zuzik29
29.01.08,13:45
Ahojte,
chcela by som sa opýtať ci máte niekto skúsenosti so soklovým kurenim, najma od best-board. Co si o tom myslite? Ideme stavat nizkoenergeticku drevostavbu. Dakujem za názory a skúsenosti.
Martina Plajova
20.03.08,08:41
Aj ja mam zaujem o soklove kurenie best board som rad ze niesom jediny skusali ste uz aj nejake ine firmi? Ak by ste nieco zistili o inych firmach dajte prosim vediet.
petmar
21.03.08,09:56
http://www.e-filip.sk/Default.aspx?contentID=1261

Pozrite sa napr. tam alebo i inde na nete sú o tom články. Všetko má svoje výhody i nevýhody. Osobnú skúsenosť mám takú, keď som v jednom objekte zavŕtal vŕtačkou do múru /robil som siete PC/ a začala striekať teplá voda. Nikto z domácich nevedel čo to je a kde to zavrieť. Ale to vykurovanie tam bolo fajn, mali to v takých širokých stĺpoch. Nevýhoda stenového kúrenia je na 1. pohľad tá, že na tú vykurovanú stenu nesmie byť priložený žiadny nábytok. To pri podlahovom je viac miesta na výhrevnú plochu.
AndrejG
21.03.08,14:45
Mne sa to pozdava, pri rekonstrukcii to moze byt super vec, netreba vela burat a je to nenapadne, ale pri novostavbe, ked si clovek moze slobodne vybrat cokolvek, tam nie.