takže tá chvála by mala smerovať niekde inde, len sama neviem presne komu, pretože som to dostala mailom od priateľky a keďže sa mi to zdalo tiež zaujímavé tak som vám to posunula. Ale teším sa, že ste sa inšpirovali. Tak sa potom pochválte, ktoré jedlo vám chutilo najviac. Ja vyskúšam ako prvé to s tou mozarelou a paradajkami. Bastian a už ti nezostáva nič iné, len prekvapiť manželku, určite sa poteší;)
Patrí ti chvála, Olice, lebo si na nás myslela.:)
subard
31.01.08,18:19
Tak so este nasiel nieco vyskusajte a este raz dobru chut
mate to v prilohe:):D
anklar
01.02.08,13:24
Tak so este nasiel nieco vyskusajte a este raz dobru chut
mate to v prilohe:):D
Chválim:).
sonusik
01.02.08,13:51
tie kuracie prsia s kari a smotanou vyskúšam.Bodli by už teraz som hladná
petovsan
01.02.08,22:43
Tiež pridám vyskúšaný recept, "testujúcou komisiou" ohodnotený známkou 1*:

Kuracie prsia v jogurte

Ingrediencie:
500g kuracích pŕs, 1-2 tégliky bieleho jogurtu, 1 citrón, olivový olej, 100g parmezánu, 150g strúhanky, 2 lyžice posekanej petržlenovej vňate, mleté čierne korenie, soľ, olej na vymastenie pekáča a pokvapkanie mäsa

Postup:
Deň vopred zmiešame jogurt, šťavu z 1/2 citróna a 1-2 lyžice oliv. oleja a do tejto marinády uložíme umyté rezne min na 5-8 hodín, najlepšie na noc.
V miske zmiešame postrúhaný syr, posekanú petržlenovú vňať a strúhanku. Mäso vyberieme z jogurtovej zmesi, obalíme v syrovo-strúhankovej zmesi a poukladáme na vymastený pekáč (alebo bez vymastenia na pečiaci papier). Takto pripravené mäso pokropíme olejom a 10-15 minút pečieme v rúre vyhriatej na 180°C do zlatista. Podávame so zemiakovou kašou a zeleninovým šalátom.
Olice
02.02.08,08:02
Tiež pridám vyskúšaný recept, "testujúcou komisiou" ohodnotený známkou 1*:

Kuracie prsia v jogurte

Ingrediencie:
500g kuracích pŕs, 1-2 tégliky bieleho jogurtu, 1 citrón, olivový olej, 100g parmezánu, 150g strúhanky, 2 lyžice posekanej petržlenovej vňate, mleté čierne korenie, soľ, olej na vymastenie pekáča a pokvapkanie mäsa

Postup:
Deň vopred zmiešame jogurt, šťavu z 1/2 citróna a 1-2 lyžice oliv. oleja a do tejto marinády uložíme umyté rezne min na 5-8 hodín, najlepšie na noc.
V miske zmiešame postrúhaný syr, posekanú petržlenovú vňať a strúhanku. Mäso vyberieme z jogurtovej zmesi, obalíme v syrovo-strúhankovej zmesi a poukladáme na vymastený pekáč (alebo bez vymastenia na pečiaci papier). Takto pripravené mäso pokropíme olejom a 10-15 minút pečieme v rúre vyhriatej na 180°C do zlatista. Podávame so zemiakovou kašou a zeleninovým šalátom.
Vyzerá to zaujímavo http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif:)