Inna
29.01.08,08:56
Ahojte, aké máte skúsenosti s Krosom a Pohodou? Výhody a nevýhody, poradíte pre ktorý sa rozhodnúť? Máte niekto aj negatívne skúsenosti s Krosom? O Pohode som si prečítala dnes v príspevkoch a dobrý pocit z nej nemám....
evae
29.01.08,08:01
to by aj mna zaujimalo, mam dve stavebne firmy na krku a chcem prejst z mrp na pohodu alebo kros ale tiez neviem co s tym :confused:
KvetkaK
29.01.08,08:05
Program POHODA nepoznám, ale začala som účtovať len nedávno v OMEGE a som s ňou zatiaľ spokojná hlavne s výstupnými zostavami a s rýchlym zapracovaním zmien do programu. Môže sa zdať zo začiatku náročný ale myslím že je to len sila zvyku, kým sa človek do toho dostane.
felama
29.01.08,08:13
Program POHODA nepoznám, ale začala som účtovať len nedávno v OMEGE a som s ňou zatiaľ spokojná hlavne s výstupnými zostavami a s rýchlym zapracovaním zmien do programu. Môže sa zdať zo začiatku náročný ale myslím že je to len sila zvyku, kým sa človek do toho dostane.
Ja robím v Omege, najťažšie je to prvotné nastavenie, ale prvé bezplatné školenie, ktoré ti dá návod ako čo nastaviť ,máš v cene programu. Ináč Omega je sklvelá, priateľka robí v Pohode, nedá sa s Omegou porovnať, je oveľa horšia.
jess
29.01.08,08:47
Robím v krosáckych programoch už 11 rokov a nikdy som nemala problém. Áno, začiatky sú ťažké, kým si človek zvykne, nahodí si počiatky a urobí si predkontácie...potom je to už "brnkačka". Ja som veľmi spokojná.
zuhl
29.01.08,08:53
Jedine Kros. Nikdy som nemala negatívnu skúsenosť a mám Alfu aj Omegu.
Ikan
29.01.08,09:49
Pripájam sa. Krosácke programy sú naozaj na veľmi dobrej úrovni a stíhajú aj všetky legislatívne zmeny. Vrele odporúčam.
evae
29.01.08,10:40
asi ste to rozhodli ale uff, uz viem preco je skolenie v cene :D som si stiahla demo a panecku.... no budem studovat :)
jess
29.01.08,10:48
Ak sa ti dá, určite choď na školenie....dá ti veľmi veľa. Bude sa ti lepšie začínať. Odporúčam !!!
Leora
29.01.08,11:11
Ja pracuem s ALFOU už 12 rokov. Som s ňou veľmi spokojná, vždy rýchlo a spoľahlivo reagujú na všetky zmeny a tlačové zostavy sú aktuálne. Keď som s ňou začínala ešte nerobili školiace ukážky, ale postupne sa dá prísť na všetky zmeny a vylepšenia, ktoré neustále vynovujú. Tiež som porovnávala rôzne programy, kým som sa rozhodla a naozaj neľutujem.
Zdenka 0705
29.01.08,11:36
Ja mám Pohodu už šiesty rok, som úplne spokojná. Ide o to, v akom rozsahu účtuješ. Mám jednoduché aj podvojné. Môžem porovnávať s mrp a softipom. Neporovnateľné! V prospech Pohody. Má všetko, čo potrebujem a účtovala som v nej aj 10 stredísk a rozlišovala náklady. Uzávierka jednoduch. Ja hovorím Pohoda.
zuzugali
30.01.08,19:13
Ja mám Pohodu už šiesty rok, som úplne spokojná. Ide o to, v akom rozsahu účtuješ. Mám jednoduché aj podvojné. Môžem porovnávať s mrp a softipom. Neporovnateľné! V prospech Pohody. Má všetko, čo potrebujem a účtovala som v nej aj 10 stredísk a rozlišovala náklady. Uzávierka jednoduch. Ja hovorím Pohoda.

Pripájam sa k Zdenkinmu názoru, tiež pracujem s POHODOU, učili sme sa s ňou robiť i na škole a odkedy s ňou pracujem už v "reálnom" živote, je to v pohode. Nemám s ňou problém. Nie je náročná na obsluhu, legislatívne zmeny sú do nej včas zapracované. Vediem v nej JÚ i PÚ. Dajú sa v nej viesť i sklady, mzdy, jazdy a majetok. Je to proste v POHODE :D
zuzugali
30.01.08,19:15
Ja mám Pohodu už šiesty rok, som úplne spokojná. Ide o to, v akom rozsahu účtuješ. Mám jednoduché aj podvojné. Môžem porovnávať s mrp a softipom. Neporovnateľné! V prospech Pohody. Má všetko, čo potrebujem a účtovala som v nej aj 10 stredísk a rozlišovala náklady. Uzávierka jednoduch. Ja hovorím Pohoda.

Pripájam sa k Zdenkinmu názoru, tiež pracujem s POHODOU, učili sme sa s ňou robiť i na škole a odkedy s ňou pracujem už v "reálnom" živote, je to v pohode. Nemám s ňou problém. Nie je náročná na obsluhu, legislatívne zmeny sú do nej včas zapracované. Vediem v nej JÚ i PÚ. Dajú sa v nej viesť i sklady, mzdy, jazdy a majetok. Je to proste v POHODE :D

A negatívne príspevky na POHODU, ktoré som si tiež prečítala, sa mi zdajú v niektorých prípadoch neoprávneným zlorečením na POHODU. Ja s ňou problémy nemám a verím, že je veľa užívateľov, ktorí sú s ňou spokojní. Je to len o zvyku. Prácu s ňou zvládne hravo i začiatočník v účtovníctve.
aviril
06.02.08,17:49
Ahojte. Ja som skúšala demo Pohoda - zdá sa mi jednoduchý a prehľadný a hlavne málo sa robí s myšou, väčšina cez klávesnicu, čo mi veľmi vyhovuje a je to rýchle.
Skúšala som aj demo Omega - na prvý pohľad som zostala zhrozená z toľkých nastavení a pri nahrávaní nového dokladu - strašne veľa okienok, nemala som z toho dobrý pocit. Vôbec som sa nevedela pohnúť bez toho, aby som nenahliadla do príručky. Potom som to nechala tak. Ja si asi vyberiem pohodu. Nehovorím, omega môže byť dobrá, je veľmi veľa pozitívnych ohlasov na ňu, ale sa mi zdá byť strašne komplikovaná a neviem, ako sa dá ovládať cez klávesnicu, vždy som musela klikať myškou.
Heleč
06.02.08,17:58
Je ťažké sa rozhodnúť... ale som za Omegu, nerobím tam síce dlho (len 2 roky) ale mám aj Alfu, Olym a Hypo. Hlavne zmeny sú vymkané, zlaté kočky na telefóne, môžem odporučiť.
Galinka
06.02.08,18:02
Pohodu nepoznám, na podvojné mám Omegu od Krosu. Keďže som na úvodnom školení nebola, začiatky boli naozaj veľmi ťažké. Ale teraz som veľmi spokojná.
SAIVI
06.02.08,18:19
pred pár rokmi som robila v Omege, ale len fakturáciu a je pravda že prvotne ponastavovanie bolo tažšie, ale potom to už bolo velmi lahké a bola som velmi spokojna. Vo firme kde pracujem nedávno zaviedli Pohodu, zatial som s nou nemala problémy, ale keby som sa mala rozhodnúť pre účtovnícky program a nemusela brať ohľad na jeho cenu tak by to bol softwer od fy. Kros....
waki
06.02.08,18:24
Ja zacinam uctovat v Omege, no kym som to nastavila, tak ma slak triafal, ale teraz mi to ide ako po masle... Je to ten typ co "urobi vsetko za teba"...