renata77
29.01.08,08:29
Dobrý deň prajem! Mám taký špecifický problém. Potrebovala by som zistiť aké tlačové úlohy sa vykonali na počítači napr. za včerajšok, či sa to dá zistiť, a vybrané tlačové úlohy znovu vytlačiť. Počítač ovládam na užívateľskej úrovni a s týmto nemám skúsenosti.
Ďakujem za pomoc.
hanelie
29.01.08,07:42
štart - dokumenty
tam sú zoradené posledné úkony, aj tlač aj prezeranie
Chobot
29.01.08,08:12
Dobrý deň prajem! Mám taký špecifický problém. Potrebovala by som zistiť aké tlačové úlohy sa vykonali na počítači napr. za včerajšok, či sa to dá zistiť, a vybrané tlačové úlohy znovu vytlačiť. Počítač ovládam na užívateľskej úrovni a s týmto nemám skúsenosti.
Ďakujem za pomoc.

Obávam sa, že také niečo vo Windowse ni je možné. Tlačové úlohy vo fronte sú zobrazované len pokiaľ nie sú vytlačené. História tlačových dokumentov sa myslím neuchováva.

To, čo uvádza hanelie je len zoznam naposledy otvorených dokumentov. Keď ale dokument z disku vymažeš, tak ho odtiaľ neotvoríš, vyhlási ti, že dokument sa nenašiel. A už vôbec nie je možné z nejakého zoznamu opätovne tlačiť. To nie je ako Internet Explorer, ktorý ukladá dočasné súbory a históriu otvorených stránok. Tlačiť sa dá len dokument, ktorý je aj skutočne uložený niekde v PC.
renata77
29.01.08,08:16
Vyhľadala som to podľa toho, ale mám taký problém, že v tom dokumente, bola urobená zmena, dokument bol vytlačení, ale tá zmena nebola uložená, a ja práve potrebujem ten dokument v tom formáte ako bol vytlačený.
Ďakujem
Chobot
29.01.08,08:26
Vyhľadala som to podľa toho, ale mám taký problém, že v tom dokumente, bola urobená zmena, dokument bol vytlačení, ale tá zmena nebola uložená, a ja práve potrebujem ten dokument v tom formáte ako bol vytlačený.
Ďakujem

To, čo som uviedol hore. To je len zoznam naposledy otvorených dokumentov, teda to sú odkazy, nie dočasné súbory, s ktorými by bolo možné pracovať.

Pokiaľ ste súbor neuložili, tak máte smolu.

Jedine ešte pozrieť v adresári:

C:\Documents and Settings\"MENO"\Local Settings\Temporary Internet Files\OLK22

či tam nie je uložená dočasná/záložná kópia dokumentu.