zitkova
30.01.08,17:04
príjemné varenie
Reprografia
10.02.08,21:00
aj ja pripájam nejaké recepty. Mám rada také recepty, pri ktorých je postup aj znázornený. Zo súboru recetptyIII mám vyskúšanú nebeskú máňu a je naozaj nebeská...
damati
12.02.08,18:24
No tie recepty vyzerajú naozaj dobre, určite nejaké z nich vyskúšam :o mňam.
Nanina
13.02.08,10:03
Veď to sú recepty z MMB.Tam ich je naozaj kopu a veľa aj vynikajúcich.
Marína
13.02.08,11:57
Čo znamená skratka MMB?
Mimka7
13.02.08,12:46
mmb = mimibazár.sk, .cz
je ok dávať cudzie recepty ako medzi svoje vlastné? myslím, že na ne stačí dať len link, veď je to pracná robota dotyčnej osoby kým to nafotí.... bez urážky :)
alabut
14.02.08,10:30
Dnes je akehosi Valentina. Pretoze mam svoju carodejnicu rad, co sa da uklohnit z tychto surovin, ked pride vecer hladna ako tiger?: zemiaky s paprikou od vcera, chlieb sa pecie, trocha syra ala alabut, acidko, jogurt, bezne muky, vlocky, sol a cukor mam tiez, korenie a paprika sa najde.

S pozdravom.
baniz
23.02.08,15:04
Pridávam jednu dobrotu, ktorú som dnes piekla a už je z nej len polovica plechu.

GRÓFKIN JABLKOVÝ KOLÁČ

cesto
40 DKG polohrubá múka
15 DKG práškový cukor
1/2 balíček prášok do pečiva
1 vanilínový cukor
5 vajec

Cesto zamiesime s 5 žĺtkami ( bielka vyšľaháme na tuhý sneh s 1 ďalším vanilkovým cukrom a trochou kryštáľového cukru ). Zo zamieseného cesta oddelíme 1/3 a dáme do mrazáka.
2/3 cesta vyváľkáme a preložíme na vymastený a múkou vysypaný plech. Nevadí ak sa potrhá, dá sa dobre podokladať.
Na plnku:
1kg jabĺk ostrúhame, narajbeme, pridáme ďalší vanilkový cukor a trochu kr. cukru ( podľa chuti). Jablká preložíme na cesto, vyžmýkame prebytočnú šťavu. Na jablká natrieme sneh z bielkou. Vyberieme zvyšné cesto z mraziaka a na sneh ho narajbeme na rajbáku rovnomerne. Upečieme - vrch musí byť do zlatova.

A potom už len mňam. :---
baniz
23.02.08,15:14
A ešte jeden čo budem variť zajtra na obed.

Potrebujeme:
mäso - ľubovoľné ale musia sa dať nakrájať plátky
konzervu šampiňónov ( môžu byť aj čerstvé )
šunku, alebo šunkovú salámu
tvrdý syr
1 šľahačkovú smotanu

PRÍPRAVA: mäso nakrájame na plátky vyklepeme, osolíme, okoreníme. Poukladáme vedľa seba na vymastený pekáč, môžme aj riadne natesno. Na každý plátok dáme pár šampiňónov, prikryjeme šunkou a navrch plátok tvrdého syru. Toto všetko zalejeme smotanou a dáme do rúry zapiecť na 35 - 45 minút.
Podávame s ryžou a hranolkami( opekanými zemiakmi ) trochu kapustového šalátu. Zaručený koncert chuti :---