zelislav
31.01.08,07:17
Dobry den vsetkym poradakom,

No chcem viniest problem nasa ekonomka ma na starosti mzdy. No je chora a samoiniciativne mam tuzbu spravit vyplaty pre nas.
Sme mensia firma, a mame program na mzdy Olymp, ale ja sa neviznam vobec lebo nasa ekonomka mi to nechcela dovolit. Teraz je chora a je s toho problem.

Mozete ma naviest ako v tom programe spravit mzdy?

Poradte prosim.

Dakujem.

S pozdravom
zelislav
31.01.08,07:10
Ahojte znovu,...

Pozeral som sa po forume trosku a nasiel som i temu Spracovanie miezd v OLYMPe.

Ale i tak nemam vetsi prehlad, ked mozete aj tak poradit,...
Zda sa mi ze to je uz odpoved na konkretnu otazku, a tak to mi pomoze uz ked sa preklikam trosku do programu,...

Dakujem
Johanka
31.01.08,07:17
Priznávam, že som niekoľko minút rozmýšľala ako by sa dal vysvetliť spôsob výpočtu mzdy v Olympe takto cez Poradu , ak program vôbec nepoznáš ...
Vieš aspoň niečo o mzdách - všeobecne ?
Ekonómka bude chorá tak dlho, že je nutné sa jej "vrtať" v programe ? Aby nebolo viac škody ako osohu ...;)
zelislav
31.01.08,08:00
Ahoj, veď nad tým som tiež uvažoval, nechcem jej v programe niečo poškodiť,sú nejake podklady, ktoré by som jej apoň mohol prichystať k vypočtu miezd?

Ďakujem.
Johanka
31.01.08,08:11
Evidencia dochádzky, výšku odmien :), ....
Paula
31.01.08,08:39
cez telefón by mohla navigovať , či nie? Ak je to akútne.
zelislav
31.01.08,09:09
a stravne listky a pn-ky netreba?

Ďakujem Vám veľmi pekne za pomoc.
Cez telefon radšej nie, takto cez net mi to stačí. Tak-či tak je to dosť náročné, radšej si to budem čítať a chystať popri tom :o)

Ďakujem
zelislav
31.01.08,09:11
Olymp je zaheslovany, takže sa tam ani nedostanem. No chcem jej to aspoň nachystať tak, aby to mala natoľko kompletne,že si k tomu sadne a urobí mzdy.

Ďakujem :)