stastenko
29.01.08,20:45
prosím o radu, čo s novým gaučom, ktorý vŕzga
misomiso
29.01.08,19:54
Asi nic, budete si musiet najst ine vhodne miesto...
Kazu
29.01.08,20:10
Nám tak neprijemne vŕzalo operadlo na fotelke. S injekčnou striekačkou a ihlou som do spoju napchala toaletné mydlo.
Stanislav 1975
29.01.08,20:37
Asi nic, budete si musiet najst ine vhodne miesto...

Práčka ( najma keď práve žmýka), alebo kuchynská linka-sú celkom OK
Maruška54
29.01.08,21:03
Nám tak neprijemne vŕzalo operadlo na fotelke. S injekčnou striekačkou a ihlou som do spoju napchala toaletné mydlo.
Zuzka čakala som niečo originálnejšie...
Kazu
29.01.08,21:22
Máš pravdu :---, ale pre istotu som to robila, keď manžel nebol doma. Tomu by boli určite vŕzgali pánty a dostal by mydlo do huby. :D:D:D
tiny77
30.01.08,05:18
viem, ze hojdacie kreslo nie je gauc, ale skus pohladat v tejto teme nejaku uzitocnu radu ;)
http://www.porada.sk/t46523-hojdacie-kreslo-vazga-ako-das.html
LubicaN
30.01.08,05:37
...a čo konkrétne na tom gauči vŕzga? Môže byť zle uložený - myslím to tak, že stojí nakrivo, vtedy by som buď hľadala rovinu a umiestnila ho tam alebo čímsi vypodložila. Tiež môže byť, že vŕzgajú pružiny...s tým Ti ale neporadím... a ešte mi napadá: Keď sme my kúpili nový gauč. Detičky sa vytešovali, neustále vyťahovali ten "šuplíček s lôžkom", sedeli na ňom a tak pozerali telku...a asi po mesiaci sa zrazu "šuplíček" nedal zasunúť - stále vyskakoval naspäť. Tak sme gauč nadvihli...a našli sme tam taký obrovský kus molitanu, čo tam pravdepodobne dali kvôli preprave aby sa gauč nepoškodil... molitan sa uvoľnil a zavadzal. Skúste teda gauč nadvihnúť a pozrieť či tam tiež niečo nezavadzia...
borob
30.01.08,05:43
mne to robila postel tak som spoje strekol silikonovym sprejom odvtedy vsetko ok
Bastian
30.01.08,08:10
prosím o radu, čo s novým gaučom, ktorý vŕzga
Treba zistiť čo vŕzga - či je to kostra (rám) alebo matrac. Ak je to kostra, tak to treba spevniť. Horšie to je keď to je pod čalúnením (budete musieť aj šiť). Keď to je matrac s pružinami, tak skúste napraviť miesto (postláčaním), kde to vŕzga. Možno si len nejaká pružina musí nájsť svoje miesto...

Ja keď som bol prvý krát na návšteve u svokrovcov, tak som im opravil vŕzgajúci stôl. Na jednom mieste, keď si niekto položil ruky na stôl, tak to vŕzgalo. Problém bol v tom, že jedna časť stola bola mierne nad rámom a pri miernom tlaku to "pracovalo". Vložil som tam kúsok zo zápalky a odvtedy je pokoj. U svokry som zabodoval, lebo ich to už dlho otravovalo:D
ALDA
30.01.08,11:04
Nechcem uraziť, ale ja musím sledovať aj nosnosť gauča, postele ako aj veľkosť vane, ktorú si chcem zabudovať do kúpelne /to sa mi nepodarilo odhadnúť, tak sa iba sprchujem:D/ a pod.;)
daria29
30.01.08,20:20
no ja mam tiez ten problem.pred Vianociami som kupila sedacku, a obcas pocujem ze praskne pruzina, ked sa nahneme, alebo sa muz postavi,vahu mame normalnu,bola som v obchode ,hovorim ze mne tam nieco pukoce, predav.hovori ,co vam tam moze pukotat, povedala som ze to budem chvilku sledovat, a teraz tam idem reklamovat , som zvedava co vybav.este mi predav, povedala aby som natrela tie pruziny mydlom.
stastenko
06.02.08,09:51
Dakujem za rady. Ja som si nakoniec pomohla tak, ze som gauc vystuzila este tenkými dostickami pomedzi lamely a zatial je pokoj.
borbi
08.02.08,21:30
Máš pravdu :---, ale pre istotu som to robila, keď manžel nebol doma. Tomu by boli určite vŕzgali pánty a dostal by mydlo do huby. :D:D:D

no taky hlod som uz davno nepocul.super!!!
danushka
09.02.08,20:36
Veruže aj ja som sa zabavila...Inak sa divím, že sa táto téma nezvrhla na mrníček, úprimne povedané slovné spojenie ,,vŕzga nový gauč" zvádza k množstvám úvah:D
borbi
09.02.08,22:10
Veruže aj ja som sa zabavila...Inak sa divím, že sa táto téma nezvrhla na mrníček, úprimne povedané slovné spojenie ,,vŕzga nový gauč" zvádza k množstvám úvah:D

prepac neviem teraz mas na mysli uvahy typu "džiga džiga".
danushka
10.02.08,11:47
prepac neviem teraz mas na mysli uvahy typu "džiga džiga".
..no ,,džiga džiga" je asi v rómskom jazyku, ktorý ja neovládam...ale ak je to to, čo si myslím že je:D, tak presne také úvahy som mala na mysli;)

...úvahy ze života..., v takom prípade, prečo by ten gauč nemal vŕzgať...
...keď gauče dovŕzgajú, koniec s týmto svetom...