Pru
29.01.08,13:58
Je potrebné viesť napr. knihu faktúr aj v písomnej forme-klasicky zapisujem do kúpenej alebo stačí, keď mesačne alebo kvartálne tlačím k faktúram túto knihu z programu, alebo aj pokladničnú knihu, robila som to min.rok pre svoju kontrolu keď som začínala, ale teraz už nestíham aj v počítači aj ručne, dík
Zoltán Kovács
29.01.08,13:21
Je potrebné viesť napr. knihu faktúr aj v písomnej forme-klasicky zapisujem do kúpenej alebo stačí, keď mesačne alebo kvartálne tlačím k faktúram túto knihu z programu, alebo aj pokladničnú knihu, robila som to min.rok pre svoju kontrolu keď som začínala, ale teraz už nestíham aj v počítači aj ručne, dík

Prograomovo-technické vybavenie na vedenie účtovnej evidencie musí umožniť výstup v tlačenej forme. Teda nepotrebuješ súbežne zapisovať ručne, a aj do PC. Z PC vytlačiš, keď sa ohláši kontrola.
sybila3
29.01.08,13:30
ďakujem aj ja, mňa to tiež zaujímalo, lebo tých dokladov je strašne veľa, min. rok som to robila tiež pre svoju kontrolu. A pokladničnú knihu aj tak tlačím štvrťročne, keď robím inventúru, to by malo stačiť?