kukoluko
31.01.08,00:41
Dobrý večer,
mám problém z WinVista, notebook F3Lseries asus, úplne mi ignoruje integrovaný bluetooth vždy keď ho zapnem chce vyhľadávať ovládač, ten mám stihnutý najnovsí priamo z asus.com a po manálnom zadaní mi systém oznámi že zariadenie nie je možné rozpoznať. To samé sa mi robí s USB kľúčami a aj s mob SE P1i keď ho pripojím ako veľkokapacitné zariadenie a dneska ma to dorazilo keď mi to nechce rozpoznať ani Microsoft wireless notebook optical mouse 4000. Ovladace mam na vsetky zariadenie okrem USB klúčov. Samozrejme zariadenia sú plne funkčné na Win XP. Za každú radu som Vám nesmierne vďačný.:):):):)
sa001
31.01.08,05:18
Ahoj a stiahol si ovládač pre Vistu?
kukoluko
31.01.08,06:50
Ahoj a stiahol si ovládač pre Vistu?
Áno ovládače mám všetky pre Vistu, ale ono to skôr vyzerá ako keby ma nechcelo pustit cez USB a nedokázalo ovládač rozoznať. Zariadenie síce rozoznáva ale po manuálnom priradení ovládača mi ho nepríjme.
GABO
31.01.08,08:08
Skúsil si opätovne ovládače USB odstrániť, reštartnúť a znova nainštalovať? Občas to pomáha (občas nie :) ). Ja mám podobný problém s Bluetooth zariadením pod Vistou - je rozpoznané, funkčné dokonca sa pirpojím ak k telefónu NOKIA, žial NOKIA software akosi ignoruje pripojenie aj po spárovaní zariadenia.

AK by si to nerozbehol verím, že NTB máš v záruke tak to odnes nech ti to vyriešia (ak samozrejme bola štandardne k danému NTB dodávaná VISTA, ak WinXP tak ti asi ak nebudú ochotní nepomôžu).
kukoluko
31.01.08,11:25
OK, to som neskusal. Som si to nechal ako poslednu moznost odinstalovat USB. Tak skusim
kukoluko
31.01.08,22:06
:):):)
Uz mi funguje miska, tak po 3ch nociach som dosiel na to ze som musel odfajat ovladac ku point mouse na notebooku. Hmmm je to trochu divne ze nemozem pouzívať zabudovanu misku, ale to sa este pohram. Dakujem tie ostatne veci doriesim a len tak ze Vista nepodporuje USB 1, mozno tie USB kľúče boli aj jednotky neviem, ale moj USB je OK. ĎAKUJEM
Katabaticky
31.01.08,22:08
Toto robi update Visty a v poslednej dobe pri niektorych usb zariadeniach aj update pre XPcka

odinstaluj nainstaluj skus pozriet na nete ktory je to upgrade a vypalkuj ho...

mne to robilo s P1i ;)
kukoluko
01.02.08,07:39
No vsak mne P1i funguje v poho, ale ked ho chcem pripojit len ako USB data transfer tak to uz nejde. Ale to doriesim, no a nemas skusenost s Bluethooth pheripheral device toto mi stale vyhľadáva čítal som diskusie ale vždy je tam nieco ine.:):confused:
Katabaticky
02.02.08,01:44
tak neviem bud je to osetrene v najnovsom PCsuite alebo si ten update nestiahol este :)

a cez modry zub ficim bez problemov aky mas problem?:)