Lienočka
29.01.08,08:41
Ahojte, potrebovala by som poradiť. Dve firmy medzi sebou potrebujú uzavrieť nejaký tip obchodnej zmluvy, na základe ktorej jedna firma bude platiť inej časť zo svojich výnosov. Ide o to že jedna firma niečo vyvinula-nejaký výrobok a druhá firma to bude vyrábať. Časť z tejto výroby-zo zisku bude uhrádzať firme ktorá to vyvinula. Mne sa zda že je to skôr otazka pre právnikov, ale viete ako to chodi...... Ďakujem
qwe
10.03.08,10:03
Zdravim....Dostal som ponuku od jednej xxx firmy ...Zial s tou firmou nemam moc dobre skusenosti a preto hej moc nedvoverujem...Potrebujem vyrobit tovar vo vedsej seriovosti ...Pri vopred dohodnutej realizacie im dam nase obchodne podmienky ktore mi podpisu ze suhlasia + zakazkovy list kde bude uvedena seriovost zakazky atd...Tam sa tiez podpisu ...Chcel by som sa Vas spytat bude to stacit aby som bol isteny...? Ci spravit este aj zmluvu o dielo?


Dakujem Vam

QWE
qwe
10.03.08,13:39
nik nepomoze?
Danila
10.03.08,14:18
nik nepomoze?V každom prípade obchodnú zmluvu. Ale píšeš, že odberateľovi nedôveruješ. Tak či budeš istený, zistíš až keď obdržíš peniaze za dodávku.:)
qwe
10.03.08,17:25
hehe Dakujem Danila