mary2322
29.01.08,23:18
Kto mi poradí..... nájsť na internete prácu pre môj prenajatý stroj?Neviem ako nato.Pomôžte..nešťastná Mary
Stanislav 1975
29.01.08,22:33
Fúha, ako čítam, tak čítam, ale neviem o čo v otázke ide,hmhm- akú prácu,pre aký stroj???
Akože fakt nechápem...
mary2322
30.01.08,19:00
Dakujem že si sa ozval,potrebujem najsť prácu pre kovoobrábacie stroje(fréza,sústrum)teda akým spôsobom to najsť,nenašiel som to ešte,ale asi len zle ľadám.Myslí,že niektoré podniky potrebujú dávať prácu menším firmám,ak nestačia plniť svoje zákazky.Ak poradíte ako nato budem veľmi happy...kujééém
pedrotur
31.01.08,23:14
pracoval som v kovovyrobe niekolko rokov ide podla toho ake su to stroje napr.frezka vertikalna alebo horizontalna manual alebo NC prip.CNC to iste aj sustruh dalej tocna dlzka,tocny priemer nad lozami,velkost prac. stola frezky atd.najprv musis vediet ake max. rozmery obrobkov dokazu robit a potom hladat podniky.nebudes predsa napriklad na cnc sustruhu robit nizko seriovu vyrobu a opacne.;)
Ali 33
01.02.08,08:44
www.123dopyt.sk www.industry.eu
mary2322
03.02.08,11:42
Samozrejme,že rozumiem tomu čo píšeš..nezoberiem si predsa obrábať koleso 1m priemer na 18 sústruh.....Dakujem ti ale potrebujem vedieť kde mám hľadať taký server,kde niektoré firmy priamo pýtajú či im niekto neobrobí to alebo ono..Chodiť s fľaškou pálenky až sa niektorý manažér zľutuje a dá mi pár biednych zákaziek až má odo mna pokoj....Myslím,že si pochopil o čo mi ide...Určite nie som jediný čo má takýto problém..Samozrejme nemám ešte kontakty,tie prídu časom..Som rád,že o takých veciach sa dá poradiť na internete..Dúfam,že toto médium ma nesklame.Dík ešte raz.Mary