JAJA11
30.01.08,10:03
Tak a zas tu máme vysvedčenie. Dávate odmenu za vysvedčenie? Ja beriem deti na slávnostnú večeru do reštaurácie, ale darčeky nedostanú. Vždy im hovorím, že sa učia pre seba. :rolleyes:
willma
30.01.08,09:16
mne to synátor uľahčuje, je rád, že mu vysvečko neobúcham o hlavu :D, ale minulý rok som veru aj bratove dcéry zobrala na zmrzlinový pohár, jedna ho dostala za odmenu a druhá na povzbudenie do ďalšieho šk. roku. A najkrajšiu odmenu som ale dostala ja v podobe povzdychu tej horšej žiačky "krstná, keby bola moja mama taká ako ty". :)
Ovena1
30.01.08,09:18
obed alebo večera v príjemnej reštaurácii
/stredoškoláci/
zanetth
30.01.08,09:26
Za dobré polročné vysvedčenie im kupujem nejakú maličkosť - čokoládu a pod., a na konci roka zvykneme ísť spolu celá rodina na obed do reštaurácie. To je pre deti myslím cennejšie ako nejaké hmotné dary, prípadne keď je nejaká príležitosť ísť niekam na jednodňový výlet zvykneme spojiť obed s výletom. Inak im tiež stále tvrdím, že sa učia pre seba.
beba13
30.01.08,15:40
No ja svojmu synovi nemusím hovoriť že sa učí pre seba on to hovorí stále mne, ked mu kážem aby sa išiel učiť, alebo ulohu písať. Tvrdí mi ja sa učím pre seba, hned si učivo vytriedi čo potrebuje vedieť a čo mu nebude treba teda podla neho zbytočnosti, tak čo už s ním.